Následníci (TV film)

Descendants

Rodinný / Dobrodružný / Komedie / Fantasy

USA, 2015, 112 min

• Johnny.ARN

Príjemné ale hlavne Dove Cameron bol na zožratie. 1 z 5(24.9.2015)

• Hollohlaway

Přeslazená limonáda od Disney produkce, okořeněná šíleným scénářem a postavami. Hodně pubertálně dětinská variace ala Pohádková země hledá superstar. Kromě pár vtípků vyplývajících z hlavní zápletky, která jediná má trochu nápad, jen toporné herectví a pro mně nezajímavé písničky.(15.11.2015)

Co očekávat od pohádky na Disney Channel? Pokud máte rádi pohádky a nevadí vám trochu naivity, bude se vám Descendants líbit. Mně přišla hodně fajn Dave Cameron v hlavní roli a líbilo se mi i pár písniček. A rád jsem zas viděl Kristin Chenoweth a Kathy Najimy. Za mě fajn nenáročná zábava.(8.8.2015)

Taková hezká blbina od Disneyho, která má docela příjemné postavy, což mě až překvapilo, celkem moderní písně, což mě hned na začátku překvapilo dokonce ještě víc, no a ke všemu tomu sledujete příběh, který by se mohl tvářit na první pohled jako ujetý, ale přitom je hlavně hezký. Není to až tak originální, ale sem tam se s pohádkami hraje opravdu hezky. A do toho ještě moje oblíbená Kristin Chenoweth.(10.8.2015)

• MoiJe

Vsetky hudobne a hlavne tanecne cisla mi pripomenuli scenky na maturitnych plesoch, detske az za usami. Holubica je superpekna, inak je vsetko ale lacne. Na TV film s jasnou cielovkou asi ok, ja som aspon dopozerala. :)(22.8.2015)