Mimi šéf

• USA The Boss Baby (více)

Mimi šéf je ve skutečnosti velký boss. Navenek sice působí jako roztomilé batole, ale uvnitř je to protřelý byznysmen posedlý obchodními úspěchy. Pracuje pro organizaci BabyCorp a jeho hlavním posláním je zjistit, proč teď děti prohrávají na trhu rodičovské lásky. Zatímco lásky k dětem ubývá a podíl BabyCorp na trhu klesá, o to rychleji rostou výsledky konkurenční společnosti Štěně a.s. Ta místo dětí prosazuje do rodin chlupaté, roztomilé mazlíčky a její zakladatel Francis E. Francis si může spokojeně mnout ruce a věřit, že děti z byznysu s láskou úplně vyšoupne. Mimi šéf se musí se svými pomocníky z BabyCorp vydat na speciální misi za záchranou rodičovské lásky. A aby v boji proti konkurenci uspěl, musí na svou stranu získat i svého staršího brášku. (Cinemart)

soukyd33

Dětská představivost je nekonečná. To jsou nápady. Další povedený animovaný film, z dětské říše. Docela to funguje, ale vlastně jsem se nesmál. Děti to ale bavit bude. Už jen proto, že to je hodně barevné. Je to taková příjemná rodinná podívaná. Hvězdiček 3 ()

Sashmen13

Překvapivě to není taková blbost jak jsem si myslel. Vtipná parodie na korporátní životní styl, docela hezké poselství a pěkný konec, na nic více si to nehraje a ani to nechce být. ()

shagisson

Tohle bylo "dobrý jako"! Dost dobrý, skvěle jsem se bavil a bylo to sladce zakončeno. Co víc si přát, když jdete na takovýto film s dětmi..JES! ()

mimner

Tenhle příběh je dokonale dotažený. To, co trochu nesedí se následně dovysvětlí. Opravdu si s ním tvůrci dali práci. Já i dcera jsme se náramně bavili. Opravdu nebud řešit, že si rodiče nevšimli obleku a kravaty. Řešili jste, jak je možné, že Perníková chaloupka stojí a nespadne?! A to i přesto, že v ní hoří hodně silný oheň? Neblázněte a užívejte si. Mě se to povedlo. ()

Knifi

Animáček Mimi šéf je roztomilou, lehce komickou podívanou. Ironické počiny a trapné situace do kterých je Mimi šéf z pohledu batolete stavěn, se tlučou s jeho dospělým myšlením, Myslím, že některé vtipy malý diváci příliš neocení, ale pro dospělého člověka to dělá film příjemnějším. Líbí se mi neokoukanost příběhu a originalita se kterou film vyrukoval. Více viz. Knifi.cz ()

Martin29

No čekal jsem teda více. Když jsem viděl první trailer tak mě to hodně zaujalo čím více vyšlo později dalších trailerů tím mě to bralo méně a méně. Ve filmu jsou zhruba tak 2-3 dobré hlášky (jednu řekne ta dětská postavička) jinak bída.Hodně mě tam vadila ta dětská představivost jako nic proti, ale tady mě to přišlo uvalené a zbytečně to zbrzďovalo příběh ke konci navíc jde pěkně vidět jak tomu docházel dech a nápady. 2 hvězdy za film a jednu za tu chůvu (nejlepší postava) a to tlusté děcko. P.s. ta hláška o mikrospánku tam nezazní bohužel ()

Rider@

Nebylo to špatné a děti to celkem bavilo, ale nijak to nevybočilo z průměru digitálních animáků. Cenzorům a agitátorům již pravděpodobně totálně hráblo, rozkostičkované nahé digitální miminko je opravdu za hranicí zdravého rozumu ... kam ten svět spěje, ach jo :-( . ()

sml41 odpad!

nestačím sa diviť.... sprostosť giga rozmerov...ozaj sa už aj v animakoch točia sračky.Čo má toto spoločné s rodinnou komediou? Ozaj choré hlavy toto vymysleli.... kopec nasilia, scenar nagrc.. cele zle. Hociktorá angentínska telenovela je zaujimavejšia než toto.... otestovane na deťoch 11 a 8 rocne nedopozerali po 20min OFF. ()

Ondra.T

Konečně povedený kreslený oddechový film. Hrdinou je malý kluk, kterému do rodiny najednou přibude mimino - bráška. Najednou se svět začne točit okolo mimina a on je najednou vystrčen ze středu zájmu rodičů na vedlejší kolej. Mimino ale není jen ledajaké mimino, ale tajný agent... Film je takový dětský James Bond střihnutý U filmu jsme se skvěle bavili, v rodině máme 2 děti zhruba ve věku obou hlavních hrdinů a tak je nám téma řevnivosti mezi sourozenci velmi blízké. Myslím, že filmu uškodil nevhodný název, podle kterého jsem osobně očekával spíš nudnou rodinnou komedii o výchově mimina. ()

NIVELIOS

BATOLATA vs. ŠTĚŇATA !!! Epickej souboj o ukrojení si co největší kousku z koláče popularity, ve kterým je asi fakt jedno, která ze stran Vás poslintá... Skvělá oddechovka pro každého, kdo se čas od času rád podívá na nějakej ten animák v době filmového "sucha" :). Tenhle je navíc poměrně originální a řada scének se celkem povedla a pobavila :) Jinak se ale jedná o naprostej průměr ve svém žánru, který rozhodně neurazí, ale po zhlédnutí si říkáte, že z toho šlo přece jenom vyždímat víc... ()

SNCIS

Očekával jsem něco jako Buchty a klobásy. Po shlédnutí nastal pocit zklamání. "Průměrné batole stráví 50 hodin ročně na nočníku. Já jsem šéf, tolik času nazbyt nemám." Příběh nedává vůbec smysl, je to v podstatě nesmysl. Tohle je čistě pro děti předškolního věku. - 10%. ()

martulo

Prekvapenie roka. Má to príbeh, hĺbku, vtip, spád a všetko to milé rozprávkové. Úžasný animák pre celú rodinu. Za mňa 5* ()

Týden nejúspěšnějších filmů BEST FILM FEST

Týden nejúspěšnějších filmů BEST FILM FEST