Belly

Krimi / Drama

Jamajka / USA, 1998, 95 min

Konečně po dlouhé době jsem sehnal film Belly a spatřil jsem hlavní výkony DMXe a Nase, společně jim to vyšlo dobře a příběh odehrávající se z ulice drog a vražd, kde jedou blunty a herák v plným proudu a slovo fuck se používá víc než Hi tak film je na skvělé úrovni a s postávajícím Method Manem, který dává filmu laťku výš, jak to u něj bývá zvykem je film daleko lepší. Soundtrack zvyšuje pohodlí filmu a celkově Belly spadá do lepší řady filmů spjatých s drogami. Hype ukázal, že nejenom klipy má v malíčku a škoda že nepokračoval ve více snímcích. 80%(26.9.2012)

Rozpočet $10miliónovTržby USA $9,639,390Tržby Celosvetovo $-(6.12.2008)

Klasika, jeden z filmov ktoré som videl x krát a môžem ich z pamäti citovať. Hype vybrúsil vizuál a Nas s DMXom to uhrali v celku dobre. Je to tak trochu ako jeden-a-polhodinový klip.(19.5.2010)

Jeden z mála filmů z prostředí drog, hip hopu (a sexu), který se opravdu povedl. Obsazování raperů do hl. rolích se mi nikdy nelíbilo, jsem toho názoru, že každému jde něco lépe a hůře a u těchto umělců bych je nechala u hudby, ale tady to Nas i DMX opravdu zvládli. Videoklipová kamera nelze popřít, ale tady je obří výhodou, protože krásně podtrhuje daný život v přepychu - jaj, mít tak takovou vilu taky ..(14.10.2008)

• - Slovo "fuck" ve filmu zazní 186krát, což je 1,93krát za 1 minutu. (Dixxx)