Well, The

The Last Survivors

Akční / Horor / Thriller

USA, 2014, 95 min

• George Stobbart

Otupný post-apo nezávislák o všetečnej sedemnástke, ktorá stráži raritnú funkčnú studňu a so všetkými dokáže vybabrať pomaly lepšie než Šialený Max. No, mne toto veru nesadlo. Ani jedna sympatická či zaujímavá postava, všetko viac-menej dávno i nedávno videné klišé, stereotypne pôsobiaci púštny vizuál a uspávajúci nádych, z ktorého ma nevytrhlo ani úsmevné Kill Bill finále pre teenagerov. Been there, seen that, fuck this.(9.5.2015)

• topr harley

Nápad sice už tisíckrát ohraný, ale to by rozhodně nevadilo. Největším záporem tohoto filmu je strašná nuda. Vleče se, neubíhá to a pořád dokola sledujeme jak hlavní hrdinka pobíhá z místa na místo a schovává se. Kdyby to byl 15 minutový kraťas, tak se nic nestalo. Za mě rozhodně nedoporučuji nikomu.(18.5.2016)

• maddy

Well, well, that was boring ... Nezáživný post-apo thriller, ktorý síce nie je vyslovene amatérsky natočený, len je to ohromná nuda, kde sa nič nedeje, polovicu filmu sedí na zaprášenej verande a z letargie nevytrhne ani to minútové, kúsok krvavejšie finále. Omieľa to stokrát opotrebované situácie o boji postáv o vodu v stereotypnom prostredí nezáživnej púšte a chýba tomu čokoľvek čo by zaujalo. Celé to je natočené bez jedinej napätej, akokoľvek zaujímavej scény alebo nejakej atmosféry. Neviem prečo mal niekto potrebu, aby niečo podobné vôbec vzniklo. CELKOVO: 1* (2/10)(22.5.2015)

• EvilPhoEniX

Na Well jsem se těšil už od prvního teaseru a nakonec vyšel tak mdle. Především se film o horor otřel velmi úzce, opět se spíše jedna o drama o vzájemných vztazích, pár krát to vyústí v thriller, kdy hlavní hrdinka musí bojovat vůči nepřátelům, ale zneškodnění není vůbec působivé ani účinné, krev stříká velmi opatrně, celé se to drží na uzdě, působí to jako vyloženě postapo pro Teenejdžry, což je sakra škoda. Naštěstí jsem netrpěl, uběhlo mi to relativně rychle,ale film nenabízí nic inovačního, šokujícího a nemá žádnou scénu, která by stála za vidění. 45%(10.5.2015)

• kaylin

Celkem dobré východisko, které ale předznamenává postapokalyptický film, který nemusí sednout každému. Ale svět, kde voda neprší, je prostě skvělý nápad a slibuje, že by ten boj o přežití mohl být docela drsný. Není. Tohle je spíš snaha o takový poetičtější, málo akční přístup, který ani finále pořádně nezachraňuje, jen trochu.(8.2.2016)