Následníci (TV film)

Descendants

Rodinný / Dobrodružný / Komedie / Fantasy / Muzikál

USA, 2015, 112 min

Rozhodně moc povedená zábava. Chvílemi to bylo tak praštěné, až to bylo dobré. Dovedu si živě představit, jak by děti pohádkových postav žili v dnešním světě. Nejvíce jsem si oblíbila Mal, jednak proto, že je sakra moc hezká, také proto, že mám dost podobný život, bohužel, mě se to nepovede vyřešit tím, že proměním svoji matku v ještěrku:-) Kéž bych to uměla.(25.2.2017)

Hele nebudeme si nic nelhávat, je to děsná blbost od Disneyho takže nečekejte fylozofické přesahy nebo životní moudra ( ne v takovém formátu aby se to bralo vážně ) Stejně tak nečekejte že to bude bavit takové ty větší lidi, kterým se říká dospělí. Je to pro věkovou skupinu do 15 let a přesně do té skupiny patří i jedna malá holka kterou to očividně bavilo, takže to vlastně až taková blbost není ( když se vám nelíbí horrory nebudete na ně čumět, stejně jako nebude normální dospělej čumět na My little ponny ) Soukromá poznámka : ta mladá žába ( Dove Cameron ) která hrála dceru Zloby, byla kouzelná a mě snad po druhé v životě zamrzelo že mi není kolevá 16 let, protože si dokážu představit že bych se do ní hned zamiloval :) V optimistickém rozpoložení podléhám dětskému vkusu a dávám 3 slušné hvězdy. PS : oni vlastně ani nebyli tak zlí, jak se nám distributor v popisku snaží namluvit (7.9.2015)

• MikyAff

Myšlenka potomků slavných pohádkových párů je fakt super. V mých dvanácti letech bych z toho byla pravděpodobně unešená. I když možná i tehdy by tam na mě bylo toho zpívání a tancování ještě málo. Když už se tvůrci vydali tímhle směrem, mohli malinko ještě přidat. Postavy jsou sice sympatické, ale i když mají působit jako záporáci, stejně z nich cítíte ten cukřík. Ale co čekat od Disneyho, že jo.(5.1.2018)

Jestli je vám 14 let, máte rádi Disney a pěkné písničky + pohádky, tak budete tento film milovat. Já miluji seriál Once upon a time, kde se objevili Jafar, Maleficent, Zlá královna i Cruella, takže mi přišlo tak nějak logické, že se na tento film musím podívat. Holt zvědavost. Je mi to v mých 24letech trošku trapné, ale mně se to líbilo :D Pěkná nenáročná pohádka, navíc ty písničky docela ušly. Já vím, vím, kaji se! Ale fakt se to dalo. Navíc, viděla jsem všechny tři díly Muzikálu ze střední, takže už přežiju všechno a všechno je vedle toho mnohem lepší!(26.9.2015)

• ludovit14

Strašne slabý pokus! Na svoju filmovú stopáž to nemá vôbec čo ponúknuť, a tým pádom toto dielo príšerne nudí keďže je tu množstvo hluchých scénok či dialógov. Celkovo tento príbeh je veľmi slabý- jedine čo ma tu zaujalo bol záverečný ohňostroj a to je príšerne málo! HOD:21%.PS: Veľká škoda času !(5.10.2015)