Americký prezident musí opustit svůj prezidentský letoun, kterému blesk za bouře v oblasti Bermudského trojúhelníku vyřadil z provozu motory. Hvězda filmu Terminátor Linda Hamiltonová hraje prakticky založenou důstojnici amerického námořnictva, která se snaží nalézt únikovou kapsli. Nikoho však ani ve snu nenapadne, že budou bojovat s obrovskou příšerou, která ohrožuje východní pobřeží Ameriky a možná i celý svět. (oficiální text distributora)

topi80

Filmy od Asylum mám obvykle rád, nezdržují se balastem a jdou rovnou na věc, za což jim vždy rád odpustím nějaké ty nedostatky týkající se zejména formy. Tady to ale nezafungovalo. Příšera mi byla celkem ukradená a nijak nepodnítila moji zvědavost, stejně jako počínání kapitána a admirálky, natož pak abych se zajímal o to, jak to dopadne s americkým prezidentem. Tentokrát tedy s hvězdičkami šetřím. ()

MM_Ramone

Pán Nick Lyon je americký režisér, ktorý je majster na točenie nízkorozpočtových, béčkových filmov, ktoré v značnej väčšine končia v odpade. Sú to produkčne lacné, scenáristicky stupidné, technicky primitívne, herecky podradné a režijne impotentné braky, ktoré len vskutku otrlý divák dokáže dopozerať až do konca. Ja som to naposledy skúsil s jeho titulom "Bermudská príšera" (Bermuda Tentacles), ktorý bol vyprodukovaný v roku 2014. Fenomén bermudského trojuholníka je pre mňa veľmi zaujímavá téma, ale v tomto prípade som mal veru čo robiť, aby som to už v polovici nevypol. Namiesto toho som vypol logické i kritické myslenie, obrnil som sa trpezlivosťou a pretrpel tento monster sci-fi horror až do záverečných titulkov. Bola to nuda a strata času. Ale čo iné som mohol čakať od filmu Nicka Lyona, ktorý vznikol v produkcii The Asylum a SyFy. * ()

beso74

Americký prezident vs. bermudský trojuholník. Céčkové sci-.fi tváriace sa smrteľne vážne a popritom mimochodom vykrádajúce Deň Nezávislosti. Slabé efekty, dementný dej a herci recitujúci stupidné dialógy prepchaté odbornými termínmi, ktorým aj tak väčšina z nich nerozumie.Filmu na kráse a atrakativite nepridávajú ani akčné scény ktoré sú na 90% obrázkom stojacích vojakov strieľajúcich a čakajúcich, kým príde na nich rad a oni padnú za vlasť, prezidenta z robotníckej rodiny či len tak kvôli svojej hlúposti, že ich vôbec nenapadlo kryť sa... ()

George Stobbart

Lietadlo so všemocným americkým prezidentom počas búrky stroskotá v Bermudskom trojuholníku, kde pod hladinou číha chápadlovité monštrum... Na tento film som sa už podľa názvu dosť tešil, keďže som dúfal, že SyFy z toho vystrúha nejaké zábavné monster béčko, ako sa im už neraz podarilo. Bohužiaľ to však pre nich natočilo Asylum a tak som nakoniec iba sklamaný; pretože som sa dočkal ohavne natočenej, bohapustej nudy s otrasným obsadením. Motajúci sa pseudovojačikovia strieľajúci z detských zbraní, nenormálne otravné dialógy, sem-tam chápadlo ako z večerníčka a stereotyp na n-tú. Otras, neviem či bolo väčším utrpením pozerať sa na tie nepodarené, umelé, svetielkujúce efekty alebo na Lindu Hamilton. ()

corpsy

Jedna z možných teórií, čo To vlastne v tom Bermudskom trojuholníku vyvádza. A keďže sa toho všetkého chopilo moje ,,obľúbené,, štúdio The Asylum, tým pádom to ani netreba rozoberať. Patriotizmus a amerikanizmus tu šteká z každého rohu, triky sú zlé ( rozdiel medzi asylumáckymi filmami z roku 2005 a týmto je nepatrný, čo je dosť obdivuhodné ) a herci...herci všetkým česť, treba sa občas zviditeľniť aj keď ste na dôchodku ( Linda Hamilton, John Savage ), na akejsi polceste ( Mýa ), alebo ste sa rozhodli ukázať, že nieste len tvárou známych filmov ( Ricco Ross, Jamie Kennedy ). ()

• V závěrečné scéně, kdy se všechny postavy otočí a odejdou, admirál zmizí, přestože tam před chvílí byl a salutoval. (Johnny.ARN)
  • Admirál nařídí všem lodím, aby zaútočily na mimozemskou loď, ale zaútočí pouze vrtulníky. Žádná z bitevních lodí nevystřelí. (Johnny.ARN)
  • V čase 01:24:24 opouští náčelník Phillips (Ricco Ross) vrtulník s puškou v pravé ruce, v následující scéně je zobrazen zezadu a žádná puška není přítomna. (Johnny.ARN)