Třetí díl povídkové série V/H/S sleduje skupinu teenagerů, kteří se nevědomě stali další senzací internetu. Jako u předchozích dílů je film rozdělen na několik částí. Mezi ně patří například příběh nepříčetného iluzionisty, který získá magický předmět velké síly. Nebo domácí stroj, který otevírá dveře do paralelního světa. Příběh dospívajícího bruslaře, který se nechtěně stal terčem mexické organizace, která sleduje sériového vraha. Části jsou pojmenovány "Dante the Great", "Bonestorm", "Vicious Circles", "Parallel Monsters" a "Gorgeous Vortex". Za každou částí stojí jiný režisér a každý si svůj příběh pojal po svém. (Nivenx)

Audrina

Vohoho...takže pokud jsem si ještě do v čerejšího večera myslela,že jsem po shlédnutí Cabin fever-patient zero viděla již vše/viz můj komentář danného filmu/ hooodně sem se mýlila:-DDD Ale po pravděmmjusím přiznat,že mě to bavilo víc než VHS 2.O strachu už se nebavme,spíš jde o to překvapit a zaujmout. Takže: Dante the great:celkem ucházející podání ,tjo,na takové vystoupení bych si přála jít,vejít v Brně a vyjít třeba...v LA:-DDD,trikové zpracování fajn,takže za mě 3 hvězdy. Druhá povídka je dobrý brutus:-DDD a zde přichází...osrstěný penis s hlavou vetřelce...opravdu,ještě jsem zřejmě zdaleka neviděla vše:-DDD dobré zpracování i námět a mohl by z toho být i slušný full time movie...aspon si to dokážu představit,takže za mne 4 Skateborďáci mě odrovnali intelektuální mluvou,takže se přiznám,že sem byla spíš na straně těch zmalovaných zombie haiťanů či co to bylo.... Rámující cosi se splašeným zmrzlinářským vozem mě zaujalo jen dcakrát...uplně na konci,kdy se na jedné z obrazovek mihne záběr z nejpovedenější povídky 2,dílu/jen na vteřinu,ale je tam/,a zcela nepochopitelným výběrem Bethovenovy skladby...m ožná měl režisér v sobě tolik matrošu,ře se chvíli cítil jako nepochopený Kubrick v Clockwork orange:-DDD No,za shlédnutí to stojí,hlavně kvůli doplnění mezer ve vědomí,co je ještě skutečně možn é,ale velmi rychle,nejpozději než půjdete spát,zapomenete...a za to asi ve finále ta druhá hvězda:-) ()

LoveHorror

Tak tohle je největší zklamání mé hororové kariéry... Po prvních dvou brilantních V/H/Skách přichází do této found footage rodinky přinejlepším adoptovaný a dosti zaostalý bratříček. Takhle zmršit tak skvěle rozjetou sérii můžou jen režiséři, kteří o předchozích dílech dozajista nic neslyšeli a upřímně doufám, že po vypuštění tohohle chaosem překypujícího snímku do vod hororové kinematografie, všichni svorně spáchali hromadnou sebevraždu. Honička bikerů s mysteriózním zmrzlinářským autem? Skateboardisté masakrující podivné kultisty svými fošnami? Nebo ozubené pohlavní orgány? Ano, to vše zde opravdu najdete. Dovolím si citovat jednoho pána s kostí ve vlasech "Jaký chorý mozek mohl zosnovat takovou ohavnost?„ Tenhle film mě mohl zklamat víc jen v případě, že by v jedné z povídek jezdily princezny na růžových jednorožcích. Ale abych jen nekritizoval, dvě z těch pěti povídek mají slušný nápad a místy ucházející atmosféru. Tím ovšem můj výčet pozitiv končí. Ani již romantický REC 3 Génesis nezaostával za svými dvěma předchozími díly o takový kus. Osobně found footage horory miluji víc, než jakýkoliv jiný žánr, ale tenhle paskvil si ani já už znovu nepustím. Pokud jste V/H/S 1 a 2 viděli, je zhlédnutí tohoto dílu takřka povinností a pokud ne, tak nejste pořádní hororový fanoušci a máte co dohánět. ()

danodo

3/10 Naozaj som neveril, že to môže byť až také strašné, vzhľadom na fakt, že predchádzajúce 2 diely sú u mňa dosť vysoko hodnotené záležitosti, ale ako sa zdá, ono je to fakt dosť zlé. Ak by som to mal opísať jedným slovom, tak asi "smiešne". Celý koncept nájdených VHS-iek je preč a s ním aj slovo horor, pretože akýkoľvek strach a napätie je preč. Zostalo tu iba pár trápnych príbehov, ktoré sú od seba oddelené neznesiteľným šumením/preskakovaním obrazu. Jediné, čo sa autorom podarilo, je úžasný kvalitatívny pokles vo filmovej sérii. ()

Dzoko

Autori by už mohli pochopiť, že natočené kazety tu už raz mali a nevyšlo im to.. Druhý krát im to opäť záhadne nevyšlo. Čo príde nabudúce, DVD ? Slabý zlepenec príbehov o kúzelnikovi, plno postáv s ktorými sa divák ani nezoznámy a ten béčkový koniec na príbehu a hodnotení taktiež nepridáva, za mňa 2/10.. aj to len vďaka peknej kúzelníkovej asistentke ^^ ()

jackson18 odpad!

Nejvetsi zklamani... Prvni dva dily byly pecka, ale tohle byl neskutecnej shit... Efekty strasny, pribehy nudny (obcas mely dobry napad - viz. Paralerni svet, ale vetsinou se to zmenilo v naprostou p**ovinu), celkove nuda, ktera nedavala smysl:/ 10% ()

Ocicak

Navzdory proudu je V/H/S (všechny díly) jasný křištál ve found footage kategorii. Za mě skvěle poskládané a originální příběhy. Vyčítat lze snad jenom výraznější příběhové nepropojení mezi díly... ()

tXtX odpad!

Hnusná amatérska kravina hodná maximálne tak na youtube, nikam inam. Neznášam tento film, pretože úplne zbytočne kazí meno obom výborným predchodcom. Prečo to dali robiť takým sráčom.. ? 0% ()

M.Fish

Asi nejslabší díl trilogie. Není vyloženě strašný. Povídka o paralelním vesmíru je skvělá a už jen kvůli ní bych to každému doporučil. Dávám 2 hvězdy. ()

7. ročník sci-fi festivalu Future Gate je tu

7. ročník sci-fi festivalu Future Gate je tu