Reklama

Reklama

Lovec démonů

  • USA Don't Kill It (více)
Trailer

V městečku Chicory Creek v Mississippi se odehraje série záhadných vražd. Do města tou dobou přijíždí podivím Jebediah Woodley (Dolph Lundgren), který má neobvyklého koníčka – loví démony. Místní policie a agentka FBI Evelyn Pierce ho nejprve podezřívají, ale vzhledem k nevysvětlitelným okolnostem vražd nakonec Jebediah agentku přesvědčí o tom, že za vraždami skutečně stojí racionálně nevysvětlitelné síly. Agentka a lovec démonů spojují své síly, aby osvobodili město od nebezpečného vraha. (Bontonfilm)

(více)

Diskuze

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Tak dneska večer to snad dám až se pronudim do konce dnešní pracovní směny. Už mám na Dolpha absťák jak hovado!

na příspěvěk reagoval Lacike

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

mzss1

Ja ti prajem, aby si tomu dal 5*, ale neverim tomu. Rovnako ako som neveril, ze ti sadne John Dick 2.

Ale je to urcite moja vina, ze ti to nesadlo. Nemas ma pocuvat. :)

na příspěvěk reagoval mzss1

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Krom toho Lundgrena v ujetých rolích zbožnuju. Umí zahrát skvělého magora. 

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Lacike

Budeš se divit, výjimky se opravdu najdou. :) Třeba Wrong turn je celkem ujetá série, která mi unikala a baví mě. :))) Ted si z hlavy nevzpomenu, který ujetý filmy mi sedli, ale pár jich je. 

na příspěvěk reagoval Lacike

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Trailer se mi líbí. Bude to správná ujetá šílenost. Dolph si bude tuto bláznivou roli užívat. :) 

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Lacike

Konečně! At už Dolph vydává filmy! Snad budou koukatelnější než poslední Seagalovky. :) 

na příspěvěk reagoval Lacike

skipercak

skipercak (hodnocení, recenze)

A samozrejme Skin Trade. To sa mi tiez velmi pacilo a to je presne ten druh filmu akemu by sa mal Dolfik venovat. Kym na to este ma. Stary dobry Temny anjel a Zuctovanie v malom Tokyu. Keby sa tie casy vratili:)

skipercak

skipercak (hodnocení, recenze)

Ach jo. To bude zasa ale blbost. Preco je problem napisat pre Lundgrena aspon nieco v style Icarusa alebo Priameho zasahu? Taketo experimenty Dolph predsa nepotrebujeme. Chlap este vyzera k svetu, tak ja ho obsadzujem do filmov typu One in the Chamber, Icarus a Priamy zasah.

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Lacike

Dolph to určitě vytáhne aspoň na 3* vypadá to na další roli ve který může prokázat svůj znamenitý komediální talent.

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Lacike

Tak třeba Monstrpavouk nebo Lavalantula jsou celkem zábavný trash píčovinky, ale nic co by mě přesvědčilo, že je tenhle režisér nějakej extra trasháckej talent. Takže uvidíme co z toho vyleze snad to bude lepší než Shark lake :-)

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Tie fotky sice nevyzraju nejak nadejne ale zapletka Dolph vs. nejaka prisera neznie zle. Ale od tohto rezisera asi nic seriozne ocakavat nemôzem.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Reklama

Reklama