Zdravím, dámy! (TV film)

Hello Ladies: The Movie

Komedie

USA, 2014, 77 min

Po vzoru klasických britských sitcomů i Hello Ladies přichází se svým závěrečným "vánočním speciálem". Pokud se vám líbil původní seriál, není nad čím váhat, a navazuje se přesně tam, kde jsme Stuarta a jeho kamarády zanechali. Děj dostane rozuzlení, vy pár nových gagů, ale rozhodně nečekejte od přídomku "Movie" nic navíc, stále se jedná o televizní film. Nezlobil bych se, kdyby se HBO rozhodlo se svými zlatíčky loučit filmem pravidelněji. 75 %(13.1.2016)

• kacir

Seriál nepoznám, takže toto je pre mňa normálny nový film. No..normálny? Je to absolútne nereálne. O tohoto dlháňa by nezakopla ani jedna z dievčat, ktoré boli na lodi, nie ešte topmodelka (aj keď ani ona nebola bohviečo). Hlavná predstaviteľka sympatická, ale takisto by sa v reálnom živote ani neobtrela o chlapa, ktorý vypadá ako tento trtko. Je to pre mňa film, ktorý je plný nesympatických ksichtov, ale po nejakom čase si na to človek zvykne a celkom sa aj baví. Nicol potešila.(8.1.2015)

Námět filmu je sice tuctový, ale ve svým žánru je film přece jen výjimečnej. A to tím, že hlavní hrdina je normální kluk, kterej není pitomej, má to v hlavě srovnaný a ještě k tomu je hodnej, čímž to má samozřejmě u holek těžší. Situace a dialogy jsou uvěřitelný a Stuart má navíc skvělej vkus. Jessica je fakt sympatická a krásná holka. Správňáckej je i Stuartův kámoš, kterýho hraje Nate Torrence. Fakt příjemná záležitost.(21.1.2015)

Nejdříve je samozřejmě nutné vidět seriál, protože tohle jako samostatný film nefunguje. Je to předvídatelná podívaná s klišoidně nastavenou strukturou, vtipu už se moc nedočkáte, ale pořád to na mě fungovalo. Prostě jsem celou sérii čekal, kdy se ze zmrdské postavy Stephena Merchanta konečně stane rozumná lidská bytost, a přesně tomuhle je věnován celý tento "film". Prostě i ti největší lůzři na světě jako já nebo Steven Merchant jednou mohou najít to pravé štěstí... Jako poslední dílek skládanky... super!(30.1.2016)

Hello Ladies je tedy i ve svém závěrečném tažení stále velmi sympatickou podívanou, na níž je vidět tvůrčí láska k postavám a také k samotným fanouškům. Sázení na naprosto předvídatelnou romantickou linii ovšem filmu malinko podráží nohy. Kdyby scenáristé zkrátka více spoléhali na humor z předešlé série, mohl být celý závěr ještě daleko zábavnější. Roztáhnutí na osmdesáti minutovou stopáž se v malinko ospalém závěru také nakonec nejeví nejlepší nápad. Hodinka by byla pro tuto partičku tak akorát. I přesto mi ale bude Stuart a spol. docela chybět a jsem velice rád, že HBO dopřálo výtečnému Merchantovi aspoň poslední milé zamávání fanouškům.(22.12.2014)