Já, jakožto Disney maniak, jsem tohle jednoduše musel vidět a už od prvního traileru jsem vyhlížel, kdy už to bude :D Těšil jsem se na naivní poctu Disney, a tu jsem taky dostal. Takže jsem poměrně nadšen. Ano, jsou tam nelogičnosti (proč je Jafarův syn charakterizovaný jako zloděj, když Jafar nikdy zloděj nebyl. Neměl by to být tedy syn Aladina a Jasmine?), špatní herci (Booboo Stewart je levná kopie Taylora Lautnera), špatné CGI (drak na konci vypadá jak z Dračího doupěte) a kostýmy, které vypadají jak za 130 Kč od Vietnamců. Ale, ve všem se snažím něco něco pozitivního. Propracované narážky na staré kousky od Disneyho, úžasná Kristin Chenoweth a velmi sympatická Dove Cameron (která se snad jednou odpoutá od Disney Channelu) a některé kostýmy (Mal, Carlos, Evie) jsou moc hezké. Taky tu jde hodně o písničky. Ze šesti hlavních písniček je jenom jedna opravdu hrozná. A to já považuj za úspěch ;-) Ostatní jsou více-či-méně chytlavé a dobře vygradované. Ano, je to provařený pop, ale i na ten občas dostane každý chuť. Zážitek trochu kazí hrozný lip-synching Dove Cameron. Ten je přes čáru a nedá se ho nevšimnout. Ještě horší je český dabing. Po 7 minutách jsem to vzdal a přepnul jsem na angličtinu, protože, když jsem uviděl Kristen, tak jsem tušil průšvih. Proč se vůbec snaží? Kristen je stejná jako Sofie Vergara. Prostě se nedá nadabovat tak, aby jste měli stejný zážitek. Tady bych to asi ukončil. Jestli budete mít někdy chuť na naivní pohádku, máte rádi Disney a nevadí vám absence titulků v původním znění, můžu vám to doporučit ;-)(20.9.2015)

Rozhodně moc povedená zábava. Chvílemi to bylo tak praštěné, až to bylo dobré. Dovedu si živě představit, jak by děti pohádkových postav žili v dnešním světě. Nejvíce jsem si oblíbila Mal, jednak proto, že je sakra moc hezká, také proto, že mám dost podobný život, bohužel, mě se to nepovede vyřešit tím, že proměním svoji matku v ještěrku:-) Kéž bych to uměla.(25.2.2017)

Toto sa naozaj oplatí pustiť si, hlavne keď neviete, čo od toho čakať. Pesnička Rotten to the core ma hneď chytila za moje čierne srdiečko a správne ma naladila. Trochu ma sklamal koniec, keď všetci chceli byť dobrými... Ale tak je to Disney, čo iné čakať, že? Herecké výkony tiež dosť tragické, ale dokázala som sa cez ne preniesť, takže som si užila celkom zaujímavý a povedala by som, že aj trochu originálny film. PS: Áno je to shit, ale niekedy si človek aj také musí užiť.(27.8.2015)

Hele nebudeme si nic nelhávat, je to děsná blbost od Disneyho takže nečekejte fylozofické přesahy nebo životní moudra ( ne v takovém formátu aby se to bralo vážně ) Stejně tak nečekejte že to bude bavit takové ty větší lidi, kterým se říká dospělí. Je to pro věkovou skupinu do 15 let a přesně do té skupiny patří i jedna malá holka kterou to očividně bavilo, takže to vlastně až taková blbost není ( když se vám nelíbí horrory nebudete na ně čumět, stejně jako nebude normální dospělej čumět na My little ponny ) Soukromá poznámka : ta mladá žába ( Dove Cameron ) která hrála dceru Zloby, byla kouzelná a mě snad po druhé v životě zamrzelo že mi není kolevá 16 let, protože si dokážu představit že bych se do ní hned zamiloval :) V optimistickém rozpoložení podléhám dětskému vkusu a dávám 3 slušné hvězdy. PS : oni vlastně ani nebyli tak zlí, jak se nám distributor v popisku snaží namluvit (7.9.2015)

• ludovit14

Strašne slabý pokus! Na svoju filmovú stopáž to nemá vôbec čo ponúknuť, a tým pádom toto dielo príšerne nudí keďže je tu množstvo hluchých scénok či dialógov. Celkovo tento príbeh je veľmi slabý- jedine čo ma tu zaujalo bol záverečný ohňostroj a to je príšerne málo! HOD:21%.PS: Veľká škoda času !(5.10.2015)