Everly

Strhující a napínavý thriller vypráví příběh exkluzivní prostitutky Everly, která zradila svého šéfa a stala se policejní informátorkou. To ale její boss nenechá bez odplaty a pošle na Everly a její rodinu několik zabijáků. Částka 50 tisíc dolarů vypsaná jako odměna za její zabití je pro každého z nich víc než lákavá. Aby Everly ochránila svou dceru a matku, bude muset překonat ty nejtěžší nástrahy a nakonec možná přinést i oběť největší. (Bontonfilm)

pepca72

Tak tohle se nepovedlo, bylo to dějově tak přiblblé, až hrůza. Vizuál výborný, ale vše ostatní zcela nekonzistentní a zcela mimo mísu. Salma je kus, ale ty bouchačky držela jak vařečky. Kravina pro adolescenty. ()

Petro

Teda takovou blbost jsem dlouho neviděl. Ne, že bych se nezasmám. Trochu snaha o tarantinštinu. Takovej koktejl náhody, superženské, která dělá jakože to prostě jinak nešlo, stříkanců krve, blivajzů a tak, jo a tak trochu černýho humoru, nedokonale zamícháno. ()

gatuso

Byt tam misto Salmy nejaka jina pani, zrejme by to atakovalo vody odpadu. Nicmene cely film se proste porad koukate Salme do vystrihu, akcni sceny vas zdrzuji od tohoto pohledu a prejete si aby opet na platno nebo obrazovku nabehly poklidne zabery Salmy v satickach.... ()

NeverEver

Milovnik Japonskych komiksu by asi dal vic, ale me se tahle perpetualni prehlidka krve, mrtvol, sadistickych choutku japonske mafie, prestala libit uz po 15minutach. Dej nula, invence nula, vtip nula, zapletka minus jedna.... Jen cire nasili (casto popirajici jakoukoli realnost). Nicmene kladne hodnotim stylovost a vizualni homogenost a ocenit by se asi mely i ty uchylne napady muceni. Takze suma mumarum 2**. ()

AmunRa

Zábavný masakr jako vystřižený od Tarantina: Celý film se odehrává v jednom bytě, hromady rozstřílených, rozsekaných a kyselinou sežraných mrtvol a krev není jen tam, kde jsou díry po kulkách a granátech - všední večer jedné hodně naštvané sexuální otrokyně v podání 47leté Salmy Hayek, které by nikdo přes 30 nehádal. Extrémně brutální a krvavá vánoční pohádka. ()

SkeeveTulp

Béčko... Céčko... ?..., jehož scénář měl asi míň stránek, než diplomová práce z VŠFS, a režisér asi zůstal cestou na natáčení viset v zácpě, takže to zůstalo na hercích, jak moc jsou ochotni a schopni improvizovat a dělat ze sebe pitomce. Zbytek dohnala postprodukce trikama a střihem. Ale jako výplach to není špatné. Jednou a dost. Nebýt Salmy Hájkové, tak ani to jednou. ()

Mark1983

Jenom na akční žánr je místy až hororově podané, například v pasáži s kyselinou. Já bych divákovi, co film nazval nudou, takovou nudu tedy rozhodně nepřál. ()

DEADek

Pustil jsem si před spaním tohle akční porno s madam Hájkovou, aniž bych věděl do čeho jdu. Jako ve videohře sbírala lepší zbraně, kosila protivníky, dostávala na prdel, špulila vnady. Jak zpívá jedna banda: Kdybych byl pes, vrtěl bych vocasem ;) ()

Pythonator

"Tady je ale mrtvejch kurev." Nestárnoucí MCBP Salmička kropí japončíky jako škodnou zvěř. Chyběl tam už jen strejda Mačeta. ()

chosan

Chvilku vám to připadá jako kdyby jste koukali na Kill Billa. Nicméně filmu docela sráží hodnocení to, alespoň z mého pohledu, že vlastně nevíte proč to celé vzniklo. Ten příběh to chtělo více rozpitvat. Takže za mě: Za akční scény hodnotím 80% a za zbytek dávám 50% takže to zprůměrujeme a filmu dávám 65ˇ%. ()

pouzivana

Spousta krve, souboj šlapek, hromada mrtvol a neschází ani pár uchyláků. Je tam prostě všechno co má takový film mít a jako bonus, prdelka Salmi Hayek, která je furt luxusní!! Samozřejmě ve chvíli, kdy zapnete mozek, je tento film totálně v prdeli, ale k tomu taky nebyl určen a tak to prostě nedělejte :) ()

pokyy

Běhající skoro nahá "děvka" pozabíjí vše co se hne, ztratí matku, které po x letech zavolá :) Pak si ji trochu pomučíme, několik lidí vypije kyselinu, ale jen několika to ublíží..kdyby tak krásně neskákaly kozy ty naší "děvce" vypnul bych to v polovině..aspoň jsem nemusel pouštět xxx film večer..brak, levné SM porno..salma asi potřebuje prachy na další plastiku. ()

weldo

1 hviezdu dávam iba za ten jej zadok. ona v podstate nikdy nevedela hrať, iba dobre vyzerá. ako otvorí ústa a niečo povie .... dej, viac menej hrôza, všetci sú šmatlavý len ona je superman. slabota slabota slabota, a komédia to nie je, staré gore efekty ala 70r to nezachránia ()

cartyci

Nuž Salma ako by ani nestarla, ba práve naopak.Film ,kde túto krásku týrajú nebol až taký skvelý,aj ked vraždí ako divá ale aj tam ma to neoslnilo. ()

Sao Saoi

Niečo strašné. Salma sa doteraz nenaučila hovoriť po anglicky a španielsky prízvuk jej v tomto filme vobec nesedí. Príbeh stojí za houby, a aj jeho realizácia postráda viac ako miestami logiku. Už len držanie pištole je nezvládnuté. Miestami to vyvoláva pocit resident evil, jednu z tých slabších častí, ale ako celok je to veľmi veľmi zlé. Aj 33% je príliš veľa. Jedna hviezda max. aj to som mad keď ju dávam... ()

Porthos odpad!

Salma je bezesporu hezká ženská, nicméně proč vzala v této bezduché blbosti roli, to mi uniká. Samoúčelné brutality bez myšlenky, nápadu i čehokoliv, co by jen miniaturně zaplnilo bezduchou prázdnotu tohoto kusu filmového průjmu.. Pro diváka se vkusem , nebo jen trochu filmovým citem tu prostě není nic. ()