poster

Následníci (TV film)

 • USA

  Descendants

Rodinný / Dobrodružný / Komedie / Fantasy / Muzikál

USA, 2015, 112 min

 • Psycho.R
  ***

  Šlo to udělat o dost líp, ale je to tv film , tak ok. Ovšem nechápu, kde Disney bere tak ošklivé herce, on je snad vyrábí. Jak může bejt např Zlá královna tak hnusná, když zrcadlo vždycky říkalo, že je druhá nejkrásnější? :D. Občas trochu přehnaný tím, jak se to snaží přiblížit třináctiletým současné doby ve vychytávkách, ale jinak se to dá celkem zkouknout.(18.1.2016)

 • kaylin
  ***

  Taková hezká blbina od Disneyho, která má docela příjemné postavy, což mě až překvapilo, celkem moderní písně, což mě hned na začátku překvapilo dokonce ještě víc, no a ke všemu tomu sledujete příběh, který by se mohl tvářit na první pohled jako ujetý, ale přitom je hlavně hezký. Není to až tak originální, ale sem tam se s pohádkami hraje opravdu hezky. A do toho ještě moje oblíbená Kristin Chenoweth.(10.8.2015)

 • MikyAff
  **

  Myšlenka potomků slavných pohádkových párů je fakt super. V mých dvanácti letech bych z toho byla pravděpodobně unešená. I když možná i tehdy by tam na mě bylo toho zpívání a tancování ještě málo. Když už se tvůrci vydali tímhle směrem, mohli malinko ještě přidat. Postavy jsou sice sympatické, ale i když mají působit jako záporáci, stejně z nich cítíte ten cukřík. Ale co čekat od Disneyho, že jo.(5.1.2018)

 • Lovely.Bones
  ***

  Já, jakožto Disney maniak, jsem tohle jednoduše musel vidět a už od prvního traileru jsem vyhlížel, kdy už to bude :D Těšil jsem se na naivní poctu Disney, a tu jsem taky dostal. Takže jsem poměrně nadšen. Ano, jsou tam nelogičnosti (proč je Jafarův syn charakterizovaný jako zloděj, když Jafar nikdy zloděj nebyl. Neměl by to být tedy syn Aladina a Jasmine?), špatní herci (Booboo Stewart je levná kopie Taylora Lautnera), špatné CGI (drak na konci vypadá jak z Dračího doupěte) a kostýmy, které vypadají jak za 130 Kč od Vietnamců. Ale, ve všem se snažím něco něco pozitivního. Propracované narážky na staré kousky od Disneyho, úžasná Kristin Chenoweth a velmi sympatická Dove Cameron (která se snad jednou odpoutá od Disney Channelu) a některé kostýmy (Mal, Carlos, Evie) jsou moc hezké. Taky tu jde hodně o písničky. Ze šesti hlavních písniček je jenom jedna opravdu hrozná. A to já považuj za úspěch ;-) Ostatní jsou více-či-méně chytlavé a dobře vygradované. Ano, je to provařený pop, ale i na ten občas dostane každý chuť. Zážitek trochu kazí hrozný lip-synching Dove Cameron. Ten je přes čáru a nedá se ho nevšimnout. Ještě horší je český dabing. Po 7 minutách jsem to vzdal a přepnul jsem na angličtinu, protože, když jsem uviděl Kristen, tak jsem tušil průšvih. Proč se vůbec snaží? Kristen je stejná jako Sofie Vergara. Prostě se nedá nadabovat tak, aby jste měli stejný zážitek. Tady bych to asi ukončil. Jestli budete mít někdy chuť na naivní pohádku, máte rádi Disney a nevadí vám absence titulků v původním znění, můžu vám to doporučit ;-)(20.9.2015)

 • Bozvav
  **

  Být mi 10 až 14 let jsem nadšená, být mi kolem 18 budu zvracet. Takto v mých .....hodně (shlédnuto s dcerou které je 9let a nadšená byla více méně pouze ze svého favorita Camerona Boyce) tak musím říci: "Bože!" Proč tak perfektní nápad musí Disney zmařit tak nehorázným způsobem? Písničky, jsou sladké, ale dobrá. Cukroví hoši a něžná dívčí poupátka budiž, ale proč sakra alespoň jednou nemůže být zápletka méně klišé a proč potenciál jednotlivých postav nedostal šanci se trochu rozvinout. Vždyť to mohl být velmi dobrý fantasy pohádkový příběh, kdyby dostal šanci. takto až na Zlobu úplně mimo. S přihlédnutím k zajímavé myšlence a k názoru dcery, že Cameron je prostě boží, dávám dvě hvězdy.(18.1.2016)