Vánoce v ohrožení (TV film)

• Kanada

Northpole

Vianoce v ohrození

Fantasy

Kanada, 2014, 81 min

Zde mi přišla (narozdíl od druhého dílu) malá elfka míň trapná. Asi proto že neměla takovou tendenci se šíleně pitvořit. Hlavní dvojice celkem sympatická, i když ty pohledy Tiffani Thiessen dovedou fakt zabíjet a říkají: Dej si na mě pozor... jsem mrcha! To mi nikdo nevymluví. Zkrátka vypadá tvrdě a nepřístupně. Líbil se mi "příběh" Ernieho a Penelope. Jinak se jedná o průměrný vánoční film, kde je sníh a to je velký bonus.(19.11.2018)

• ARI50

Klasicky vánoční film který neurazí ale ani nepřekvapí.(19.5.2019)

• Shredder

Hallmark prichadza s dalsou originalnou tvorbou, tentokrat opat s vianocnou tematikou. Problem je v tom, ze podobne ako Hollywoodske trhaky, tak aj televizne filmy maju svoje klise a u tych vianocnych to plati dvojnasobne. Zvyknu sa tocit okolo dvoch motivov - Santa/Severný pol ma problem a osamoteny clovek najde lasku svojho zivota. V druhom pripade zvycajne ide o workoholickeho rozvedeneho rodica, alebo podobnu alternativu, pricom vzdy to konci vianocnym zazrakom. To je aj pripad Northpole. Neoriginalny dej a zapletka, ktore ste videli uz 100x sa tu opakuju bez hanby. Co vsak filmu nemozem upriet, je prijemna atmosfera a sice lacne, ale zaujimave pocitacove efekty a kulisy, ktore tomu dodali smrnc.(19.11.2014)

• Toolshed

Solídna srágora, ktorá sa snaží hrať na city, ale udrie v skutočnosti na úplne inú strunu - vzbudí vo vás akurát odpor.(7.3.2017)

Trochu zdlouhavé,ve smyslu, kdy se to teda vyřeší,ale jinak se mi to líbilo.Na prosinec film jak stvořený.(30.11.2019)