Ohnivé tornádo (TV film)

Ohnivé tornádo

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller

USA / Kanada, 2015, 83 min

• Wacoslav1

Tak to by stačilo. Mám za sebou hodinu a víc už fakt nedám. Po pravdě očekával jsem už dopředu otřesnou odpadní ohavnost kde bude v hlavní roli úřadovat velký Casper Van Dien z jehož výkonu se poblijem, ale i ta nejhorší očekávání byla překonána. Po pravdě pustil jsem si to jenom jako zvukovou kulisu na dojezd kocoviny po prachmizerným fotbale ČR vs Turecko a cítím se být správně doražen, takže svůj účel to splnilo. Abych byl upřímnej, tak jsem o vysílání tohoto skvostu na Prima cool neměl ani šajnu a zjistil jsem to náhodou při listování tv programem ve kterém jsem hledal již zmíněný fotbalový přenos a holt jsem neodolal připomenout si jaké, že úžasné zázraky současné zetkové kinematografie to kupují domácí veřejnoprávní stanice. Ve skrytu duše jsem doufal aspoň v nějakou tu nechtěnou vtipnost, ale to jsem si naběhl. Do hajzlu s tím.0%(11.10.2015)

• Danny.cz

Na tento film jsem se díval s jediným cílem - zasmát se zase jednou u pořádného odpadu. A všechna očekávání splnil dokonale! Zápletka je brutálně trapná, smysl tu nedává vůbec, ale vůbec nic. Stručný popis děje: Majitel firmy nechá odpálit vlastní cisternu s palivem (asi k tomu měl nějaký dobrý důvod, ale já na něj nepřišel), čímž se zrodí věčně hořící, velikost nahodile měnící tornádo s teleportačními schopnostmi, které je přitahováno teplem. Bombu nastražil elitní tým, který teď musí zlikvidovat 5 civilistů, kteří ho můžou identifikovat (nejpíš proto, že po nich z ničeho nic začal střílet, ačkoliv o něm do té doby vůbec nevěděli). Tornádo se mezitím řítí městem, aniž by si toho někdo všiml a je na oněch civilistech, ekologických aktivistech, aby ho zničili. Zmíněný tým se jim v tom snaží zabránit, naneštěstí ale nedokáže ve čtyřech lidech s útočnými puškami nikoho z nich ani škrábout. Majitel firmy se rozhodne zničit všechny dokumenty spojené s palivem - nejspíš to nebude jen důkaz toho, že za tím sám stojí. Nakonec se ekologové rozhodnou, že ohnivé tornádo odpálí (ohněm)... Na tomhle veledíle je špatně snad úplně všechno, já jej však můžu jen doporučit - bavil jsem se opravdu královsky! Být hlavním žánrem filmu komedie, dávám *****, pokud je to ale myšleno vážně, je mi líto. - 0%(17.10.2015)

• BeranSon

Nikdy nepochopím, za jakým účelem se tyto filmy točí. Vždyť přece už jen pouhý scénář je tak primitivní a hloupí, že každý režisér ho ze svého stolu musí rychlostí blesku smést. Tohle nemá kvality, tohle nemá plusy, tohle je zbytečnost a otřes, který nelze nikomu doporučit, ve kterém nelze najít nic kladného. - 0/10 -(11.10.2015)

• Johnny.ARN

Presne ten typ filmu, kde Casper Van Dien dokonale sedí. Nepozeratelné Z-tko, totálna blbosť, kde sa nedá nič pozitívne vypichnúť. V tomto filme bolo všetko, ale že všetko úplné zlé. No možno nie, sejmutie vlezlej reportérky bolo štýlové a na takýto typ film dosť brutálne. Ale inak, pane bože, prečo som to musel pozerať?? ODPAD!!!(23.10.2015)

• darkrobyk

Jeden z těch filmů, co mají sice na začátku ty nejlacinější efekty (ano, oheň a voda dělají trikařům největší problémy, ale tohle je naprosto tragické) a postavy pobíhají zmateně sem a tam za doprovodu stupidních dialogů, jenže vy si řikáte, třeba mě to nakonec překvapí, ještě chvilku, ještě pět minut, néééééé! Caspere, hlouběji už klesnout nelze?...jasně že lze....(5.3.2017)