Komédia o stredoškoláčke Biance, ktorá nie je v škole vôbec obľúbená, no jej dve najlepšie kamarátky sú zároveň aj školské hviezdy. Blíži sa školská párty a vzápätí aj ples. Kamarátky Casey (Bianca A. Santos) aj Jess (Skyler Samuels) majú na ples partnerov. Jediná Bianca (Mae Whitman) nemá nikoho. Jess jej ponúka niekoľko chalanov. Bianca však má záujem len o Tobyho Tuckera (Nick Eversman). Je deň párty a Bianca sa pripravuje, aby vyzerala aspoň trochu k svetu. Na párty jej Wesley (Robbie Amell), jej dlhoročný (ne)kamarát, povie, že je vlastne len „vybraná škaredá kamarátka“. A Bianca sa s tým rozhodne niečo urobiť. Dohodne sa s Wesleym, že ho doučí fyziku, z ktorej prepadá - a Wesley jej pomôže zmeniť sa... (TV Markíza)

jasanka

Knihu jsem necetla, tak nemuzu porovnavat. Trochu mi vadilo, ze hlavni hrdinka vubec nepdpovidala popisu DUFF, i kdyz je tam vysvetleno, ze nemusi. Chvilemi mi to taky prislo dost depresivni. ()

Radek.SCH

Na první pohled originální myšlenka zpracovaná zoufale neoriginálním způsobem. V podstatě si můžete odškrtávat typické klišé pro tenhle typ komedií. ()

Chinese Ashio

Z celého filmu sa mi asi najviac páči tá myšlienka, okolo ktorej sa celý dej točí. Takisto mi imponoval fakt, že ako hlavnú hrdinku obsadili - pre mňa - neobkukanú herečku. Celkom priemerný film, ktorý má v sebe však viac než len premenu škaredého káčatka na krásnu labuť. ()

Guran

Neznámé a hrozné herecké tváře. Příběh stupidní čerpající z Prci, prci, prcičky. Humor žádný a filmové zpracování ubohý. Takto to asi stačí na shrnutí této slátaniny, kde hvězdičku na víc dávám proto, že jsem vydržel déle než 30 minut. ()

lusa

Škaredé káčatko na strednej.. To už to bolo, či..? A nie raz. DUFF však netreba predčasne zatracovať, je to mimoriadne svieža komédia, ktorá vo mne zanechala príjemný pocit. A až na záverečný plesový monológ to nebolo ani tupé, čo sa pri teen komédiách nevidí často. Odporúčam. Lepšie 3* ()

Richi007

Jedna z těch polosra*ek aka romantická komedie produkovaná nějakou americkou korporací. Shit, shit a shit. OK, něco tam bylo celkem fajn, ale jen něco. Hl. hrdinka byla i celkem sympatická a měla za kámošky fakt šťabajzny :) A Robbie Amell? Neeeee! Vrať se do mých sci-fi seriálů, buď vážnej a dělej hrdinu. Komedie ti nesluší. P.S. jak se to tak stane, že herci ve věku 27 let hrají patnáctileté? WTF? ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 5/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

Suzy_17

Film přesně stvořený pro dnešek. Je to vtipný a neotřelý a ze začátku jsem si myslela, že to dopadne úplně jinak. Bylo to nad moje očekávání a skvělé jsem se zasmála a to dost nahlas. Možná bych dala i pět hvězdiček, ale některé scény byly trochu přehnané. Nejspíš jsem taky DUFF. ()

katherine7

Není to až taková kravina, jak se může na první pohled zdát. Po dlouhé době vcelku dobrá komedie pro puberťáky, která pobaví. Hlavní hrdinka Bianca je obyčejná dívka (není nijak ošklivá), které její kamarád z dětství mezi řečí řekne, že je DUFF (česky VOTka). Dívka se samozřejmě brání tomu, že by zrovna ona mohla být VOTka..ale posléze jí dojde, že jí vlastně doopravdy je. Tak požádá o pomoc toho, který ji paradoxně řekl, že je VOTka.. poté následuje pár vtipných i nudnějších scén a na konci klasickej americkej happyend. Jako největší bitch tento film okořenila mladinká Bella Thorne, které jde hraní mrch na výbornou. ()

fruitixx

Vůbec nejsem na romantické sladˇáčky, protože vypadají většinou všechny umělě, jak tak ta nána co tam vyhrála královnu plesu...ale tohle je fakt dobrý film o skutečném světě.. ()

NikolaBlack

Sice už na začátku víte, jak to vlastně dopadne, ale jsou tam některý libový fóry a je to prostě zamilovaný.. :D Takže za mě..palec nahoru. :-) ()