V dalším novém formátu televize Prima Kdo je kdo? se sejde „stará parta", kterou si diváci pamatují z úspěšného pořadu Hádej, kdo jsem! – Dana Morávková, Alice Bendová, Bob Klepl a Martin Zounar. Tentokrát je budou ale doplňovat i další známé tváře, jako například duo Těžkej Pokondr nebo Mahulena Bočanová, do moderátorského křesla opět usedne Petr Vondráček. Každopádně se můžete těšit na směsici dobré zábavy, humoru, důvtipu i zajímavých informací. (oficiální text distributora)

ppospisil

Klasický pořad z produkce TV Prima. Moderuje jeden z mých oblíbených moderátorů nové generace, ale v tomto je už také opravdu ohraný. Odpad to není, ale pochybuji že se někdy znovu podívám. 20% ()

Neklan006 odpad!

to je vtipné uachacha, tuze vtipné uachacha... mám z toho úplně potrhanou bránici. příště přijde tenhlecten pitomec s pořady Hádej, kdo to nebyl nebo Kdo je kde ()

Honsik

Vidím to zevnitř a naživo je to neskutečná prča. Chechtám se tam celé natáčení. V telce je sice mnoho vtipů zabitých, ale prostě nemůžu jinak. ()

Luswani

Párkrát jsem to zapnul a není to tak špatné. Náhodou se tam objevuje spousta vtipných momentů. Poměrně příjemný a odlehčený pořad. 75% ()

ESNYR odpad!

Po necelých 4 dílech co jsem viděl (nějak to nestíhám vídat celé) můžu z klidem prohlásit že je to jedna z těch horších variant "velmi oblíbených" zábavných pořadů. Hádej kdo jsem, bylo podle mého teda o několik řádů lepčejší. Tento styl humoru, který předvádí Vondráček (trapné hlášky) + trapné ukázky herectví té nány co má dělat nápovědu (Marie ? či jak) mi teda moc pod nos nejdou. Bohužel. 1 hvězdu za dobrou pohodu kterou občas vytvoří dobrá sestava lidí (Po těch xy jiných pořadech je zvláštní že se jak Nova, tak Prima prostě neumí z předchozích chyb poučit) EDIT : po mnoha dílech to vzdávám, protože je to díl od dílu trapnější. Hodnocení měním na odpad. Nadale sledovat nebudu. PS : Koháka by měl někdo už konečně zabít, protože je to jen nudný otravný debil, který neustále dělá "vtipy" kterým se ale podle mého nikdo soudný nemůže smát ()

DžejPý odpad!

Další zrůdnost, která vznikla nechutnou recyklací kdysi úspěšného pořadu... Původní sestavu, která byla ještě akceptovatelná, doplnili dvojkou Těžkýho Pokondra a ti svoji vahou stáhli pořad do odpadu, zde konkrétně žumpy. ()