Batman: Útok na Arkham

• USA Batman: Assault on Arkham (více)

Gotham se dostal do velkého nebezpečí, když vláda dala dohromady skupinu zločinců s názvem jednotka Sebevrahů a nutí je, aby se vloupali do Akrhamského nápravného zařízení, kde mají získat tajné informace ukradené Riddlerem. Situace nabere nečekané obrátky, když jeden ze Sebevrahů osvobodí Jokera, který má v plánu zničit Arkham a Gotham. Batman bude muset opět použít všechny své schopnosti, aby zastavil jak Jokera, tak Sebevrahy. (sh3riff)

MartinTerran

Další animák z Batmanovského univerza mě příliš nezaujal. I když myšlenka je docela zajímavá a to poslat padouchy na tajnou a nebezpečnou misi, ale nějak tomu chyběl drajf. Harley je pořád řádně šílená a ostatní padouchy jsem neznal. Za mě takový průměr, DC umí i lepší animáky. Hodnocení: 55/100. ()

vieriX

Kvalitní komiksová věc jak už nějak od DC jsem si zvyknul je tu spousta postav, které kdo trochu DC comics zná. Celkem je tu i spoustu brutálních scen prostě se mi to líbilo je to jeden z těch lepších animovaných komiksů. Dost dobrý je i dabing postav, které prostě vypadaji višinutě tam kde mají být. ()

konysua

DC opět ukazuje, že jim to s pastelkama jde o něco lépe než konkurenci. Batman sice udává tempo, ale jsou tu i jiní hráči, kteří mají co do příběhu říct. 8/10 ()

spawnxp

Pěkně vostrý, chvílema až takový nehollywoodsky dospělý (jako když Black Spider smázne Harley Quinn: "Ale co už..."). Slušná akce, slušný hlášky, nadstandardní konec. ()

Bull2

Nejlepší batman za poslední dobu. Konečně se zase vrátil tak, jak ho máme rádi a to jako tvrďárnu. Násilí je větší než v ostatních filmech a o to v batmanovi vždycky šlo. Složení týmu je však zase nové a 75 minut na příběh zas tak nestačilo, což se projevilo v nedostatečném uvedení batmanova vyšetřování. Ale my, co známe každého batmana, si to neskutečně užijeme a ještě navíc chytneme nostalgickou slinu. A jako bonus naše mužské smysly poškádlí Harley. ()

Kodousek

Místama takový styl japonského kresleného porna, ale proč ne, umění má mnoho podob :-) vlastně celkem příjemná animovaná oddechovka pro větší děti na dlouhý zimní večer ... Animace na celkem slušné úrovni, příběh také okay, člověk se zasměje .. 4/5 víc z mě nevytlučete, sorry .. ()

Yamatosan

To bylo tak super, tahle banda magorů! Násilí, vtipnej humor, sebeironie, skoro fullfrontaly, sex! Harley výborná 😁 Škoda, že se do toho plete Batman se stokrát viděným "zachraňme Gotham", který to vyloženě kazí. ()

Habansz

Nejhorší animovanej celovečerák s Batmanem ( i když tady spíše více bez něj), který jsem zatím viděl. Příšerná animace, dětinsky primitivní zápletka, idiotské diaolgy. Z celého filmu stojí za zmínku maximálně tak 2-3 scény. A ve všech figuruje Batman a Joker. A to je špatně, když je ve filmu všeho všudy pár minut. Dávám 2*. Jednu za Batmana a Harley a druhou za Jokera, který předvedl za své krátké výstupy více, než všechny ostatní postavy dohromady. Vedle snímku jako Gotham by gaslight a Killing joke je tohle prostě brak a žádny fanda batmana by to neměl dobrovolně podstupovat. ()

Monog

Lehce přes hodinu a čtvrt brutální akce, která je předloze 100% věrná a krásně zanimovaná. Největší plus je fakt, že nejde o klasickou DC jednohubku (bat vs random villain), ale dostává tu prostor drtivá většina padouchů a všemožnejch magorů z DC universa. Bat tady hraje možná, až takové sedmé housle, což je rozhodně fajn, protože po všemožnejch filmech, animákách a seriálech se ta postava už celkem přejí a je super sledovat alespoň jeden film z perspektivy odvrácené strany Gothamu. 9/10 za krásnou animaci, na animák slušně rozpracovanou zápletku a pestrost charakterů, kterou zatím žádný díl nenabídl. ()

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

18.09.2021

Comicsoví kriminálníci od Ayera