Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Los Angeles je ve velkém nebezpečí a jen hrstka lidí ví, jak katastrofu zastavit. Jestli se Emily a Jackovi nepodaří zastavit těžbu ropy poblíž města, zemřou miliony lidí... Vedoucí inženýr a jeho šéf při jedné z operací kvůli chybě naruší tektonický zlom San Andreas, a tím nechtěně vyvolají sérii zemětřesení. Nicole a Jack jsou jedněmi z těch, kdo se pokoušejí před ničivým zemětřesením zachránit lidi z Los Angeles, kde mají otřesy udeřit s ničivou silou – a čas se dramaticky krátí... (TV Prima)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (26)

honajz 

všechny recenze uživatele

Jejda, to jsem si dal. Film plný céčkových klišé podobných filmů - partička mladých na výletě, nefungující vztah manžela a manželky, bláznivý šéf, nikdo jiný kromě party pěti lidí nic neví a nepomáhá, nikde žádná policie ani záchranky, dialogy typu "Pozor!", "Dělej!", "Přidej!", "Ááá!", "Miluji tě" apod., dvakrát dojde dokonce na Zdrávas, triky jsou mizerné (taky vám přišlo, že ta věž závěru, jak začne padat, tak se opticky zmenšuje, jen aby nepadla jako na to auto?) a je jich málo, a samozřejmě nakonec musíme zachránit i pejska. Nu, z jedné krátké scény zahlédnuté v TV by člověk neměl soudit a chtít do dokoukat posléze celé. ()

MickeyStuma odpad!

všechny recenze uživatele

Jak se zdá, snímků o zemětřesení není stále ještě dost. Další z levné produkce (překvapivě) opět nepřináší nic nového, nic zásadního. Sotva film začne, začne se také všechno otřásat, všichni se v tu ránu chovají jak vyčpělá banda z džungle komunikující mezi sebou za použití až neuvěřitelně přiblblých dialogů. Šablonovitost naprosto nelogického děje, nad kterým nemá cenu přemýšlet, opět jak vyšitá a tak vzniká otázka, kam se poděla všechna ta filmová klasika, která má i přes své stáří nad těmito skvosty setsakramentsky navrch. Pro zajímavost, ve stejném roce vznikl na stejné téma i snímek pod názvem 'Apokalypsa v Los Angeles' (2014). ()

Reklama

rakovnik odpad!

všechny recenze uživatele

David Gidali, podobně jako Cimrman v Samotáři Alibabovi, dokázal nafilmovat akční katastrofický film skoro bez ničeho. Samotáře Aibabu jsem neviděl, tak nemohu posoudit jeho kvality, tento film jsem ale bohužel viděl. No, bohužel, čekal jsem bídu a ta se dostavila. Ještě že tam byly alespoň ty pohledné holky. ()

Gajzur 

všechny recenze uživatele

Řeknu Vám, že jsem si tento film nestahoval. Dávali to v TV a právě na TV se moc nedívál, ale zaujal mě trailer, který na té stanici dávali. A proč jsem se nakonec podíval na tento film, který mě přišel uplně stejný jak propadáky na podobný princip? Protože se rád zasměju. Už znám tyto tipy filmů a dívám se na další jen proto, abych se zasmál. Sarkasticky samozřejmě. Zpracování, děj, text herců a některé výkony herců jsou hodně k smýchu. Spíše k pláči. Nerad dávám odpad. Prototo jsem dal 1 hvězdičku za to, že tvůrci měli nápad a dokázali si ho prosadit. Jenže to dopadlo tak jak to dopadlo. Film bídného zpracování efektů, textu a výkonu herců. Ale, námět zajímavý. Jen doufám, že ti, kteří podnikají v podobných těžebních záležitostech, tak z naší planety neudělají to, co v tom filmu. ()

herr_carter odpad!

všechny recenze uživatele

Ještě že jsme my chytráci nevrtali ve věžích 4 a 6 a nechali běžet jen pětku, protože jinak bychom nedojebali jenom LA, ale možná komplet celý státy !!! KDO, řekněte mi KDO financuje tahle zvěrstva, vždyť to musí být prodělečný jak prase - hodinu se tady straší, zkoumají vědecké výzkumy, třese se významně s kamerou, tradičně se všichni špičkují "já jsem Vám to říkal už před rokem, že cirkulace mravenců proti směru hodinových ručiček je špatně, vlaštovky lítaj příliš blízko za sebou,blá blá blááá", aby to pak celé tradičně zmrvili efekty horšími, než v cestě do pravěku - takový klasický,odpadní film..............moje hodnocení = 0 z 10. ()

Galerie (26)

Reklama

Reklama