• kaylin
  ***

  Taková hezká blbina od Disneyho, která má docela příjemné postavy, což mě až překvapilo, celkem moderní písně, což mě hned na začátku překvapilo dokonce ještě víc, no a ke všemu tomu sledujete příběh, který by se mohl tvářit na první pohled jako ujetý, ale přitom je hlavně hezký. Není to až tak originální, ale sem tam se s pohádkami hraje opravdu hezky. A do toho ještě moje oblíbená Kristin Chenoweth.(10.8.2015)

 • Ireth12
  *****

  Rozhodně moc povedená zábava. Chvílemi to bylo tak praštěné, až to bylo dobré. Dovedu si živě představit, jak by děti pohádkových postav žili v dnešním světě. Nejvíce jsem si oblíbila Mal, jednak proto, že je sakra moc hezká, také proto, že mám dost podobný život, bohužel, mě se to nepovede vyřešit tím, že proměním svoji matku v ještěrku:-) Kéž bych to uměla.(25.2.2017)

 • Gaia.M
  ***

  Jestli je vám 14 let, máte rádi Disney a pěkné písničky + pohádky, tak budete tento film milovat. Já miluji seriál Once upon a time, kde se objevili Jafar, Maleficent, Zlá královna i Cruella, takže mi přišlo tak nějak logické, že se na tento film musím podívat. Holt zvědavost. Je mi to v mých 24letech trošku trapné, ale mně se to líbilo :D Pěkná nenáročná pohádka, navíc ty písničky docela ušly. Já vím, vím, kaji se! Ale fakt se to dalo. Navíc, viděla jsem všechny tři díly Muzikálu ze střední, takže už přežiju všechno a všechno je vedle toho mnohem lepší!(26.9.2015)

 • Axela
  ****

  Toto sa naozaj oplatí pustiť si, hlavne keď neviete, čo od toho čakať. Pesnička Rotten to the core ma hneď chytila za moje čierne srdiečko a správne ma naladila. Trochu ma sklamal koniec, keď všetci chceli byť dobrými... Ale tak je to Disney, čo iné čakať, že? Herecké výkony tiež dosť tragické, ale dokázala som sa cez ne preniesť, takže som si užila celkom zaujímavý a povedala by som, že aj trochu originálny film. PS: Áno je to shit, ale niekedy si človek aj také musí užiť.(27.8.2015)

 • Lovely.Bones
  ***

  Já, jakožto Disney maniak, jsem tohle jednoduše musel vidět a už od prvního traileru jsem vyhlížel, kdy už to bude :D Těšil jsem se na naivní poctu Disney, a tu jsem taky dostal. Takže jsem poměrně nadšen. Ano, jsou tam nelogičnosti (proč je Jafarův syn charakterizovaný jako zloděj, když Jafar nikdy zloděj nebyl. Neměl by to být tedy syn Aladina a Jasmine?), špatní herci (Booboo Stewart je levná kopie Taylora Lautnera), špatné CGI (drak na konci vypadá jak z Dračího doupěte) a kostýmy, které vypadají jak za 130 Kč od Vietnamců. Ale, ve všem se snažím něco něco pozitivního. Propracované narážky na staré kousky od Disneyho, úžasná Kristin Chenoweth a velmi sympatická Dove Cameron (která se snad jednou odpoutá od Disney Channelu) a některé kostýmy (Mal, Carlos, Evie) jsou moc hezké. Taky tu jde hodně o písničky. Ze šesti hlavních písniček je jenom jedna opravdu hrozná. A to já považuj za úspěch ;-) Ostatní jsou více-či-méně chytlavé a dobře vygradované. Ano, je to provařený pop, ale i na ten občas dostane každý chuť. Zážitek trochu kazí hrozný lip-synching Dove Cameron. Ten je přes čáru a nedá se ho nevšimnout. Ještě horší je český dabing. Po 7 minutách jsem to vzdal a přepnul jsem na angličtinu, protože, když jsem uviděl Kristen, tak jsem tušil průšvih. Proč se vůbec snaží? Kristen je stejná jako Sofie Vergara. Prostě se nedá nadabovat tak, aby jste měli stejný zážitek. Tady bych to asi ukončil. Jestli budete mít někdy chuť na naivní pohádku, máte rádi Disney a nevadí vám absence titulků v původním znění, můžu vám to doporučit ;-)(20.9.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace