Útok zombíků v kožených kalhotách s padacím mostem

(festivalový název)
  • Rakousko Attack of the Lederhosen Zombies

Profesionální snowboarďák Steve pokazí nákladné reklamní natáčení a zůstane opuštěný týmem na svahu, jen se svou přítelkyní a spolujezdcem. Trojice nachází úkryt v lyžařské chatě a zdá se, že večer by přese všechno mohla být vydařená Après-Ski-Party. To ale neví, že místní ziskuchtivý hoteliér experimentuje se zázračnou látkou na výrobu netajícího umělého sněhu a všichni, kteří s ní přijdou do styku, se přemění v zombie... Party se zvrhává v noční můru plnou zmutované alpské fauny a zombií v dirndlech. (Das Filmfest)

Lougle

Nechápu srovnávání s Dead Snow, který byl o několik tříd výše a druhým dílem se vyšvihnul ještě výš. Tohle mi nepřišlo vůbec vtipné a jako horor se to určitě ani nedá pokládat. Ani jsem to nedokoukal.. až tak moc mě to nebavilo. ()

Pokri

Neuveriteľná hlúposť, ktorá sa však vôbec neberie vážne, rýchlo odsýpa a nešetrí ani krvou či nejakými vnútornosťami, pričom sú masakre dohnané do absurdna. Na druhej strane, ak by bola na mieste Marcinkovej iná herečka, asi by som bol kritickejší. ()

Martin29

Těžce průměrný horor, který má s Dead Snow společný jen ten sníh. Nějací maníci zkoušejí nový výrobník sněhu, ale chlápka co tam je s nimi to postříká. Tak tam postupně nakazí všechny a 4 lidé (3 snowboardisté a majitelka hotelu) se pokoušejí zachránit. Humor žádný jelikož mě nepříjde vtipné, když někdo tančí mezi zombies nebo, když do zombíka zarazí někdo 2 lyžařské hůlky. Potěšily tak jen ty zombie srny a rozpůlená zombie jinak nic. Krvavé to sice je dost, ale tady mě to příjde spíše na efekt. ()

peppe odpad!

Tak tohle snad ne...Nevím co si o tom myslet. Mám rád zombie filmy, ale tohle je tedy hodně silný kafe. Never more! ()