Následníci (TV film)

Descendants

Rodinný / Dobrodružný / Komedie / Fantasy

USA, 2015, 112 min

Taková hezká blbina od Disneyho, která má docela příjemné postavy, což mě až překvapilo, celkem moderní písně, což mě hned na začátku překvapilo dokonce ještě víc, no a ke všemu tomu sledujete příběh, který by se mohl tvářit na první pohled jako ujetý, ale přitom je hlavně hezký. Není to až tak originální, ale sem tam se s pohádkami hraje opravdu hezky. A do toho ještě moje oblíbená Kristin Chenoweth.(10.8.2015)

Sympatické, ALE... - Ale na to, že to má být na začátku rozdělené na dvě strany-dobrou a zlou, tak syn prince Krasoně mi jako nějaký extrémní dobrák nepřijde... - Ale nechápu, proč zrovna král Adam a Belle jsou ti, co vládnu všem, ale vzhledem k tomu, že Kráska a zvíře je má nejoblíbenější pohádka, tak se mi to líbí - A třetí a největší ALE, Jak mohli ze Zloby udělat největšího padoucha ever?! Můj nejoblíbenější záporák a oni ho takhle zkazí! Ona není ve své podstatě zlá (možná právě proto je moje nejoblíbenější...), ona je k tomu zlu donucena... Určitě to není tak, že by "v tvém věku jsem byla daleko krutější...", to určitě ne, ona udělala jenom jednu zlou věc.... A tímhle u mě film ztratil hned dvě hvězdičky, protože takhle zkazit podstatu postavy je hnusné... Jinak se mi to líbí, sympatické ( když občas naivní). Písničky také nejsou nějaká sladká fraška a některé vtipy a narážky taky fajn :) Shrnutě sympatická milá pohádka, pro nenáročného diváka na odreagování, CO NEVIDĚL MALEFICENT.(17.1.2016)

Šlo to udělat o dost líp, ale je to tv film , tak ok. Ovšem nechápu, kde Disney bere tak ošklivé herce, on je snad vyrábí. Jak může bejt např Zlá královna tak hnusná, když zrcadlo vždycky říkalo, že je druhá nejkrásnější? :D. Občas trochu přehnaný tím, jak se to snaží přiblížit třináctiletým současné doby ve vychytávkách, ale jinak se to dá celkem zkouknout.(18.1.2016)

Jestli je vám 14 let, máte rádi Disney a pěkné písničky + pohádky, tak budete tento film milovat. Já miluji seriál Once upon a time, kde se objevili Jafar, Maleficent, Zlá královna i Cruella, takže mi přišlo tak nějak logické, že se na tento film musím podívat. Holt zvědavost. Je mi to v mých 24letech trošku trapné, ale mně se to líbilo :D Pěkná nenáročná pohádka, navíc ty písničky docela ušly. Já vím, vím, kaji se! Ale fakt se to dalo. Navíc, viděla jsem všechny tři díly Muzikálu ze střední, takže už přežiju všechno a všechno je vedle toho mnohem lepší!(26.9.2015)

• ludovit14

Strašne slabý pokus! Na svoju filmovú stopáž to nemá vôbec čo ponúknuť, a tým pádom toto dielo príšerne nudí keďže je tu množstvo hluchých scénok či dialógov. Celkovo tento príbeh je veľmi slabý- jedine čo ma tu zaujalo bol záverečný ohňostroj a to je príšerne málo! HOD:21%.PS: Veľká škoda času !(5.10.2015)