Trailer se tváří vážněji a dospěleji, ale ve výsledku dostanete film, kde je hlavní nitka příběhu vlastně úplně o ničem. Čekáte, jak se ta zapeklitá situace celá vyvrbí a najednou koukáte na závěrečné titulky - konec to jakýsi má, ale je to jen takový malý výsek toho, co všechno se ve filmu začalo odehrávat. Naproti tomu stojí slušné herecké výkony hlavních aktérů. Šedivý průměr, 3*.(10.9.2015)

• Johnny.ARN

V konečnom dôsledku sa podarilo presne trafiť názov filmu s tým, o čom bol. A to sa tak často u distribútorov nestáva. Chalanisko so skvelou kariérou, jebavou manželkou, bielym Mercedesom bass drum našiel záľubu v luxusných kurvách. Jebal to hlava nehlava až raz si tak trošku všimol, že to ide celé do sračiek. Ostal z toho celý vyhúkaný, s prázdnym kontom a plnými vajcámi, preto zneužil svoje právomoci a robil všetko preto, aby tento prúser prežil. V tomto momente stratil film na atraktívnosti, tempe a stalo sa z neho už len dlhé predlhé utrpenie, plné dialógov a takej divnej atmosféry, ktorá sa nedá identifikovať. Už vás vôbec ani nenadchne, že nejaký pisálek vie o tom prípade viac ako celá FBI dokopy, že vlastne aj tá jebavá manželka je vo svojej podstate kurva a neprežila by, keby jej mužíček prišiel o lóve a ona by musela zase začať robiť súkromnú právničku a záver vás preto už absolútne neprekvapí. Spraviť to ako porno, pridať viac vyhrotených scén, trošku viac pochrúmať ten Mercedes a dodať ešte nejakú mŕtvu kurvu v garáži a bol by to plný počet. Tatko len silné 2 z 5(26.10.2016)

K tomuto filmu by som očakával viacej komentárov, veď v ňom hrajú pomerne schopní protagonisti na čele so slizko-slabošským Wilsonom a machiavelistickou kočkou Lenou. Ale aj podľa toho mála hodnotiacich je jasné, že očakávali niečo iné než nakoniec dostali. Aj ja som spočiatku očakával niečo na spôsob OSUDOVEJ PRÍŤAŽLIVOSTI. Chyba lávky! Toto je ten pravý DEŇ ZRADY aka "BŘEZNOVÉ IDY". Tento film si s divákom / voličom vytiera zadnicu rovnako ako naša blahej pamäti GORILA. Asi preto zostane tak hlboko nepochopený. Veď ak chcú ľudia hrdinu, tak im ho treba dať. (10.1.2017)(10.1.2017)

Zajímavý snímek co mapuje závislost na společnosti lehkých žen. Samozřejmě, že jde o veledůležitého týpka co se chystá jít kariérně strmě vzhůru a má mu to, jak se patří řádně zkomplikovat život. Navíc se zdá být nepochopitelné, proč takový fešák a privilegovaná osoba, co může mít každou na kterou ukáže, riskuje vše. Že by šlo o ten pocit moci, že ted mu patří na hodinku, nebo právě to riskování a strach z prozrazení. Nebudu se pouštět do morálních otázek, zda je klasická nevěra horší, či ne. Výsledek je vždy stejný a státní zástupce v tom pěkně lítá.(7.11.2016)

Zo začiatku slušná dráma o faloši ľudí a skazenosti v politike, ktorá sa však neskôr rozpadá a stáva čoraz jednotvárnejšou. Páči sa mi, že hlavný hrdina je antagonista, ktorého divákovi nemá byť ľúto, ani nemá budiť výrazné sympatie, pretože je to nadržaný idiot, ktorý si kazí vlastný život, no aj napriek tomu za cestou na vrchol urobí hocičo. A to isté neskôr platí aj pre jeho manželku, ktorá je schopná kvôli ceste za životom v prvej lige odhodiť všetky morálne zábrany. Herecky je to prvotriedna prácička a Patrick Wilson by si už zaslúžil nejaké to ocenenie (to myslím vo všeobecnosti, nie konkrétne za tento film), rovnako snaživá je aj Lena HEadway ???, ktorá však má omnoho menej priestoru. Problém je však ten, že ani jedna z týchto postáv nie je komplexná. Postava Patricka Wilsona je celý čas prezentovaná ako začínajúci politik, ktorý si za chrbtom manželky chodí užívať so štetkami, teda pardon profesionálnou eskortou. A o tom to v podstate celé je až do záveru. Navyše v druhej polovici prichádza na rad aj niekoľko nedôveryhodných scén, napríklad osobne si neviem predstaviť, že niekto môže byť tak nadržaný, že keď ho zrazí auto tak doráňaný vstane a uteká za štetkou alebo sa zbavovať v takej chvíli dôkazov o svojej nevere, keď si všimne, že eskort môže byť sledovaný; prípadne, že sa najprv psychicky zlomí a so sloními slzami v očiach štetke posťažuje ako mu je všetko ľúto a vzápätí ju v tom aute aj vytrtká. Záver o tom, že ľudia sa nemenia a falošná sviňa ostane vždy iba falošnou sviňou je fajn, pretože ponecháva divákovi možnosť si interpretovať poslednú scénu samému, no celkovo Zipper (debilný to názov) ponúka iba priveľmi obmedzený pohľad na problematiku. Oveľa viac by mu svedčalo rozviesť vedľajšie línie (s novinárom, politickou scénou) do komplexnejšieho celku. CELKOVO: 2,5* (5/10)(18.9.2015)