Stanice číslo 76

Skupina lidí a několika robotů žije na vesmírné stanici v budoucnosti ve stylu sedmdesátých let. Když na palubu dorazí nová pomocná kapitánka (Liv Tylerová), bezděky vyvolá mezi členy posádky napětí tím, že je vybídne, aby se postavili tváří v tvář svým nejtemnějším tajemstvím. Na povrch tak začíná prosakovat chtíč, žárlivost a vztek, což je stejně nebezpečné jako asteroid řítící se přímo proti nim. (Cinemax)

sitans

To si pár lidí dá valium, podpoří to hulením trávy, v tom stavu sepíší scénář a natočí toto "skvělé" dílo. Po vystřízlivění zjistí, že je to nebetyčná koko..na a dají to na pár festivalů,aby dílko vypadalo jako vysoce umělecké. To je tak asi vše, co bych k tomu měl. ()

gael83

Chce to velký nadhled a trochu se uvolnit, zavzpomínat na "béčková" 70s - 80s a jede to jako blázen, pravda Arwen se mohla víc uvolnit a pár scén chtělo pointově dotáhnout, ale i tak mega prdel, hláška za všechny "Máte jedno dítě, jak se má to jedno dítě?" Za mě ANO! ()

BaseDallas

Ide o čudný film, čo vidno aj podľa hodnotení. Mne divotvory vyhovujú, a toto celkom prekvapilo, hlavne tým, že aj keď sa dej odohráva v budúcnosti na vesmírnej stanici, gro príbehu by sa pokojne mohlo zasadiť do hocijakej doby. Prvky sci-fi žánru sú viditeľné, ale nehrajú veľkú rolu pri, v podstate, komornej dráme o vzťahoch. Obrazy sú pekné, herci fajn, no a film absentuje záver. Sonda do vzťahov, ktoré nemajú happyend riešenie. ()

EdieSedgwick

Jeden z filmov, kedy budeš buď nechápavo pozerať "prečo sakra má len 35%?", resp. ktorý označíš ako mierny prepadákový odpad. Pre mňa dôkaz, že nie každý film musí mať dej, aby ma bavil. Atmosféra, vizuál, irónia, ... ŤAP ŤAP - tlieskam pánu Plotnickovi aj hercom za výkon. U mňa 4* ()

Jessica_Biel odpad!

Trapné vtipy (pokud to měli být vtipy), nuda, patlanina...Bylo by spoustu výrazů pro tuhle věc, co se nazývá film... Ani Liv Tyler a její hrůzostrašná role nebyla ku prospěchu a já si opět po čase řekl: "skoro dvě hodiny života v prdeli..." ()

Pythonator

Docela nudná telenovela na úrovni. Půvab Liv Tyler to drží nade dnem, ale depresivně břitký film zůstává lehce řítkým jako intergalaktický průjem. Fungovalo by to úplně stejně i bez vesmíru a sci-fi kulis, jelikož jde vlastně o rok 1976, kdy pořád všichni jen kouřili cigarety a těhule chlastaly víno. Samozřejmě nesmí chybět skrytá buzna masturbující u holografického videa, aby to diváka ještě více znechutilo. Přesto je tato nevtipná komedie čímsi kouzelná (že by tou Liv?), a tak musím dát maximální možné hodnocení za tři. ()

smalldevil odpad!

No ty krááávo. Než skončily úvodní titulky, věděl jsem, že je to píčovina. Ale budiž, občas se rád na nějakou tu píčovinu podívám. V desáté minutě jsem si už byl jist, že to není komedie, ale tragédie. V patnácté minutě jsem to americké psycho vzdal, protože je to jedna z největších sraček tohoto tisíciletí. Za tohle bych všem, kteří pracovali na předloze a scénáři, uříznul ptáky a frndy zalepil sekunďákem, aby se nemohli množit. Možná že z toho nakonec vyleze karikatura současné tváře americké společnosti, ale když já karikatury nesnáším. Tedy za mě, bez hvězdy. A palec...ani dolu, ani nahoru...tady ať použijí svůj palec autoři a v kroužku si ho můžou navzájem strčit do svých space station. ()

awerto

Brutalna metafora existencie sktroskotancov... Az zaver dotyk asteroidom ich privedie k poznaniu seba sama. Pre niekoho o nicom. Asi pre vacsinu. A hoci nie je otazka o com to bolo, ale o kom a atmosfera je brutalne vygradovana. A je to poriadna depka. A len to, ze sa to odohravalo na vesmirnej stanici a v roku 1976 tomu dava punc "nadsazky". Inak sa to moze diat kedykolvek a kdekolvek. Dolezita je hierarchia a na tu sa da najst paralela v zivote kazdeho z nas... Kto z vas nemal niekedy nad sebou zakomplexovaneho sefika, otravnu narcisoidnu kolegynu, alebo nymfomanku, jednoucheho zaletnika mysliaceho len svojim vtakom? Alebo outsidera spolocnosti... Proste archetypy dnesnej doby celkom dobre vystavane. A velmi dobra karikatura dnesnych psychologov a pamatna veta: "Mate jedno dieta. Ako sa ma to jedno dieta?" ()

vw.cobra odpad!

Vydržel jsem 40 minut dívat se na něco, co je o ničem. Zbytečný film a zbytečný čas se na něco takového dívat. ()

ReichelTomas

Je to docela dobrá sci-fi komedie. Jenom má málo rozvinutý děj. Nápadů bylo dost, ale všechny tak nějak najednou skončily. Aspoň byla u titulků dobrá hudba. ()