poster

Následníci (TV film)

 • USA

  Descendants

Rodinný / Dobrodružný / Komedie / Fantasy

USA, 2015, 112 min

 • Johnny.ARN
  *

  Príjemné ale hlavne Dove Cameron bol na zožratie. 1 z 5(24.9.2015)

 • Hollohlaway
  *

  Přeslazená limonáda od Disney produkce, okořeněná šíleným scénářem a postavami. Hodně pubertálně dětinská variace ala Pohádková země hledá superstar. Kromě pár vtípků vyplývajících z hlavní zápletky, která jediná má trochu nápad, jen toporné herectví a pro mně nezajímavé písničky.(15.11.2015)

 • ..Lucas..
  ***

  Co očekávat od pohádky na Disney Channel? Pokud máte rádi pohádky a nevadí vám trochu naivity, bude se vám Descendants líbit. Mně přišla hodně fajn Dave Cameron v hlavní roli a líbilo se mi i pár písniček. A rád jsem zas viděl Kristin Chenoweth a Kathy Najimy. Za mě fajn nenáročná zábava.(8.8.2015)

 • kaylin
  ***

  Taková hezká blbina od Disneyho, která má docela příjemné postavy, což mě až překvapilo, celkem moderní písně, což mě hned na začátku překvapilo dokonce ještě víc, no a ke všemu tomu sledujete příběh, který by se mohl tvářit na první pohled jako ujetý, ale přitom je hlavně hezký. Není to až tak originální, ale sem tam se s pohádkami hraje opravdu hezky. A do toho ještě moje oblíbená Kristin Chenoweth.(10.8.2015)

 • MoiJe
  **

  Vsetky hudobne a hlavne tanecne cisla mi pripomenuli scenky na maturitnych plesoch, detske az za usami. Holubica je superpekna, inak je vsetko ale lacne. Na TV film s jasnou cielovkou asi ok, ja som aspon dopozerala. :)(22.8.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace