Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V dalším novém formátu televize Prima Kdo je kdo? se sejde „stará parta", kterou si diváci pamatují z úspěšného pořadu Hádej, kdo jsem! – Dana Morávková, Alice Bendová, Bob Klepl a Martin Zounar. Tentokrát je budou ale doplňovat i další známé tváře, jako například duo Těžkej Pokondr nebo Mahulena Bočanová, do moderátorského křesla opět usedne Petr Vondráček. Každopádně se můžete těšit na směsici dobré zábavy, humoru, důvtipu i zajímavých informací. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (31)

Aljak 

všechny recenze uživatele

Ďalšia relácia o hádaní kto je kto. A opäť s "celebritami", bez ktorých by sa asi fakt zrútil svet. Netuším prečo nemôžu spraviť súťaže aj pre normálnych ľudí a všade sa dokola musia pretŕčať tie pseudo-hviezdy, ktoré sa občas fakt akoby predbiehali, kto bude trápnejší... Sporadicky sa nájde niečo úsmevné a zábavné, tak aspoň zo súcitu 1*. ()

MrGregor odpad!

všechny recenze uživatele

Známá VKV parta se zase pustila do dalšího projektu... Po relativně úspěšném přenesení starého amerického formátu vznikl nejprve koukatelný pořad Hádej, kdo jsem!, u kterého tato parta také měla zůstat a skončit. Bohužel neskončila a tak přišel naprostý propadák v podobě přenesení tentokrát britského formátu do českých luhů a hájů - Hádej, kdo lže! - jehož originální předloha je s touto verzí naprosto nesrovnatelná, kvalita britské verze pořadu spočívá na obsazení sehraných komiků, kteří se svými komediálními výstupy navzájem podporují k ještě větší komičnosti. V české verzi pořadu se však pouze sešla banda herců, kteří svými křečovitými výstupy zmíněným komikům nesahají ani po kotníky...(Lépe nedopadlo ani opětovné oživení na České televize pod názvem Copak bych vám lhal?) ... V pořadu Kdo je kdo? se naše známá VKV parta schází znova, tentokrát se pro svůj projekt rozhodli vypůjčit si hospodskou hru, kterou s přáteli nazýváme "papírky", při níž se na papírek napíše jméno známé osobnosti (od Karla IV. po Draka Šmaka), který si osoba po vaší levici nalepí na čelo, každý pak může položit ostatním tři otázky, na které se dá odpovědět ano/ne, pomocí kterých se má nakonec dopídit k osobnosti na jeho čele. Pokud mě paměť neklame, tak se tato hra objevila i ve filmu Hanebný Pancharti. Jsem zvědavý, jaké hodnocení soutěž po pár dílech bude mít, já jsem však k soutěži skeptický. Jednak z důvodu formátu, který byl z nouze vytvořen pro partu kamarádů, kteří nemají po ruce nic jiného než kus papíru a tužku... Dále z důvodu osobních antipatií vůči osazenstvu soutěže, kterého jsem se již omrzel v předchozích soutěžích. Takže shrnutí: Pokud jste ještě schopni Vondráčka a spol. vystát, možná se bavit budete, doporučuji si však raději vzít do ruky tužku a papír a původní hru si zahrát sám, bez "celebrit" a televize ;). ()

Reklama

Peytl odpad!

všechny recenze uživatele

Kdo je kdo? To je spíš taková řečnická otázka, ne? Dobrá tedy, odpovím si sám. Bendová je netalentovaná coura, Morávková je nesoudný transportér, Vondráček zas znásilňovaná verze pošahaného Dušína, Zounar, no, Zounar, to je jen tlusté prase, Pokorný s Ondráčkem trapní kokoti (z nepochopeytelných důvodů zatím nepopravení), Hezucký s Bočanovou romští bratranci a manželé a Klepl se Spletl... další kreatury neznám. A já? No, já jsem samozřejmě obyčejný debil. ()

dragon94 odpad!

všechny recenze uživatele

Chtěl jsem dát 1*, ale po té, co u finální double otázky neměl jeden tým šanci na celkové vítězství a Vondrářek řekl, že to kvůli tomu nebude double, ale trojnásobná otázka tak celá tahle šaškárna ztratila i ten poslední zbytek smyslu. Nevtipné, nevkusné, trapné, nedodržující ani základní pravidla "hry". ODPAD! ()

Frajer42 odpad!

všechny recenze uživatele

Mám rád Bohouška Klepla. Zbytek mě hrozně sere. Původní parta mě sere jen trošku, ale nováčci Miloš Pokorný a Roman Ondráček jsou naprosto nudní frajeři a serou mě tak moc, jak jen někdo někoho srát může. "Hádej kdo jsem?" se mi líbilo více. S tímhle pokusem o navázání na úspěchy bratříčka, který samozřejmě velmi brzy selže, nemíním ztrácet čas a končím po prvním dílu. ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama