Následníci (TV film)

Descendants

Rodinný / Dobrodružný / Komedie / Fantasy

USA, 2015, 112 min

Taková hezká blbina od Disneyho, která má docela příjemné postavy, což mě až překvapilo, celkem moderní písně, což mě hned na začátku překvapilo dokonce ještě víc, no a ke všemu tomu sledujete příběh, který by se mohl tvářit na první pohled jako ujetý, ale přitom je hlavně hezký. Není to až tak originální, ale sem tam se s pohádkami hraje opravdu hezky. A do toho ještě moje oblíbená Kristin Chenoweth.(10.8.2015)

Rozhodně moc povedená zábava. Chvílemi to bylo tak praštěné, až to bylo dobré. Dovedu si živě představit, jak by děti pohádkových postav žili v dnešním světě. Nejvíce jsem si oblíbila Mal, jednak proto, že je sakra moc hezká, také proto, že mám dost podobný život, bohužel, mě se to nepovede vyřešit tím, že proměním svoji matku v ještěrku:-) Kéž bych to uměla.(25.2.2017)

Sympatické, ALE... - Ale na to, že to má být na začátku rozdělené na dvě strany-dobrou a zlou, tak syn prince Krasoně mi jako nějaký extrémní dobrák nepřijde... - Ale nechápu, proč zrovna král Adam a Belle jsou ti, co vládnu všem, ale vzhledem k tomu, že Kráska a zvíře je má nejoblíbenější pohádka, tak se mi to líbí - A třetí a největší ALE, Jak mohli ze Zloby udělat největšího padoucha ever?! Můj nejoblíbenější záporák a oni ho takhle zkazí! Ona není ve své podstatě zlá (možná právě proto je moje nejoblíbenější...), ona je k tomu zlu donucena... Určitě to není tak, že by "v tvém věku jsem byla daleko krutější...", to určitě ne, ona udělala jenom jednu zlou věc.... A tímhle u mě film ztratil hned dvě hvězdičky, protože takhle zkazit podstatu postavy je hnusné... Jinak se mi to líbí, sympatické ( když občas naivní). Písničky také nejsou nějaká sladká fraška a některé vtipy a narážky taky fajn :) Shrnutě sympatická milá pohádka, pro nenáročného diváka na odreagování, CO NEVIDĚL MALEFICENT.(17.1.2016)

Šlo to udělat o dost líp, ale je to tv film , tak ok. Ovšem nechápu, kde Disney bere tak ošklivé herce, on je snad vyrábí. Jak může bejt např Zlá královna tak hnusná, když zrcadlo vždycky říkalo, že je druhá nejkrásnější? :D. Občas trochu přehnaný tím, jak se to snaží přiblížit třináctiletým současné doby ve vychytávkách, ale jinak se to dá celkem zkouknout.(18.1.2016)

Toto sa naozaj oplatí pustiť si, hlavne keď neviete, čo od toho čakať. Pesnička Rotten to the core ma hneď chytila za moje čierne srdiečko a správne ma naladila. Trochu ma sklamal koniec, keď všetci chceli byť dobrými... Ale tak je to Disney, čo iné čakať, že? Herecké výkony tiež dosť tragické, ale dokázala som sa cez ne preniesť, takže som si užila celkom zaujímavý a povedala by som, že aj trochu originálny film. PS: Áno je to shit, ale niekedy si človek aj také musí užiť.(27.8.2015)