Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Prezidentova dcera je zajata a uvězněna. Na její záchranu byl vytvořen speciální tým elitního ženského komanda... (TV Barrandov)

Recenze (47)

JFL 

všechny recenze uživatele

Na jednu stranu můžeme vyzdvihovat fakt, že firma Asylum tentokráte předběhla Hollywood, kde nikdo nemá koule, tedy lépe řečeno, kde všichni mají příliš velké koule na to, aby natočili dlouho avizovaný ženský protipól vůči Stalloneho chlapácké (ale pozor, striktně hetero) promenádě akčních hvězd "Postradatelní". Bohužel náhrada, kterou divákům předkládá Asylum, je spíše za trest. Ansámbl je při tom skvostný - ze staré gardy velké kalibry Brigitte Nielsen, Cynthia Rothrock i Vivica A. Fox a za mladší ročníky Zoë Bell a Kristanna Loken. Bohužel vše ostatní je hrůza, přičemž veškeré nedostatky padají ryze na hlavu Asylumu. Máme tu pro firmu typický debilní scénář s až urážejícím způsobem jalovými peripetiemi, jenž je realizovaný s nulovým rozpočtem v hrstce bezpříznakových interiérů a v pouštních exteriérech. Akční sekvence se omezují na děsivou anti-choreografii ve stylu "na place něco splácáme" a přestřelky, kde na sebe aktéři divoce ukazují airsoftové repliky, jimž jsou postprodukčně dodělávané záblesky k hlavním. Velká škoda, tyhle akční hvězdy si zasloužily něco důstojnějšího. ()

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Ty woe tak tohle bylo brutální. To jsem fakt nečekal. dělalo to vůbec Asylum? Nějak mi to do jejich dosavadní tvorby nezapadá. Každopádně dříve než se dočkáme (a to kdoví jestli) nějakýho ženskýho spin offu k Expendables se tu asyláci vytáhli z touhle těžkotonážní řachou. upřímně řečeno neměl jsem o existenci tohoto filmu ani potuchy a i když jsem se hned jak jsem věděl o co jde na to začínal hodně těšit, tak pořád přetrvávali u mě obavy, že to ti žabaři z této velkoshitové továrny opět poserou ostatně tak jako i předchozí nadějný projekty předtím. Každopádně nic takovýho se nestalo a já jsem prostě nadšenej. Jasně má to hromadu chyb tak jako každej trash. digitální efekty jsou jako tradičně hodně špatný, ale naštěstí jich je tu jenom minimum, tak mi ani moc nevadili. No a co si budeme povídat to obsazení je prostě luxusní možná, že se jedná už jenom o vybledlé céčkové hvězdy jak je tu napsáno v jednom komentáři, ale zase nutno uznat, že v rámci akčních hereček se podařilo dát dohromady snad to nejlepší co bylo k dispozici. Moje jediná zásadní výtka směřuje k postavě Cynthie Rothrock která bohužel dá jenom dvě rány pěstí a jinak se v akci vůbec nepředvede což je opravdu škoda, protože pořád vypadá neskutečně luxusně a moc bych jí chtěl ještě vidět někomu nakopat prdel. Jinak Zoe Bell je neuvěřitelná masakrátorka a šéfka týmu. No a Briketa Nielsen je pak naprosto stylová mrcha a dokonalá záporňačka. Já nevím no možná mám záchodovej vkus je to dost pravděpodobný, ale mě to prostě nadchlo jak už jsem napsal pár očividných chyb se tu najde, ale zase je vyvažují momenty který mě naprosto rozsekali. Nechci nijak blíže specifikovat nebo spoilerovat, protože tohle se prostě musí vidět. Jinak když se začalo mluvit o tom ženským spin offu k Postradatelným, tak mě to rozhodně zaujalo teď už je mi to celkem u prdele jestli to vznikne nebo ne, protože Asylum si pospíšilo a ve stylu když všichni natočili tohle, tak proč my by jsme nemohli taky? přišlo s tímhle hardcorem který v mých očích bude jen těžko něco překonávat. Hlavně to pojetí mi vyhovuje tohle prostě není žádnej čajíček žádný PG-13 žádná komediální píčovina, ale drsnej akčňák kde se s tím dámy neserou mohutně fuckujou lámou vazy a střílí chlapy do ksichtu! přesně tohle jsem chtěl vidět, ale nevěřil jsem, že bych to mohl dostat. Teď už věřím, takže šup s tím do topky. Třeba mě mějte za blázna, ale já vám na to zvysoka mrdám. Nikdy bych nevěřil tomu, že nějakýmu asyláckýmu filmu dám víc než 3*, ale tentokrát se nemožné stalo skutečností já tomu napálím rovnou plnej počet a k tomu přihodím naprosto neobjektivních a zaujatých 100% ()

Reklama

George Stobbart 

všechny recenze uživatele

Tím elitných špecialistiek je vytiahnutý z väzenia za účelom infiltrácie iného väzenia, kde je zajatá dôležitá diplomatka. A tak sa super drsňáčky púšťajú do akcie, aby všetkým nakopali prdel a popri tom diváka až nečakane unudili... Ešte ani nestihli vyjsť dámske "Expendabelles", priživujúce sa na rozbehnutej (aj keď aktuálne už trochu upadajúcej) Expendables značke a Asylum už ponúka svoju verziu "Mercenaries", zloženú z vyblednutých béčkových herečiek. Tak ako pri väčšine ich filmov sa však aj tu zabudlo, že by malo ísť predovšetkým o zábavu a nie o vážne sa berúcu, rozvláčnu kravinu. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Dneska se na vás usmálo štěstí, protože vás chce strýček Sam. - Tak to musí bejt hodně zoufalej." Na podivnou misi do jakéhosi Debilstánu jsem se celkem těšil, ale nedopadlo to dobře. Mé kdysi oblíbené béčkové bojovnice se totiž navlékly do céčkového kostýmu a najednou to vypadalo, že žádná z nich neumí pořádně kopnout, bouchnout ani vystřelit. Takže boj vypadal poněkud trapně, zranění se hojila rychleji než u Terminátora a já jsem si celou dobu zoufal nad tím, že tomu prostě chybí nějaká ta Stallonovic Sylvestra, Schwarzeneggerovic Arnoldka a snad i Willisovic Bruska. S těmi by to bylo určitě zábavnější. ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Na rande s těmhle ostrejma holkama jsem se těšil. Film sice vypadá jak kdyby byl natočen z výdělku asociace vyhýbkářů a někdy mám pocit, že si tvůrci mysleli, že divák má IQ pouličního hydrantu, ale vidět mou lásku z 80.let Cynthiu Rothrock, akčnit Zoe Bell a na Kristanna si ověřit, že něktý ženy dělá stárnutí ještě více sexy to za to zkátka stojí. ()

Galerie (21)

Zajímavosti (6)

  • Pracovný názov filmu bol Prison Raid. V Nórsku a vo Švédsku zase vyšiel pod názvom Expendabelles 3.0. (m.a.t.o.)
  • V momente, keď sa prezidentova dcéra snaží utiecť a pritlačí nôž na krk Neelsen, si môžeme všimnúť, že nôž je gumený. (Johnny.ARN)
  • Dej filmu sa síce odohráva v Kazachstane, no celé natáčanie prebiehalo v Kalifornii. (m.a.t.o.)

Reklama

Reklama