Reklama

Reklama

Ohnivé tornádo

(TV film)
  • USA Fire Twister (více)

Obsahy(1)

Nastražená výbušnina zničí cisternu u Los Angeles. Po výbuchu vznikne ohnivé tornádo, které se nezastavitelně řítí městem a likviduje ho. Skupina aktivistů ho chce zastavit. Zjistí přitom, že tornádo nevzniklo náhodou... Parta aktivistů se chystá v Los Angeles vyvěsit transparent proti naftě na cisternu u města. Na cisterně je však připevněna bomba, po jejímž výbuchu se na ně začne valit ohnivý twister – tornádo tvořené ohněm. Barbie, Carla, Jason a Scott se schovají do tunelu a nic se jim nestane. Když vylezou, vidí v dáli ohnivé tornádo pohybovat se městem a rozhodnou se varovat místní obyvatele. Náhle do nich začnou střílet lidé, kteří připevnili výbušninu na cisternu. Skupině se s pomocí místního pracovníka Anthonyho podaří z místa ujet a zamíří k tornádu...
Tornádo se už dostalo do města, bere s sebou lidi a ničí majetek. Skupinka zachrání matku s dcerkou, pak je ale najdou střelci a chtějí je zabít, aby nemohli být identifikováni. Firma SINKO vlastnící cisternu vyrábí eko paliva. Její ředitel Mitch Garber řekne novinářům, že parta aktivistů jsou teroristé, kteří upevnili na cisternu bombu a rozpoutali tornádo. Ve skutečnosti to byl on, kdo si najal zabijáky, aby nechali cisternu vybuchnout. Zabijáci zatím partičku aktivistů dopadnou a chtějí je zabít... (TV Prima)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (49)

-bad-mad-wolf- odpad!

všechny recenze uživatele

Ono je blbý, když jedeš po ulici a přehlídneš stometrový ohnivý tornádo. Jestli to nebude tim, že ze scény na scénu mění svou velikost. A způsob pohybu. A tak. Nefalšovanou zábavu nicméně obstarává výskyt ojedinělých hereckých exponátů - obzvláště nekonečně komických terminátořích ksichtů padouchů, kteří ve čtyřech lidech netrefí z několika metrů žádnou z pěti o útoku netušících obětí... ()

Wacoslav1 odpad!

všechny recenze uživatele

Tak to by stačilo. Mám za sebou hodinu a víc už fakt nedám. Po pravdě očekával jsem už dopředu otřesnou odpadní ohavnost kde bude v hlavní roli úřadovat velký Casper Van Dien z jehož výkonu se poblijem, ale i ta nejhorší očekávání byla překonána. Po pravdě pustil jsem si to jenom jako zvukovou kulisu na dojezd kocoviny po prachmizerným fotbale ČR vs Turecko a cítím se být správně doražen, takže svůj účel to splnilo. Abych byl upřímnej, tak jsem o vysílání tohoto skvostu na Prima cool neměl ani šajnu a zjistil jsem to náhodou při listování tv programem ve kterém jsem hledal již zmíněný fotbalový přenos a holt jsem neodolal připomenout si jaké, že úžasné zázraky současné zetkové kinematografie to kupují domácí veřejnoprávní stanice. Ve skrytu duše jsem doufal aspoň v nějakou tu nechtěnou vtipnost, ale to jsem si naběhl. Do hajzlu s tím.0% ()

Reklama

darkrobyk odpad!

všechny recenze uživatele

Jeden z těch filmů, co mají sice na začátku ty nejlacinější efekty (ano, oheň a voda dělají trikařům největší problémy, ale tohle je naprosto tragické) a postavy pobíhají zmateně sem a tam za doprovodu stupidních dialogů, jenže vy si řikáte, třeba mě to nakonec překvapí, ještě chvilku, ještě pět minut, néééééé! Caspere, hlouběji už klesnout nelze?...jasně že lze.... ()

ArsenalEagle odpad!

všechny recenze uživatele

Nejsem si tak úplně jist, jestli jsem v posledních letech viděl větší filmové zlo. Z vizuálních efektů se mi chtělo zvracet, vždyť naprostí amatéři na školní akademii natočí lepší podívanou. Děj, promluvy a vůbec všechno nemám sílu komentovat. "Jsem hasič a jedu v autě přímo do lávy..". To byl konec ()

castor odpad!

všechny recenze uživatele

Chvílemi jsem si myslel, že se tu někdo pokouší o vtip. Hlavně s ohledem na rok vzniku tohohle televizního příspěvku. Ani sebesilnější drink by nepomohl, mozek není třeba odstavovat, protože už ani režisér se scénáristou ho zřejmě ani nepoužívali. Takové triky zvládne průměrný programátor. Tvůrci jsou diletanti, Casper by to měl zabalit, ač nejlepší byla stejně ta bruneta, která zastřelila telefon. Fakt! ()

Galerie (21)

Reklama

Reklama