Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Ben, hodný dospívající syn krále Adama a královny Belle v současném Auradonu, nabídne druhou šanci potížistickým potomkům Disneyho klasických zloduchů - Cruelly de Vil (Carlos), Zlobě (Mal), Evil Queen (Evvie) a Jafara (Jay). Disneyho Následníci jsou moderní akční komedií, ve které budou mít diváci možnost poznat potomky Disneyhokultovních postav, zejména zlých padouchů. Všichni padouši byli vyhoštěni na vzdálený Ostrov Ztracených. Dospívající děti Zloby, Zlé královny, Jafaraa Cruellyde Vil mají povoleno chodit v království do školy. Půjdou děti padouchů ve stopách svých zkažených rodičů? (Disney Channel)

(více)

Recenze (30)

ESNYR 

všechny recenze uživatele

Hele nebudeme si nic nelhávat, je to děsná blbost od Disneyho takže nečekejte fylozofické přesahy nebo životní moudra ( ne v takovém formátu aby se to bralo vážně ) Stejně tak nečekejte že to bude bavit takové ty větší lidi, kterým se říká dospělí. Je to pro věkovou skupinu do 15 let a přesně do té skupiny patří i jedna malá holka kterou to očividně bavilo, takže to vlastně až taková blbost není ( když se vám nelíbí horrory nebudete na ně čumět, stejně jako nebude normální dospělej čumět na My little ponny ) Soukromá poznámka : ta mladá žába ( Dove Cameron ) která hrála dceru Zloby, byla kouzelná a mě snad po druhé v životě zamrzelo že mi není kolevá 16 let, protože si dokážu představit že bych se do ní hned zamiloval :) V optimistickém rozpoložení podléhám dětskému vkusu a dávám 3 slušné hvězdy. PS : oni vlastně ani nebyli tak zlí, jak se nám distributor v popisku snaží namluvit ()

MikyAff 

všechny recenze uživatele

Myšlenka potomků slavných pohádkových párů je fakt super. V mých dvanácti letech bych z toho byla pravděpodobně unešená. I když možná i tehdy by tam na mě bylo toho zpívání a tancování ještě málo. Když už se tvůrci vydali tímhle směrem, mohli malinko ještě přidat. Postavy jsou sice sympatické, ale i když mají působit jako záporáci, stejně z nich cítíte ten cukřík. Ale co čekat od Disneyho, že jo. ()

Reklama

Bozvav 

všechny recenze uživatele

Být mi 10 až 14 let jsem nadšená, být mi kolem 18 budu zvracet. Takto v mých .....hodně (shlédnuto s dcerou které je 9let a nadšená byla více méně pouze ze svého favorita Camerona Boyce) tak musím říci: "Bože!" Proč tak perfektní nápad musí Disney zmařit tak nehorázným způsobem? Písničky, jsou sladké, ale dobrá. Cukroví hoši a něžná dívčí poupátka budiž, ale proč sakra alespoň jednou nemůže být zápletka méně klišé a proč potenciál jednotlivých postav nedostal šanci se trochu rozvinout. Vždyť to mohl být velmi dobrý fantasy pohádkový příběh, kdyby dostal šanci. takto až na Zlobu úplně mimo. S přihlédnutím k zajímavé myšlence a k názoru dcery, že Cameron je prostě boží, dávám dvě hvězdy. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Taková hezká blbina od Disneyho, která má docela příjemné postavy, což mě až překvapilo, celkem moderní písně, což mě hned na začátku překvapilo dokonce ještě víc, no a ke všemu tomu sledujete příběh, který by se mohl tvářit na první pohled jako ujetý, ale přitom je hlavně hezký. Není to až tak originální, ale sem tam se s pohádkami hraje opravdu hezky. A do toho ještě moje oblíbená Kristin Chenoweth. ()

Lovely.Bones 

všechny recenze uživatele

Já, jakožto Disney maniak, jsem tohle jednoduše musel vidět a už od prvního traileru jsem vyhlížel, kdy už to bude :D Těšil jsem se na naivní poctu Disney, a tu jsem taky dostal. Takže jsem poměrně nadšen. Ano, jsou tam nelogičnosti (proč je Jafarův syn charakterizovaný jako zloděj, když Jafar nikdy zloděj nebyl. Neměl by to být tedy syn Aladina a Jasmine?), špatní herci (Booboo Stewart je levná kopie Taylora Lautnera), špatné CGI (drak na konci vypadá jak z Dračího doupěte) a kostýmy, které vypadají jak za 130 Kč od Vietnamců. Ale, ve všem se snažím něco něco pozitivního. Propracované narážky na staré kousky od Disneyho, úžasná Kristin Chenoweth a velmi sympatická Dove Cameron (která se snad jednou odpoutá od Disney Channelu) a některé kostýmy (Mal, Carlos, Evie) jsou moc hezké. Taky tu jde hodně o písničky. Ze šesti hlavních písniček je jenom jedna opravdu hrozná. A to já považuj za úspěch ;-) Ostatní jsou více-či-méně chytlavé a dobře vygradované. Ano, je to provařený pop, ale i na ten občas dostane každý chuť. Zážitek trochu kazí hrozný lip-synching Dove Cameron. Ten je přes čáru a nedá se ho nevšimnout. Ještě horší je český dabing. Po 7 minutách jsem to vzdal a přepnul jsem na angličtinu, protože, když jsem uviděl Kristen, tak jsem tušil průšvih. Proč se vůbec snaží? Kristen je stejná jako Sofie Vergara. Prostě se nedá nadabovat tak, aby jste měli stejný zážitek. Tady bych to asi ukončil. Jestli budete mít někdy chuť na naivní pohádku, máte rádi Disney a nevadí vám absence titulků v původním znění, můžu vám to doporučit ;-) ()

Galerie (42)

Zajímavosti (6)

  • Během natáčení Následníků, byla natáčená i druhá série seriálu Liv a Maddie, a proto měla Dove Cameron zakázáno si obarvit vlasy, proto nosila fialovou paruku, stejně jako její kolegyně Sofia Carson modrou. (natali.sek)

Reklama

Reklama