poster

Tygří spáry 4

 • český

  Tygří spáry 3

 • Kanada

  Tiger Claws III

 • slovenský

  Tigrie pazúry 3

Akční

Kanada / USA, 2000, 90 min

Scénář:

J. Stephen Maunder

Kamera:

Curtis Petersen
 • MickeyStuma
  *

  Dle Intersonicu čtyřka, ale ve skutečnosti trojka. Velice slabý odvar něčeho, co připomíná námětový guláš všeho možného i nemožného. Vypadá to, jako kdyby se tvůrci shlédli u fantasy filmů. Některé scény hlavně připomínají ‘Velké nesnáze v malé Číně’. Několik chvatů a z rukou vylétnou blesky a vše kolem vybuchuje. Ano, v takovémto filmu jsme toto mohli vidět více než dost. A když jdou takhle po ulici tři, připomene to zase padouchy ze snímku ‘Superman 2’. Bolo Yeung se objeví už jenom z flashbacku a Cynthia Rothrock ve své roli jen aby se neřeklo. No, a Jalal Merhi to zachránit prostě nedokáže. Snímek vypadá jako by se dělal bez přípravy na koleně. Podivný dějový vývoj nepřináší ani dramatizaci, ani pořádné souboje a příběh jako takový už vůbec ne. Tento snímek je prostě jeden z několika důkazů, že příchodem millénia prostě nízkorozpočtové filmy s bojovým uměním skončily.(10.6.2018)

 • SeBig
  odpad!

  No já nevim co k tomuhle mam jako napsat. Jakoby nestačilo že celý film stál uplně za hovno oni to ješte naprosto poserou tim koncem! Jalal vubec neumí hrát, od Cynthie byl naštestí v průběhu filmu pokoj a příběh? Hloupost, blbost a kravina.. zkrátka celý film stál za hovno. Ani bojové scény a ani přestřelky, které byli tragické to nezachránily. Dal bych jednu hvězdu ale tim koncem to prostě posrali!(18.12.2013)

 • PRobin
  odpad!

  To jsem si zase dal! Trojice čínských duchů nás zabitím Cynthie hned za začátku připraví o všechnu zábavu. Nezbývá než sledovat jak efektně dokáží mistři ničit prázdný auta pomocí nějakých superjisker. Jedinou zajímavou postavou byl hlavní záporák, který prohodí pár hlášek a nakonec se nechá porazit svým starým mistrem. Nejsilnější bojovníci nedopadnou o nic lépe. On totiž Jalal Merhi cvičil tři dny styl Černého tygra někde na farmě! Ten sfoukne všechny jiskřičky naděje na jedinou hvězdu.(18.12.2012)

 • majo25
  *

  Tak tento štvrtý film (druhý film je nenadväzujúce akčné sci-fi) je oproti prvému poriadna katastrofa. Pre zmenu tvorcovia zabrúsili do fantasy a tým viacmenej odsúdili dielko do suterénu. Teda nielenže polodebilný príbeh s dávkou fantasy je cez čiaru, ale aj kung-fu a herecké výkony sú riadny podpriemer. Merhi si síce zhodil ten trápny cop, na charizme mu to však aj tak nepridalo, Rothrocková je naštastie iba vedľajšou postavou a Bolo sa tam objaví iba ako spomienka na prvý film.(11.10.2016)

 • LION-MR.T
  ****

  Jak spoustu nás nebo aspoň ty co máme rádi Cynthii nasralo,že to schytala hned na začátko,ale byl to sen,tak se jí nic nestalo. Tři mistři sde mi zdají jako dobrý prostředek na okořenění trilogie. Jalal Merhi si dokáže poradit i sám Wong je skvělý učitel. Bojové scény jsou běžné jak jsou u takových béček zvyklí. Rychle zamávat kolem sebe rukama a někoho skopnout. Nebylo to sice to nejlepší završení série,ale na její završení dostačující.(7.7.2006)

 • - Jalal Merhi je jediný herec, který si zahrál ve všech pokračováních. (Chris Masters)