Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Tom (DMX) a Sincere (Nas) si žijí na vysoké noze díky prodávání drog a všem těm vloupáním, při kterých jim pomáhají jejich kamarádi. Po nějaké době se odstěhují z Queenského ghetta kde vyrůstali na Manhattan, protože se stali konkurencí pro tamějšího drogového bosse a jde po nich i FBI. Sincere se snaží přemluvit jeho přítelkyni, aby s ním odjela do Afriky. Toma potká náboženské procitnutí vůči Islámu.

Film Belly je prvním celovečerním snímkem režisére videklipů Hypea Williamse. (hynn3k)

(více)

Recenze (4)

Real Tom Hardy 

všechny recenze uživatele

"NOT ONLY SHE KNOW YOU BUT SHE SAID SHE SUCKED YOUR LITTLE BLACK DINGALING LAST NIGHT!" ---------- Možno trochu odvážnejšie vyjadrenie, ale stojím si za ním – vycibrenejší vizuál ako Belly nemá ani Matrix, ani Blade Runner a ak budem moc zlý, tak ani či Mad Max. Legendárny režisér hudobných videoklipov Hype Williams dostal možnosť natočiť film, alebo v jeho hlave 95 minútový videoklip, a podarilo sa mu to vo viac než grandióznom štýle. Pôvod z jeho branže a ten rukopis je proste neprehliadnuteľný v každom zábere a drvivá väčšina z nich sú proste gurmánske lahôdky. Belly je skutočne film ako videoklip a videoklip ako film v jednom. V rámci hood filmov sa po obrazovej stránke rozhodne jedná o dielo bez konkurencie, po príbehovej síce žiadne terno, pohrávam sa však s myšlienkou, že o ten tu ani nešlo. ----------- (1.4.2020) Díva sa mi na to ešte lepšie ako prvý krát, úplne porobené, vyšperkované, vyštylizované do poslednej bodky a záberu, každom jednom! Ghetto masterpiece... Hype tomu všetkému proste kraľuje. ------- Back to Life ()

Reklama

boul 

všechny recenze uživatele

Konečně po dlouhé době jsem sehnal film Belly a spatřil jsem hlavní výkony DMXe a Nase, společně jim to vyšlo dobře a příběh odehrávající se z ulice drog a vražd, kde jedou blunty a herák v plným proudu a slovo fuck se používá víc než Hi tak film je na skvělé úrovni a s postávajícím Method Manem, který dává filmu laťku výš, jak to u něj bývá zvykem je film daleko lepší. Soundtrack zvyšuje pohodlí filmu a celkově Belly spadá do lepší řady filmů spjatých s drogami. Hype ukázal, že nejenom klipy má v malíčku a škoda že nepokračoval ve více snímcích. 80% ()

Unterschleif 

všechny recenze uživatele

Klasika, jeden z filmov ktoré som videl x krát a môžem ich z pamäti citovať. Hype vybrúsil vizuál a Nas s DMXom to uhrali v celku dobre. Je to tak trochu ako jeden-a-polhodinový klip. ()

Zajímavosti (17)

  • Väčšiu časť rozpočtu ukrojilo natáčanie úvodnej scény zo známeho newyorského klubu Tunnel. (Real Tom Hardy)
  • Natáčanie prebiehalo v New Jersey, New Yorku a taktiež na Jamajke. V NYC sa natáčalo 30 dní. (Real Tom Hardy)

Reklama

Reklama