Reklama

Reklama

Batman: Útok na Arkham

  • USA Batman: Assault on Arkham (více)
Trailer

Gotham se dostal do velkého nebezpečí, když vláda dala dohromady skupinu zločinců s názvem jednotka Sebevrahů a nutí je, aby se vloupali do Akrhamského nápravného zařízení, kde mají získat tajné informace ukradené Riddlerem. Situace nabere nečekané obrátky, když jeden ze Sebevrahů osvobodí Jokera, který má v plánu zničit Arkham a Gotham. Batman bude muset opět použít všechny své schopnosti, aby zastavil jak Jokera, tak Sebevrahy. (sh3riff)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (129)

Jinny 

všechny recenze uživatele

70 % Animák, který absolutně nemá problém s explodujícími hlavami a sexem (a pokud s tím máte problém vy, budiž útěchou, že je to film relativně krátký). Postavy jsou správně komiksově ujeté a stylu nejde nic vytknout, zato zápletka originální není. Na konci filmu si člověk řekne, že kromě extra velké porce násilí... se toho vlastně moc nestalo. ()

Doudis19 

všechny recenze uživatele

Asi nejlepší animák s Batmanem, co jsem viděl. Ačkoli tady je v hlavní roli Suicide Squad. Ano, ta Suicide Squad, co to nedávno tak pokonila v kinech. Jenže, tady je jak využití postav, tak zápletka a především záporáci na úplně jiné úrovni. Ayer by udělal líp, kdyby tenhle "dospělý" animák, scénu po scéně bezduše okopíroval. ()

Reklama

Luk Skywalker 

všechny recenze uživatele

Batman je díky superkomandu složeného z "běčkových" padouchů upozadeň. Film baví a polovinu filmu upozadění Batmana nevadí, po polovině, už to vadí a pak je vidět, ale není to klasické bojování dobro vs. zlo, mnoho postav má své zajmy, zbytečně se to na délku filmu tříští a Joker nesmí chybět, přitom by zde vůbec nemusel být. Animovaných Batmanů jsem viděl několik a tohle patří mezi ty slabší bohužel, potenciál nevyužit. Určitě to není pro děti - skoro erotika a ustřelené palice. Pochválit lze animace a skvělou Harley Quinn. ()

dragon94 

všechny recenze uživatele

Ačkoliv má tenhle animák v názvu Batman. Tak o Batmanovi vůbec není. Za celý film se tam totiž Batmen ukáže jen minimálně. Za to celou dobu hrají hlavní housle členové Suicide Squad. Abych pravdu řekl nemyslel jsem si, že by mě mohl film jenom o záporácích bavit. A opak je pravdou. Tenhle animák splňuje všechno co by měl správný animák mít. Ať už jde o skvělou animaci, dobře zvolenou hudbu, vynikající akci nebo parádní dabing všech představitelů. Assault on Arkham... Ano tenhle film je ve stejném universu jako Arkhamská herní série, konkrétně se odehrává 2 roky před prvním dílem... ode mě získává 5* 93%. ()

hroubek 

všechny recenze uživatele

Příjemná změna. Většina animáků od DC předvádí velmi působivou práci a tady tomu není jinak. Největším plusem, který vidím je zápletka, která se točí kolem druhořadých záporáků. Což je změna, kterou jsem nečekal, ale zaručeně mě pobavila. Hodně mě také překvapilo jak moc se přitvrdilo, desítky mrtvých, ukousnuté hlavy, kaluže krve, černý humor na maximum a taky zvláštní chování ženských postav. Akce je hodně zábavná, Joker je extrémně brutální a Harley Quinn je neuvěřitelně praštěná. Škoda, že se to ke konci začne rozpadá a objeví se další a další postavy, které v tom udělají akorát bordel. Působivý animák od DC, který jasně splňuje standart, kterými se animáky od DC prezentují. ()

Galerie (70)

Zajímavosti (4)

  • Mezi zabavenými Jokerovými věcmi, kterými se v jedné scéně přehrabuje Harley Quinn, je i klaunská maska z filmu Temný rytíř (2008). (ledzepfan)
  • Film vychází z populární videoherní série o Batmanovi, která má k dnešnímu dni již čtyři hry (Batman: Arkham Asylum, Batman: Arkham City, Batman: Arkham Origins, Batman: Arkham Knight). (Claude Speed)

Související novinky

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

18.09.2021

Druhý ročník festivalu Comic-Con Prague proběhne v termínu 15. – 17. října 2021 v pražském O₂ universu. Comic-Con Prague 2021 nabídne fanouškům sci-fi, fantasy a hororu velmi pestrý a bohatý program… (více)

Comicsoví kriminálníci od Ayera

Comicsoví kriminálníci od Ayera

21.09.2014

Režisér David Ayer se doteď soustředil na policejní thrillery. Letos ale tenhle žánr výjimečně opouští, a po Drsných časech, Street Kings, Patrole a Sabotage uvidíme jeho tankový akčňák Železná srdce… (více)

Reklama

Reklama