Třetí díl povídkové série V/H/S sleduje skupinu teenagerů, kteří se nevědomě stali další senzací internetu. Jako u předchozích dílů je film rozdělen na několik částí. Mezi ně patří například příběh nepříčetného iluzionisty, který získá magický předmět velké síly. Nebo domácí stroj, který otevírá dveře do paralelního světa. Příběh dospívajícího bruslaře, který se nechtěně stal terčem mexické organizace, která sleduje sériového vraha. Části jsou pojmenovány "Dante the Great", "Bonestorm", "Vicious Circles", "Parallel Monsters" a "Gorgeous Vortex". Za každou částí stojí jiný režisér a každý si svůj příběh pojal po svém. (Nivenx)

Pitryx

Body dolů za kameru a to u všeho. Jako blikání, jako výpadky mi lezlo krkem a to velmi hodně. Asi mělo jít o něco na způsob found fotágu. Jinak povídky měly nápad, tedy některé a docela jsem se bavil. U dvou. Trikaři se nepředřeli, autoři jako takoví asi taky moc ne. Herecké výkony tomu odpovídaly. Ale bavil jsem se, a vydržel do konce bez rychloposuvu. Za což se hodnotím, pardon, za což film hodnotím, jak je uvedeno. ()

Cechyno4 odpad!

Co tohle je ? To byla věta, kterou jsem si položil již v polovině filmu ! Sám jsem si říkal, že to nemůže být tak hrozné jak tomu napovídá zdejší hodnocení (28%). Nikdy se nenechám hodnocením ovlivnit, ale tady v tomto případě musím naprosto souhlasit. Tohle je prostě průser ! Film/projekt který vůbec neměl spatřit světlo světa. Dlouhou dobu se mi nestalo, že jsem musel film přetáčet. Tady ovšem ano ! Příběh Vicious Circles, který lemuje celý film je až extrémně chaotický, neurovnaný. Nemá to hlavu ani patu, o atmosféře ani nemluvě ! A konec tohoto příběhu působil vážně směšně - 0/5. První "klasický" příběh Dante the Great byl o kouzelníkovy který má čarovný plášť. Znovu jsem musel zkousnout hořký fakt, že i tento příběh postrádal jakoukoliv hororovou atmosféru. Byla tu jen jedna scénka, kde zasahovala jednotka SWAT, která se mi celkem líbila - 1/5. Třetí příběh Parallel Monsters a největší úchylárna celého filmu. U tohohle už jsem vážně kroutil hlavou a přemýšlel jsem nad tím jestli vůbec sleduji titul s názvem VHS, protože s předešlými díly to nemá nic společného. Vetřelci se zmutovanými pohlavními orgány, příběh ujetý, nezábavný, nechutný - 0/5. A poslední příběh Bonestone, který připomínal spíše počítačovou hru. Žádný příběh, žádná logika děje. Jenom masakrovat více a více lidí. Působilo to opravdu až tragikomicky. Kdyby se tomu aspoň dalo zasmát, ale takto opravdu ne ! - 0/5. Definovat tento počin nějakým filmovým žánrem, také nejde. Horor určitě ne. Thriller ? To by muselo být napínavé. Zasmát se tomu také nedalo ! Celkový dojem je otřesný. Dokonce tak odpudivý, že nemám chuť na další horory s názvem VHS ! ()

moviefan4

Celé zle a to na totalku! 4 príbehy za mňa sú 3 na odpad a iba jeden je na 4*. Prvý a celofilmový príbeh ju u mňa veľká nuda a čistý odpad! Druhý príbeh je o čarodejovi a jeho magickom plášti. Toto znie niekomu ako horor? Lebo mne vôbec nie, odpad! Tretí film o výmene dimenzjí začala dobre ale dopadla ako sračka takže odpad. A konečne niečo čo ma bavilo a to príbeh o skateroch ktorých sa snaží zabiť dáka mexicá sekta. Dej tohoto príbehu bol dobrý, bolo to akčné, krvavé a aj cezto riadna zábava. Nieto tohoto príbehu ma tato zlátanina odpad ale za tento príbeh dam 1*. Stačilo raz a nikdy viac! ()

Valenta28

Tak tento díl mě hluboce zklamal. Ta jedna hvězdička patří filmu snad jen za část se skateboardingem, která se mi docela líbila. Jinak slátanina a naprosto nesrozumitelná ostuda, která znečistila výbornou pověst minulých dvou epizod... ()

Spielbergo

Zhruba do půlky, do konce povídky o paralelním vesmíru, jsem si to užíval. Pak přišla banda přihřátejch skejťáků a šlo to všechno do hajzlu. Kdybych to tam vypnul, nic by se nestalo. Každopádně ale mnohem větší nadprůměr, než by se ze zdejších reakcí mohlo zdát. ()

Rodriguess

Prvy diel mal nieco do seba a kvalitne rozbehol tuto seriu. Druhy diel uz vyraznejsie stracal ale nebolo to najhorsie a tento tretí diel je najslabsia cast do skladacky, tazko povedat ci bude mat reziser odvahu ist do dalsieho pokracovania. ()

markepocha

Asi najslabší diel série, ale aj tak je podceňovaný neprávom. Poviedky sú vtipné a nápadité, miestami krvavé, inokedy psychošské a tak podobne. Koho by nebavilo sledovať partičku skejťákov zrážať skejatami hlavy z ramien žijúcich kostlivcov? A rámcový príbeh je príjemne vzťahový. Pozerateľné a neuspávajúce. ()

Dacsus

Ehm, takže neoriginálny sranec Star Wars je v červených, a toto je v odpade - zaujímavé. Objektívne za tri, ale dávam z trucu 5. ()

czjezisek

Co jsem to viděl??! Jednička i dvojka byli pěkně udělaný, mám v nich svý oblíbený momenty, ale tohle byla s prominutím sra*ka všech sra*ek. Jediný celkem přijatelný byl příběh o paralelním vesmíru, jinak nuda, trapnost, tragédie. ()

Richie4422

Úprimne som po slabšej dvojke očakával comeback, ale akosi nevydalo. Chudíni mal zaujímavý koncept. Minimálne to, keď majú nad kúzelníkom moc čary, ale bohužial z toho vznikol totálny brak s dierami v plášti. Kvantový remake zubatej vagíny mal atmošku do svojej trištvrtiny, nápad fajn, prevedenie nula bodov, vážne, niekedy prvý nápad pri otázke "ako posunieme dej dopredu?" ktorý tvorcu napadne nie je vždy to pravé orechové. Naopak, môže to byť chobotina. Dynamite Jack je pre mňa najlepším filmíkom. Je to síce totálna blbosť, ale pri tom motíve Serious Sam's Pro Skater som sa bavil ako pán. Trochu sa mi ľúbilo koncové búchanie hlavy vo Frosty Car. Polopoviedku Taxi Kvíz nespomínam, lebo je to škoda. Za Jacka na skateboarde, narážku na ľudskú tuposť ohľadom natočenia "naj jutúb videa" a sexi reprodukčný orgán satanistickej devy a jej orálne domáce násilie dám 2 hviezdy a to som ešte štedrý. ()

Luciferius

Podla traileru to bolo super . Hlavne som bol natešený len preto lebo V.H.S 1 2 boli ako by sa dalo povedať nech nežerem bolo to pozerateľné ale toto ? Fakt som čakal od toho viac , ale sa nestalo . Úbohosť nedá sa to ani pozrieť , nie že ešte vyjadriť . Strach a hrôza sa tu nevyskytujú no proste ODPAD !!!!!!!!!! ()

Světloslav odpad!

Velká škoda, jednička i dvojka byly super. Tohle k tomu vůbec nepatří, je to jak pár nepovedenjch dílů Tales from the Crypt. První povídka nesmysl o čarodějnickym plášti, dvojka nesmysl o paralelním světě, třetí mišmaš skate videa a mexického náboženství (santería?). U tý druhý povídky by se asi Freud bavil - vagina dentata apod. :D ()

Portman01

"Dante the Great" - páčil sa mi štýl rozprávania celkom originálneho príbehu, ale zakaždým keď sledujem niektorí diel z trilógie VHS si vravím, či by nebolo lepšie každej poviedke dať samostatný celovečerný film, pretože v závere každej poviedky chcete jednoducho viac. (3*) "Parallel Monsters" - toto mi prišlo ako vykrádačka zo seriálu Fringe, ako pochopil by som všetko, ale tie vzducholode si mohli odpustiť, lebo mi to prišlo až príliš podobné. Hororový podtón spojený s úchyláčinou a tajomnosťou sa celkom dal, hoci v niektorých momentoch som nevedel či sa mám smiať alebo sa báť, teda čo vlastne od nás scenáristi chcú. Celkovo táto poviedka je taká divná, mám zmiešané pocity a tiež by to chcelo plnohodnotný celovečerný film. (3*) "Bonestone" - démonický kult, skupina zdrogovaných skejťákov a ich nezmyselné správanie sa v určitých situáciach, nejaké "čudo" vychádzajúce z kanálu, ktorého sme sa nakoniec ani nedočkali a samozrejme chaotická kamera. O čo v tejto poviedke išlo doteraz nechápem. No a nakoniec "Vicious Circles" (odpad) ktorá nám to nakoniec všetko spája dohromady aj keď toto je najnudnejšia časť celému filmu. Sú síce chvíle, keď človeka film sklame na celej čiare, ale v kútiku duše veríte, že na konci prídu s nejakým BOOM efektom (mám na mysli PLOT TWIST), ktorý vám vyrazí dych v pozitívnom slova zmysle - NESTALO SA TAK. Dúfam že je to posledné VHS, proste sa na to vyserte chlapci, nemá to šťavu. Navyše celkový počet poviedok sa akosi z nepochopiteľných dovodov znižuje VHS 1 malo pať, VHS 2 štyri a VHS Viral už len úbohé tri poviedky. Celkové hodnotenie ** (slabé jak čaj) ()

7. ročník sci-fi festivalu Future Gate je tu

7. ročník sci-fi festivalu Future Gate je tu