• Morholt

Chápu závislost na drogách, chápu závislosti na alkoholu či nutkání pokoušet štěstí u automatů. Ostatně sám jsem závislý na nikotinu. Nicméně nerozumím tomu, když někdo chorobně visí na šlapkách a to takovým způsobem, že má jeho posedlost atributy závislosti na výše zmíněných jedech. To mi hlava nebere a proto mi přišel Zipper hodně přitažený za vlasy. A proto mě první polovina filmu příliš neoslovila, protože Wilson v ní vlastně jen objížděl štětky. Když pak začalo vyšetřování, tak se děj trochu někam pohnul a ta snaha zamést vše pod koberec byla celkem vydařená. Stejně tak mě bavili Lena Headey a Ray Winstone, kteří se v druhé hodině dostali víc do hry. Ale celkově mě film nijak zvlášť neoslovil a podle mě ani neobstojí jako obžaloba prohnilé vyšší společnosti, která si ze své pozice může dovolit co se jí zlíbí. Horší průměr. 40%(29.10.2015)

Trailer se tváří vážněji a dospěleji, ale ve výsledku dostanete film, kde je hlavní nitka příběhu vlastně úplně o ničem. Čekáte, jak se ta zapeklitá situace celá vyvrbí a najednou koukáte na závěrečné titulky - konec to jakýsi má, ale je to jen takový malý výsek toho, co všechno se ve filmu začalo odehrávat. Naproti tomu stojí slušné herecké výkony hlavních aktérů. Šedivý průměr, 3*.(10.9.2015)

• Lukoboss

Je to nicneříkající, v podstatě bez příběhu, konec je takřka bez konce (aneb jak si to kdo přebere) a nezachraňuje to ani L. Headey, kterou mám jinak vcelku rád. Ono to tak celý nějak plyne a valí se to pomalu, není tam nějaká pořádná zápletka, nic zajímavýho, co by tu linii narušilo, a to je samozřejmě špatně. Za chvilku už ani nebudu vědět, že jsem to viděl.(14.9.2015)

• Johnny.ARN

V konečnom dôsledku sa podarilo presne trafiť názov filmu s tým, o čom bol. A to sa tak často u distribútorov nestáva. Chalanisko so skvelou kariérou, jebavou manželkou, bielym Mercedesom bass drum našiel záľubu v luxusných kurvách. Jebal to hlava nehlava až raz si tak trošku všimol, že to ide celé do sračiek. Ostal z toho celý vyhúkaný, s prázdnym kontom a plnými vajcámi, preto zneužil svoje právomoci a robil všetko preto, aby tento prúser prežil. V tomto momente stratil film na atraktívnosti, tempe a stalo sa z neho už len dlhé predlhé utrpenie, plné dialógov a takej divnej atmosféry, ktorá sa nedá identifikovať. Už vás vôbec ani nenadchne, že nejaký pisálek vie o tom prípade viac ako celá FBI dokopy, že vlastne aj tá jebavá manželka je vo svojej podstate kurva a neprežila by, keby jej mužíček prišiel o lóve a ona by musela zase začať robiť súkromnú právničku a záver vás preto už absolútne neprekvapí. Spraviť to ako porno, pridať viac vyhrotených scén, trošku viac pochrúmať ten Mercedes a dodať ešte nejakú mŕtvu kurvu v garáži a bol by to plný počet. Tatko len silné 2 z 5(26.10.2016)

• kaylin

Takový hezky pokrytecký film, který není schopen ukázat nic, co by bylo alespoň trochu kontroverzní. Ano, je to o tom, jak je možné žít na úkor rodiny, jak je možné si zničit manželství a člověk se zde démonizuje, ale v podstatě do takové podoby, že ono je to vlastně lepší a nějaké hodnoty až tak důležité nejsou. No, ať už si každý přebere, jak jsou důležité.(21.9.2015)