poster

Kdo je kdo? (TV pořad)

Komedie

Česko, 2014, 45 min

 • ještěžiju
  **

  To je zase ubohých komentářů .. navíc neschopných hodnotit pořad jako takový, ale zdůrazňujících těžké osobní antipatie k jednotlivým účinkujícím. Byť i já si taky přisadím, ale je to k tomu jakože soutěžnímu pořadu.. největší slabinou pořadu je samotný moderátor pan Petr Vondráček. Jeho otřesné předstírání ( neříkejte že to je herecké představení ).. především ten předstíraný smích, ten mi způsobuje žaludeční vředy... To, že je to herecká partička z nekonečných seriálů, znamená, že se nemůžete u pořadu pobavit? Já na ty seriálové vymývárny mozků nekoukám a nemám problém to víceméně sledovat. Trapná výmluva. Druhá celý pořad srážející skutečnost je ono nic neříkající bodové ohodnocení... Což podporují i samotní soutěžící, když je na nich poznat, že na to přišli. No zřejmě jsou instruovaní, aby ještě než odpoví, odvyprávěli něco vtipného. A ještě jedna trapnost pana Vondráčka .. když říká, že díky této nápovědě na to přeci musí přijít... jeho neotřesitelná jistota, jak nápověda, co vymyslel, je přeci dokonalá, tak ta je na facku ... nicméně, občas sem se docela pobavil.. každopádně dlouho to nevydrželo .. kdyby nebyl pan moderátor samolibý, mohl by podle konstruktivní kritiky pořad lehce přetvořit a získat si daleko větší sledovanost. Ani dramaturgie Primy není schopná pomoci nápadem k vytvořední daleko vděčnějšího konceptu zábavy. Takže další pořad, navíc z obobného recyklovaný, jemuž zamáváme pa..páá .. !(12.11.2015)

 • MrGregor
  odpad!

  Známá VKV parta se zase pustila do dalšího projektu... Po relativně úspěšném přenesení starého amerického formátu vznikl nejprve koukatelný pořad Hádej, kdo jsem!, u kterého tato parta také měla zůstat a skončit. Bohužel neskončila a tak přišel naprostý propadák v podobě přenesení tentokrát britského formátu do českých luhů a hájů - Hádej, kdo lže! - jehož originální předloha je s touto verzí naprosto nesrovnatelná, kvalita britské verze pořadu spočívá na obsazení sehraných komiků, kteří se svými komediálními výstupy navzájem podporují k ještě větší komičnosti. V české verzi pořadu se však pouze sešla banda herců, kteří svými křečovitými výstupy zmíněným komikům nesahají ani po kotníky...(Lépe nedopadlo ani opětovné oživení na České televize pod názvem Copak bych vám lhal?) ... V pořadu Kdo je kdo? se naše známá VKV parta schází znova, tentokrát se pro svůj projekt rozhodli vypůjčit si hospodskou hru, kterou s přáteli nazýváme "papírky", při níž se na papírek napíše jméno známé osobnosti (od Karla IV. po Draka Šmaka), který si osoba po vaší levici nalepí na čelo, každý pak může položit ostatním tři otázky, na které se dá odpovědět ano/ne, pomocí kterých se má nakonec dopídit k osobnosti na jeho čele. Pokud mě paměť neklame, tak se tato hra objevila i ve filmu Hanebný Pancharti. Jsem zvědavý, jaké hodnocení soutěž po pár dílech bude mít, já jsem však k soutěži skeptický. Jednak z důvodu formátu, který byl z nouze vytvořen pro partu kamarádů, kteří nemají po ruce nic jiného než kus papíru a tužku... Dále z důvodu osobních antipatií vůči osazenstvu soutěže, kterého jsem se již omrzel v předchozích soutěžích. Takže shrnutí: Pokud jste ještě schopni Vondráčka a spol. vystát, možná se bavit budete, doporučuji si však raději vzít do ruky tužku a papír a původní hru si zahrát sám, bez "celebrit" a televize ;).(28.8.2014)

 • dragon94
  odpad!

  Chtěl jsem dát 1*, ale po té, co u finální double otázky neměl jeden tým šanci na celkové vítězství a Vondrářek řekl, že to kvůli tomu nebude double, ale trojnásobná otázka tak celá tahle šaškárna ztratila i ten poslední zbytek smyslu. Nevtipné, nevkusné, trapné, nedodržující ani základní pravidla "hry". ODPAD!(9.8.2015)

 • kingik
  odpad!

  Kde Prima na ty Prima nápady chodí... To není obdivný povzdech, to je projev zmaru a hlavy v dlaních nad tím, co běží ve čtvrteční večery v pozdějších hodinách na komerční tv. Mám však velkou radost z toho, jak dvě komerční televize po letech nenávistného brojení proti sobě, k sobě našli smířlivou cestu a vzorně si půjčují umělce ze svých seriálových "servantštiků". Mám na mysli "čenč" z "Mordynace v Šedivce" za "Pohřby v Jebátkách". Naskytla se jedinečná a neopakovatelná možnost vidět proudící umělce z jedné televize do druhé, respektive všemi seriálovými směry, jako je Zounar, Bendová, Morávková a spol., kterak se za soutěžními stolky urputně zamýšlejí nad nesmírnou složitostí hádanky, co jsou vlastně zač. Na tabulkách před sebou to mají výrazně napsané a protistrana jim dává nápovědy, jak z mateřské školky, aby se i souloživý, pardon, soutěživý divák bavil nad tím jalovým NIC. Za stolkem v roli arbitra a průvodce pořadem třímá žezlo nezničitelný Petr Vondráček. Jen jaksi smysl toho celého mně uniká. Kdo se baví, nesmí do televize, nebo před televizi, nebo jak to vlastně hezké přísloví má být správně?! Do příště mně jistě soutěžící, případně autor tohoto rozverného hádankářského kvízu, který je ve skutečnosti moc hezkou a naučnou soutěží pro děti do jednoho roku televizního života, osvítí a přivede mě na správnou cestu i způsob, jak se dokonale bavit u tv obrazovky, a z toho přívalu nekonečné stupidity nezblbnout. Mé hodnocení: 0%(17.10.2014)

 • Frajer42
  odpad!

  Mám rád Bohouška Klepla. Zbytek mě hrozně sere. Původní parta mě sere jen trošku, ale nováčci Miloš Pokorný a Roman Ondráček jsou naprosto nudní frajeři a serou mě tak moc, jak jen někdo někoho srát může. "Hádej kdo jsem?" se mi líbilo více. S tímhle pokusem o navázání na úspěchy bratříčka, který samozřejmě velmi brzy selže, nemíním ztrácet čas a končím po prvním dílu.(1.9.2014)