Reklama

Reklama

Sam Ellis (Patrick Wilson) je muž na vzestupu - špičkový prokurátor stojící na prahu zářivé budoucnosti. Když se do něho zblázní stážistka (Dianna Agronová) z jeho kanceláře, Sam se neuváženě pokusí ukojit své touhy setkáním s luxusní společnicí. Zjistí ale, že mu tenhle zážitek přináší mnohem víc uspokojení a vzrušení, než si kdy dovedl představit. Po druhé schůzce následuje třetí a jeho život se záhy začne vymykat kontrole. Zatímco se Sam potýká s vnitřními démony, ocitne se ve víru volebních příprav na post generálního prokurátora. Rázem se stane středem zájmu veřejnosti a je nucen přijímat stále nebezpečnější opatření, aby mu tisk, právo ani manželka (Lena Headeyová) nestály v cestě. (HBO Europe)

(více)

Videa (3)

Trailer 1

Recenze (29)

anderson 

všechny recenze uživatele

K tomuto filmu by som očakával viacej komentárov, veď v ňom hrajú pomerne schopní protagonisti na čele so slizko-slabošským Wilsonom a machiavelistickou kočkou Lenou. Ale aj podľa toho mála hodnotiacich je jasné, že očakávali niečo iné než nakoniec dostali. Aj ja som spočiatku očakával niečo na spôsob OSUDOVEJ PRÍŤAŽLIVOSTI. Chyba lávky! Toto je ten pravý DEŇ ZRADY aka "BŘEZNOVÉ IDY". Tento film si s divákom / voličom vytiera zadnicu rovnako ako naša blahej pamäti GORILA. Asi preto zostane tak hlboko nepochopený. Veď ak chcú ľudia hrdinu, tak im ho treba dať. (10.1.2017) ()

VanTom 

všechny recenze uživatele

Chorobná posedlost dívkami z eskortu (je špatná, áno - a ilegální) může značně zkomplikovat manželství i právní praxi, resp. politickou kandidaturu. Působivá psychologická studie nemocného muže namísto (ehm) pronikání do hloubky moralizuje nad dvojakostí mravních standardů a pokrytectvím, což v závěru s kazatelsky zdviženým prstem dotáhne až do obžaloby (= parodie) zkaženosti nejmocnějších (úplně jako Underwoodovi v 'House of Cards'). ()

Reklama

Lukoboss 

všechny recenze uživatele

Je to nicneříkající, v podstatě bez příběhu, konec je takřka bez konce (aneb jak si to kdo přebere) a nezachraňuje to ani L. Headey, kterou mám jinak vcelku rád. Ono to tak celý nějak plyne a valí se to pomalu, není tam nějaká pořádná zápletka, nic zajímavýho, co by tu linii narušilo, a to je samozřejmě špatně. Za chvilku už ani nebudu vědět, že jsem to viděl. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Takový hezky pokrytecký film, který není schopen ukázat nic, co by bylo alespoň trochu kontroverzní. Ano, je to o tom, jak je možné žít na úkor rodiny, jak je možné si zničit manželství a člověk se zde démonizuje, ale v podstatě do takové podoby, že ono je to vlastně lepší a nějaké hodnoty až tak důležité nejsou. No, ať už si každý přebere, jak jsou důležité. ()

Aljak 

všechny recenze uživatele

Popis k filmu znel celkom dobre, len škoda že sa celý dej točil stále dokola o tom istom. Pán egomaniak dostal chuť na prostitútky a nedokáže si povedať Stop. Popri tom aj naďalej vystupuje ako ten najsvedomitejší a najčestnejší na svete. Proste vrcholné pokrytectvo v úplnej nahote, ktoré by bolo dobrou ideou filmu, len keby ten dej a zápletka boli o čosi epickejšie. Bohužiaľ, veľká nuda! ()

Galerie (14)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama