Batman: Útok na Arkham

• USA Batman: Assault on Arkham (více)

Gotham se dostal do velkého nebezpečí, když vláda dala dohromady skupinu zločinců s názvem jednotka Sebevrahů a nutí je, aby se vloupali do Akrhamského nápravného zařízení, kde mají získat tajné informace ukradené Riddlerem. Situace nabere nečekané obrátky, když jeden ze Sebevrahů osvobodí Jokera, který má v plánu zničit Arkham a Gotham. Batman bude muset opět použít všechny své schopnosti, aby zastavil jak Jokera, tak Sebevrahy. (sh3riff)

vieriX

Kvalitní komiksová věc jak už nějak od DC jsem si zvyknul je tu spousta postav, které kdo trochu DC comics zná. Celkem je tu i spoustu brutálních scen prostě se mi to líbilo je to jeden z těch lepších animovaných komiksů. Dost dobrý je i dabing postav, které prostě vypadaji višinutě tam kde mají být. ()

konysua

DC opět ukazuje, že jim to s pastelkama jde o něco lépe než konkurenci. Batman sice udává tempo, ale jsou tu i jiní hráči, kteří mají co do příběhu říct. 8/10 ()

spawnxp

Pěkně vostrý, chvílema až takový nehollywoodsky dospělý (jako když Black Spider smázne Harley Quinn: "Ale co už..."). Slušná akce, slušný hlášky, nadstandardní konec. ()

Bull2

Nejlepší batman za poslední dobu. Konečně se zase vrátil tak, jak ho máme rádi a to jako tvrďárnu. Násilí je větší než v ostatních filmech a o to v batmanovi vždycky šlo. Složení týmu je však zase nové a 75 minut na příběh zas tak nestačilo, což se projevilo v nedostatečném uvedení batmanova vyšetřování. Ale my, co známe každého batmana, si to neskutečně užijeme a ještě navíc chytneme nostalgickou slinu. A jako bonus naše mužské smysly poškádlí Harley. ()

Wez

Excelentní animák,kde nechybí krev a umírání,navíc plná palba těch nejlepších batmanovských záporňáků:Joker,Riddler,Penguin,Harley Qinn,Bane,Poison Ivy,Two Face,i když někteří z nich se tam jen mihnou,jsem rád,že nezůstali bez povšimnutí.Celý mi to trošku připomíná hry Batman:arkham asylum a Bantman:arkham city,i logo filmu je vlastně podobné.Super příběh+výborná animace=výbornej animák pro fandy tohoto žánru-velice příjemné překvapení ()

Kodousek

Místama takový styl japonského kresleného porna, ale proč ne, umění má mnoho podob :-) vlastně celkem příjemná animovaná oddechovka pro větší děti na dlouhý zimní večer ... Animace na celkem slušné úrovni, příběh také okay, člověk se zasměje .. 4/5 víc z mě nevytlučete, sorry .. ()

Yamatosan

To bylo tak super, tahle banda magorů! Násilí, vtipnej humor, sebeironie, skoro fullfrontaly, sex! Harley výborná 😁 Škoda, že se do toho plete Batman se stokrát viděným "zachraňme Gotham", který to vyloženě kazí. ()

Habansz

Nejhorší animovanej celovečerák s Batmanem ( i když tady spíše více bez něj), který jsem zatím viděl. Příšerná animace, dětinsky primitivní zápletka, idiotské diaolgy. Z celého filmu stojí za zmínku maximálně tak 2-3 scény. A ve všech figuruje Batman a Joker. A to je špatně, když je ve filmu všeho všudy pár minut. Dávám 2*. Jednu za Batmana a Harley a druhou za Jokera, který předvedl za své krátké výstupy více, než všechny ostatní postavy dohromady. Vedle snímku jako Gotham by gaslight a Killing joke je tohle prostě brak a žádny fanda batmana by to neměl dobrovolně podstupovat. ()

Monog

Lehce přes hodinu a čtvrt brutální akce, která je předloze 100% věrná a krásně zanimovaná. Největší plus je fakt, že nejde o klasickou DC jednohubku (bat vs random villain), ale dostává tu prostor drtivá většina padouchů a všemožnejch magorů z DC universa. Bat tady hraje možná, až takové sedmé housle, což je rozhodně fajn, protože po všemožnejch filmech, animákách a seriálech se ta postava už celkem přejí a je super sledovat alespoň jeden film z perspektivy odvrácené strany Gothamu. 9/10 za krásnou animaci, na animák slušně rozpracovanou zápletku a pestrost charakterů, kterou zatím žádný díl nenabídl. ()

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

18.09.2021

Comicsoví kriminálníci od Ayera