Ben, hodný dospívající syn krále Adama a královny Belle v současném Auradonu, nabídne druhou šanci potížistickým potomkům Disneyho klasických zloduchů - Cruelly de Vil (Carlos), Zlobě (Mal), Evil Queen (Evvie) a Jafara (Jay). Disneyho Následníci jsou moderní akční komedií, ve které budou mít diváci možnost poznat potomky Disneyhokultovních postav, zejména zlých padouchů. Všichni padouši byli vyhoštěni na vzdálený Ostrov Ztracených. Dospívající děti Zloby, Zlé královny, Jafaraa Cruellyde Vil mají povoleno chodit v království do školy. Půjdou děti padouchů ve stopách svých zkažených rodičů? (Disney Channel)

ESNYR

Hele nebudeme si nic nelhávat, je to děsná blbost od Disneyho takže nečekejte fylozofické přesahy nebo životní moudra ( ne v takovém formátu aby se to bralo vážně ) Stejně tak nečekejte že to bude bavit takové ty větší lidi, kterým se říká dospělí. Je to pro věkovou skupinu do 15 let a přesně do té skupiny patří i jedna malá holka kterou to očividně bavilo, takže to vlastně až taková blbost není ( když se vám nelíbí horrory nebudete na ně čumět, stejně jako nebude normální dospělej čumět na My little ponny ) Soukromá poznámka : ta mladá žába ( Dove Cameron ) která hrála dceru Zloby, byla kouzelná a mě snad po druhé v životě zamrzelo že mi není kolevá 16 let, protože si dokážu představit že bych se do ní hned zamiloval :) V optimistickém rozpoložení podléhám dětskému vkusu a dávám 3 slušné hvězdy. PS : oni vlastně ani nebyli tak zlí, jak se nám distributor v popisku snaží namluvit ()

ludovit14

Strašne slabý pokus! Na svoju filmovú stopáž to nemá vôbec čo ponúknuť, a tým pádom toto dielo príšerne nudí keďže je tu množstvo hluchých scénok či dialógov. Celkovo tento príbeh je veľmi slabý- jedine čo ma tu zaujalo bol záverečný ohňostroj a to je príšerne málo! HOD:21%.PS: Veľká škoda času ! ()

Mydlivoj

No...klasický Disney Channel. Velmi mi to připomnělo Háj Šůl Mjůzikl. Devítiletým žákům a žákyním by se to snad i mohlo líbit. Hvězdu navíc za těch pár docela sympatických hlášek ("Už to není co to bývalo,stejně jako my"). PS: Punkerce Mal to docela slušelo. ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 6/10 ... Didaktický potenciál: 5/10 ... Celkový dojem: 5/10. Podprůměrný film, který se snaží bojovat proti předsudkům. ()

sara93

Mám ráda tyhle moderní pohádky předělané na filmy . Díky Once Upon a Time opět můžem my dospělý sledovat pohádky a i když tenhle film není na takové úrovni jako Once Upon a Time , tak na to že je to od Disney , tak to nebylo vůbec špatné , dokonce se našli i vtipné momenty . ()

natali.sek

Když se člověk připraví na to, že je to Disney pohádka, tak ví co očekávat. Podle mě to byla docela fajn pohádka na Disneyovské poměry, proto dávám 4*, protože od Disney jsem viděla o hodně horší pohádky/filmy. Líbili se mi kostýmy a hlavní herci. Když člověk vypustí něco sem tam, tak se mu může pohádka líbit. Kdyby to byl normální film, který netočí Disney, hodnocení by bylo nižší, ale jelikož jsem věděla co očekávat a přesto se na to podívala, tak jsem to tak hodnotila. Kdo je připravený na Disney pohádku, tak doporučuji. ()

Kacenaa211

Sympatické, ALE... - Ale na to, že to má být na začátku rozdělené na dvě strany-dobrou a zlou, tak syn prince Krasoně mi jako nějaký extrémní dobrák nepřijde... - Ale nechápu, proč zrovna král Adam a Belle jsou ti, co vládnu všem, ale vzhledem k tomu, že Kráska a zvíře je má nejoblíbenější pohádka, tak se mi to líbí - A třetí a největší ALE, Jak mohli ze Zloby udělat největšího padoucha ever?! Můj nejoblíbenější záporák a oni ho takhle zkazí! Ona není ve své podstatě zlá (možná právě proto je moje nejoblíbenější...), ona je k tomu zlu donucena... Určitě to není tak, že by "v tvém věku jsem byla daleko krutější...", to určitě ne, ona udělala jenom jednu zlou věc.... A tímhle u mě film ztratil hned dvě hvězdičky, protože takhle zkazit podstatu postavy je hnusné... Jinak se mi to líbí, sympatické ( když občas naivní). Písničky také nejsou nějaká sladká fraška a některé vtipy a narážky taky fajn :) Shrnutě sympatická milá pohádka, pro nenáročného diváka na odreagování, CO NEVIDĚL MALEFICENT. ()

mp5991

Poměrně jednoduchý a naivní děj by se muzikálu zjevně cílenému spíš na děti dal odpustit, co ale zamrzí, že i když jsou písničky docela dobré, tak je jich tu na muzikál dost málo a ani nějak moc nepřispívají k budování nějaké atmosféry, trochu to působí, že ani vlastně muzikál dělat nechtěli, jen se to hodilo pro marketing. Není to vyložené zklamání, ale ani to ničím nevyniká. ()