Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Milostný příběh, vyprávějící o lásce, která pomůže překonat hlavní hrdince nespočet překážek na cestě ke štěstí. Jmenuje se Samantha Taylor, je to talentovaná fotografka a citlivá žena, která má vše, co si od života přála. Ale jen do okamžiku, kdy se její manžel rozhodne odejít. To je zlom, kterým začíná velmi dramatické období. Krátce poté ji totiž další ránu zasadí její šéf, který ji donutí opustit dobře placené místo. Samantha odjede do Kalifornie na ranč své přítelkyně Caroline Lordové, kde se brzy po svém příchodu seznámí s přitažlivým Tate Jordanem a zamiluje se do něj. Tate však odmítá připustit, že někdo tak úspěšný jako Samantha by mohl opravdu milovat obyčejného dělníka na ranči a tak ji odmítne. Samantha se vrátí do New Yorku a je na tom hůř než kdy dřív. Ponoří se do práce, aby zapomněla na své trápení, jenže při jedné zakázce se vlastní neopatrností zraní, když ji shodí divoký kůň. V důsledku nehody žena částečně ochrne a odkázána na kolečkové křeslo vrátí se na Carolinin ranč. Jakoby osud již vyčerpal rány, který by Samanthu zasáhl, vrací se do jejího života Tate. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (7)

Pohrobek 

všechny recenze uživatele

Jako steelovka naprosto průměrné - jen těch koní je možná o něco více. Vadí mi však, jak tráví svůj podzim života Oscarem oceněná Brandova partnerka z filmu V přístavu Eva Marie Saint. A koneckonců i Rod Taylor by si zasloužil něco jiného - takhle ani nezačínal. ()

Orlau32 

všechny recenze uživatele

Romantika a jen romantika. Proč ne ? Znám spoustu žen, které by na jiné filmy nekoukaly. Přežila jsem to. Je jasné, že co divák, to jiný vkus. ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama