Po predčasnom prepustení z nápravného zariadenia musí Jackie (Julie Benz) striktne dodržiavať určité pravidlá. Životný reštart dospelej ženy je spojený s novou prácou barmanky, ale i spoločnými sedeniami s bývalými trestancami. Avšak nič z toho neovplyvní jej budúcnosť tak, ako nasťahovanie sa do apartmánu v staršom gotickom hoteli. Ten vo svojich útrobách totiž skrýva veľké temné tajomstvo. (*CARNIFEX*)

Saxos

Zápory: barák tak zhruba pro 500 lidí, ale na chodbách nikoho nepotkáte a poznáte maximálně nějakých 10 postupně mizících hňupů; policajt tupec, kterému to také není divné; všede svítící lampy, ale stejně tma, jak v neandrtálské jeskyni; klasika přeřvaných lekaček. ()

dalver

Skutočný príbeh H. H. Holmesa, ktorý sa vo filme spomenie je neuveriteľne dobrý námet pre akýkoľvek film. Vlastne aj preto sa námetu zhostil aj Scorsese a s di Capriom chystajú The Devil in the White City. Príbeh o právnikovi, žijúcim vo vzťahu s tromi ženami, ktorý si otvoril hotel a zavraždil v nom podľa odhadov až 230 ľudí. Uf. Havenhurst je mizerným odvarom, ktorý na Holmesa odkazuje v mnohom. Problém je citeľná predvídavosť, mizerný herci, žiadne napätie a najmä celková nuda, ktorá Holmesovmu príbehu len škodí. ()

kristovanoho

Ale jo, vzhledem k dosavadní hororový mizérii roku 2017, je to koukatelný nadprůměr. Navíc Julka nám pěkně škvíří, takže proč ne. ()

lizziee

Jako ono by to bylo i dobrý, ale chybělo mi tam pár vysvětlení a trošku se to táhlo, atmosféra ale špatná nebyla tak ++ ()

Martin29

Jackie hledá svoji kámošku, která byla ubytovaná v obytném komplexu Havenhurst. V tomto komplexu jsou ubytování lidé z okraje společnosti jediné co musí dodržovat je to, aby se nevraceli zpět k svým zlozvykům. Jackie se tam ubytuje a zjišťuje, že tam mizí lidé tak se snaží na to přijít. Líbila se mě narážka na Holmese https://cs.wikipedia.org/wiki/H._H._Holmes a i zpracování není špatné i když něco podobného už bylo v Motelu Smrti 1 a 2. Lepších 60 procent ()

goauld

Horrorový snímek o jedné nóbl paničce a jejich "povedených" dítkách, kteří procházejí mezi stěnami (tedy vlastně jen jeden - ale i to stačí) historického domu, kde za záhadných okolností mizí obyvatelé, kteří neplní své povinnosti paní domácí. Tak trochu jako Osvětim - cesta tam a ven... pouze komínem, zde je variabilní (možno si vybrat, zda vykucháním, rozřezáním, experimenty... možnosti se meze nekladou, avšak ani jedna z nich není zrovna humánní ;-) Film je celkem zajímavý, ale trochu mi tak "skřípou" logické pochody kriminalisty... Když už teda dostane všechny možné indície, že s domem asi nebude uplně vše OK, taxe tím budu asi zabejvat. (jedna z nich je celkem klíčová a ON jí přímo ignoroval) Z tohoto důvodu -1*, tudíž výsledek průměr... ()