Krvavý obchod

Jean Claude Van Damme přijíždí na Filipíny, aby zachránil život svojí neteři, která potřebuje novou ledvinu. O svoji ledvinu ale přijde hned první noc, když mu ji ve spánku vyoperují. Nyní si ji musí vybojovat zpátky, aby neteř zachránil... Deacon přiletí na Filipíny a záhy zachrání na ulici prostitutku Anu před mužem, který ji mlátil. Deacon s ní stráví noc, ale ráno se probere ve vaně plné ledu. Chvíli mu to trvá, než se vzpamatuje, ale pak si uvědomí, že ho někdo okradl o ledvinu... Deacon má na Filipínách bratra George a starého přítele Kunga. Okamžitě volá Kungovi, chce svoji ledvinu najít, potřebuje ji pro Georgeovu dceru, která musí na transplantaci. Deacon pátrá po Aně a s tím mu pomáhá Kung, který má kontakty. Když Anu najdou, dozvědí se, že za vším stojí muž jménem Drake, který ji jen najal. Ana se přidá na Deaconovu stranu. Deaconovi dojde, že jeho ledvina už je v těle někoho jiného, ale on je ochoten i zabíjet, aby ji získal zpět... George je pobožný a s bratrem moc nevychází, takže se v něm perou emoce. Svou dceru ale miluje, takže Deaconovi pomůže a zjistí, kdo jeho ledvinu má. George zná dobrého hackera a ten mu prozradí identitu muže, po kterém s Deaconem, Kungem a Anou pátrají. Čtveřice se odklidila do letního domu George, kde připraví plán útoku... (TV Prima)

Deratizer

Tohle je prostě bída. Má vůbec smysl točit akční filmy, kde není v soubojích nic vidět, kde není kvalitní choreografie? Takhle to není dobrý! Ve filmu s touto akční legendou by to mělo být na nejvyšší úrovni! A ty sekaný prostřihy záběrů za sebou už mi taky lezou krkem. Co na tomto kdo vidí za pokrok? Souboj např v baru je neidentifikovatelný chaos, kdy divák nemá šanci postřehnout, kdo s kým. Děje se to ve tmě, není nic vidět, takhle by akce vypadat neměla. Pak to postrádá smysl. ()

Hapretor

Dávám tři *, protože v tomto filmu Van Damme předvedl snahu ještě hrát a fyzičku má taky ještě dobrou. Na svůj věk zaslouží respekt. Tímto trumfnul své "kolegy" akční zombie, kteří už na to nemají a stejně točí nudné braky. Přitom si neuvědomují, že jejich "věk" skončil. Van Damme to nejspíš ví až moc dobře, takže mi přišlo, že podle toho taky jedná a hraje. Tady mi po dlouhé době fakt sednul. ()

BOURQUE

Po dlhšom čase jeden z tých lepších „B-ých“ filmov od Van Damme. Scenár viac-menej v poriadku (niektoré myšlienky ma fakt dostali), sympatické postavy a nestarnúce kúsky od JCVD. Keby to nebolo tak amatérsky natočené a spracované (a teraz mám na mysli hlavne strih), tak potom by som neváhal zvýšiť svoje hodnotenie na tri hviezdičky (ale takto to nepôjde). Osobné hodnotenie: 61% (**) ()

kkarx

Návrat do 80. let se vším všudy v lehce originálním příběhu i s nějakým morálním poselstvím. Kdo si chce připomenout staré časy a vidět akční béčko a přitom má rád i Van Damma, tomu můžu film jenom doporučit. ()

bararich8

Obyčejné béčko s JCVD, kde v traileru uvidíte víceméně to nejlepší, zbytek je takový průměr s hloupoučkým příběhem, což v dnešní době už vážně moc nezaujme. Už by se na to měl vykašlat. Čekal jsem o stupínek lepší snímek, 2*. ()

Psycho.R

Co je hlavní problém filmu. Osvětlovač. Ač jsem byl po Nájemních zabijácích a Šesti výstřelech přesvědčen, že Barnarash není patlal, tak nechápu, jak mohl vypustit takto tmavou rošádu do světa. Věčná škoda, protože jinak je to celkem dobrej film. Pár zvratů jsem dokonce nečekal. JCVD pohodář, škoda, že ten závěrečnej zápas nebyl lepší. Zasloužili by si to oba bojovníci. ()

Likan7

Aby Jean-Claudeovi unesli ledvinu, to se snad ještě nestalo. Originalita ale tady končí a sledujeme jeho strastiplnou cestu právě za touhle ledvinou. Jenže to samozřejmě není tak, jak se zdá a Van Damme spíš zachraňuje jiný, než sám sebe. Nezajímavá akce, nudný scénář, béčkový herci, unavený Van Damme. Další z plejády zbytečností, které JCVD natočil. ()

Acrobat

Len zasluhou viery a reciach o nej je mozne tento trikovo a subojovo slaby film dopozerat. Najlepsi pocit sa dostavil na konci, lebo Van Damme seba vykupil. Barbarash nie, ten v ocistci serviruje trikovu strelbu (rozumej nie realnu) a cesta autom je akp za trest. Scenar sa snazi to nemozem povedat a ma zopar vysvetleni aj zazracne pocas filmu. Trapnu roznozku kompenzuju veci ako chladnicka. Toporny Damme a navzdy B-Ceckovy Ernie slabou formou neustali aj celkom dobry namet. (Videne 18.12.2019, filmplus archiv) ()

Bube1

Van Damma mám rád a tohle je prostě takový jeho klasický průměrný béčko. Stopáž by snesla ještě o trochu zkrátit, ale i tak se nudit nebudete, protože akce je dost a je i dobře natočená. Oproti ostatním ''Van-Dammovkám'' má Pound of Flesh jedno velké plus - fungující emoce. Hlavně pak v závěru film leckoho chytne za bojechtivé srdíčko (nebudu spoilerovat). Ovšem jsou tu 2 věci, které snímku neodpustím - digitální krev a ''ne-jízda'' autem (pochopíte až uvidíte). Takže suma sumárum - pro fandy podobných filmů pohoda. Já jím jsem, takže ty 3 hvězdy dám. ()

TSZ

Jeden bod za zábavnost, která sice asi nebyla záměrem tvůrců, ale je opravdu výrazná. Béčková éra Jean-Clauda pokračuje a nyní se nám objevuje ve slátanině, kde se jeho dubler ve tmách filipínského podsvětí pouští do boje za právo na svou ledvinu. Zcela blbé, zřejmě i pro hc fandy této vyhaslé akční star. ()

vieriX

Hold jméno režiséra už hned řeklo, že kvalita bude hodně nízko a taky, že jo. Nebýt Van Damma tak ten film minul naprostým obloukem. Akce tu nějaká je, když je v ní Van Damme tak to i stojí za to, ale kdyby to někdo jiný vedl tak by to dopadlo asi lépe. Snad Kickboxer remake bude dobrý. ()

macetoma

Jedním slovem hrůza. Tak nablblý film jsem dlouho neviděl. JCVD běhá po operaci jakoby si jenom odřel záda, pořád u toho vzdychá a hledá ledvinu. A to je celé. V autě, kde běží zadní projekce (nevěděl jsem, že se to ještě po druhé světové válce používá) se pořád vykecávají - jakože kam pojedou a kde tu ledvinu najdou a proč ji vlastně potřebují. Scénář snad tvořili přímo na place v tom autě - nebo to tak aspoň vypadá. Marnost nad marnost. Z poslední doby s JCVD snad jedině film JCVD z roku 2008. Dávám hvězdu za to že jsem měl kdysi JCVD rád. ()

subic

Žán Kláda s šílenou čupřinou nabarvenou na černo a pytli pod očima a všude běhá i po tmě se slunečními brýlkami. Začne se honit za svou ledvinou někde na Filipínách. Příběh je teda bláto, i když místy docela úsměvný, ale vizuálně to není špatné. Dialogy jsou docela divoký a děj chvíli baví, chvíli příšerně nudí, tak váhám, jestli je to vůbec na 3 frčky. Tak zatím jo. 50% ()

harycek

Dost průměrný příběh!? V závěru se vše spravedlivě rozdělilo (ledviny i žena), ale ještě se na to dalo docela koukat. ()

Domas88 odpad!

Klasický B film Van Damme, rozdíl je dřív se mi to "líbilo" a byla i jiná doba. Vyrůstal jsem ta těhle filmech, ale i Jean by si měl ujasnit, že je lepší už toho nechat. Dřív dokázal udělat celý film sám, teď už na to nestačí a jen krásně vystoupne na povr debila všeho kolem. Lidi umírají po tuctech, policie to vůbec nereší, a opět sám jde chytit padoucha, ale no tak? Tomuhle se fakt může líbit? Mně to přišlo teda hodně nedívatelné. ()