Musím uznat, že se jedná o velmi slušný pokrok v Tomášově tvorbě, jak po režijní a technické stránce, tak i ve vedení herců atd. Celý cyklus začíná působit jako velmi slušná televizní záležitost.(10.11.2014)

• Ygnor

Jestli tohle je nejlepší Magnusek, dle hodnocení zde na čsfd, tak jiné jeho díla opravdu vidět nechci. Jedna hvězda panu Matyášovi a půlka mjr. Zemanovi. Jen jsem velmi rozčarován, proč velcí herci přistupují na takové "projekty". Samozřejmě, že je žádoucí, aby společnost poukázala na všeobecně známé nešvary, ovšem ševci by se měli držet svého kopyta a ne fušovat do řemesla povolanějších a neřkuli osvícenějších.(12.11.2014)

Když nic,tak jako pocta starým bardúm...a stáří vůbec... Tvůrci se tématu vyhýbají stejně jako diváci...(18.12.2014)

• triatlet

Magnusek platí i za pětihvězdičkové hodnocení na csfd :-) ? Úroveň zpracování se neliší od Rodinných pout. 32 hodnocení k 11.11. a 75% ==> žánr: KOMEDIE :-D. Zlatej Troška.(9.11.2014)

• manonfire

Takže zkouknuto kvůli panu Brabcovi, bohužel to však jako reálně drama těžce skřípe nereálnou černobílostí charakterů. Celé osazentsvo domova se okamžitě zpykne na hodného dědouška s plnovousem místo obočí, zasypávajíce ho nadávkami, vyhrůžkami, pepřem i fekáliemi, aby ihned po skonu středobodu celé této zlovůle v podobě ledosrdcatého pana Mráze, briskně otočilo a hrdině si potřáslo s trpitelem pravicí. Neschopná ředitelka ústavu, která dopustila pomalu smrt pana Ludvíka, mu nakonec nabídne rámě a odcházejí spolu se zdravotní sestrou jako svatá trojice k nyní již poklidnému ráji centrálního vejminku. Na odpad to sice není, už jen kvůli přívětivému vztahu celého seriálu ke starým hercům, ovšem kvalitu to prostě nemá. 40%(3.7.2015)