Gwaenchana, sarangiya

• Jižní Korea 괜찮아, 사랑이야 (více)

Epizody(16)

Úspěšný spisovatel a DJ v rádiu Jae-yeol a psychiatrička Hae-soo se neustále hádají, ale to se změní, když začnou bydlet pod jednou střechou. (Netflix)

Kusanagi

Tenhle seriál prostě miluju a tečka. V telefonu mi vyzvání Cross My Mind a já zatím marně hledám, kdy vyjde DVD :-). Ráda bych napsala "objektivní" komentář, ale musím počkat, až se zbavím toho zvláštního zasněného a spokojeného úsměvu (vrátí se pokaždé, když si na tuhle velkou příjemnost vzpomenu). UPDATE: I po roce patří seriál mezi mé nejoblíbenější a Cross My Mind je na telefonu. S odstupem času už můžu říct, že všechny postavy jsou tvrdohlavé, sebestředné a uječené, ale dokonale zahrané a charismatické. Hlavní hrdina působí jako donchuanský všeználek, nicméně v soukromí se jedná o tvrdého a citlivého muže s "tajemstvím" (a nepomíjím, že herec je v seriálu neskutečně hubený - ručičky jako hůlečky). Hlavní hrdinka je to samé, jen nemá tak jasno v životních prioritách. Baví mě, když vidím, že hraní v seriálu je požitkem i pro herce, obzvlášť, když svým přirozeným herectvím hravě doplňují solidně napsaný scénář. Stále tleskám a utírám slzu dojetí. ()

mayna

Příběh je originální a chytře vymyšlený, né že né, ale já mezi nimi tu přitažlivost nepostřehla. ()

splaty

U žádné doramy jsem se nenasmála jako tady. Mám ráda syrový humor, i černý humor ocením. Lidskost i v nejednoduchých situacích byla cítit v každém díle. Jako bonus jsem dostala psychologický podtext děje, který mi byl velice blízký a příjemný. Dong-il Sung zastřešoval dospělost a vyzrálost, jeho charakter bych chtěla potkat i v reálném světe a troufám si tvrdit, že základ doramy stál právě na něm. Takhle přátelsky jsem se u seriálu nikdy necítila. Určitě se jsem neviděla poprvé a naposledy. ()