poster

Everly

 • Česko

  Brutální Everly

 • USA

  Everly

 • Slovensko

  Everly

Akční / Thriller

USA, 2014, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kali4
  *****

  No jasně, samoúčelná krávovinka. Na úplně první pohled by člověk řekl, že se jedná skoro o fan film. Ale na fan film tu fungují emoce a jejich kombinace s akcí až překvapivě dobře. Vlastně je to celé až překvapivě soudržné, žánrově vyvážené a dobře natočené. A dohromady je to až nečekaně zábavné. Sakra, málem jsem zapomněl na Salmu! Už někdo zmínil, jak fantasticky na svůj věk vypadá?! Asi zmínil, že? A že když se ke konci tak lišácky usmála, vypadala na třicet? Už končím... Jasně, není to tak vymazlené a dobře napsané jako třeba Odplata, ale který film je, že? Za tu živost a nápaditost ale musím dát zcela subjektivních pět.(31.1.2015)

 • D.Moore
  ****

  Krvavé videoherní divadlo, vlastně přímo jednoaktovka, ve které jde hlavně o to, že Salma Hayek likviduje zabijáky, kteří se snaží zlikvidovat ji a její rodinu. Nečekejte vic než zručně natočené a postupně umocňované akční scény, sympatickou stopáž a občas lehounce černý humor a snad nebudete zklamáni.(31.7.2017)

 • castor
  ***

  Salma Hayek chytla za pačesy jednu jedinou roli (Fridu Kahlo), její ostatní výlety byly, no, vesměs rozpačité. U diváka často bodovala podle toho, v jak moc mokrých, krátkých nebo těsných šatech se objevila. Jenže hormony holt vždycky nestačí. Příběh bez vnitřní energie na ní hrne jeden problém za druhým. Nasrané Japonce, násilné děvky a další individua. Ti všichni jí chtějí zabít, rozsekat nebo jakkoliv jinak zhyzdit tu její stále luxusní postavičku a tvář. Každá přestřelka má slušné nápady, celé to má solidní tempo i atmosféru, a vesměs přijde s něčím, co v té předchozí nebylo. Připočteme slušnou kameru a černý humor i (dobrou) inspiraci jinde. Třeba taková nadržená Bitch Slap byla dle mého přeceňovaná, tady ten sexy béčkový náboj funguje a baví. Ostatně, co by za něco takového dal (momentálně hodně mimo formu) Robert Rodriguez. Dneska toho šlapky ale vydrží. Velmi slušné tři hvězdy!!(8.2.2015)

 • pornogrind
  ***

  Stále sexy Salma Hayek alias Everly a její akční gore řežba, která se většinu stopáže odehrává v jednom pokoji a je okořeněná černým humorem. Příběh filmu je naprosto triviální a v podstatě není ani důležitý.Tady šlo prostě o krvavou vybíjenou. Ke snímku Everly musí divák přistupoat s velkým nadhledem a pak je tu šance,že si tuhle oddychovku možná užijete.(17.11.2019)

 • maddy
  **

  Everly aka „a lot of dead whores“. Grindhouseový Kill Bill v omnoho amatérskejšom a lacnejšom podaní. Až neuveriteľne dementné Béčko, ktoré síce nie je pravým guilty pleasure, ale občas je tak zámerne blbé až je svojou hlúposťou zábavné. Našťastie to tu nikto ani na sekundu nemyslel vážne, takže čo iné čakať než sexi, sporo odetú Salmu Hayek vo veľkom byte ktorá hodinu a pol neustále čelí skupine najatých zabijakov od jej kolegýň-štetiek cez mafiu, políciu až po sado-maso japonského zvrhlíka. No môže niekto pri takomto niečom očakávať štipku serióznosti? Asi nie. Škoda len, že to nie je vyslovene žiadne akčné inferno s prepracovanou choreografiou, ale taká zámerne preafektovaná a brutálna kravinka, ktorá je občas svojou hlúposťou srandovná, ale často to s tými „WTF“ scénami preháňa viac než je zdravé - celé línia s matkou, ale vrcholom je scéna s upratovaním bytu od mŕtvol kvôli matkinej návšteve! To už bol jeden z tých momentov počas ktorých som si nebol istý, či sa dementne uškŕňať alebo klopať si na čelo (prevládalo však to druhé). Som si ale istý, že nič podobné už v žiadnom filme asi neuvidím. Tie dve hviezdy tomu dám za tú odvahu pustiť niečo podobné v dnešnej dobe do sveta, ale Everly poteší skutočne len veľmi špecifickú skupinu divákov. Chápem síce tých ktorí tomu dali (takmer) plný počet, ale plne aj tých ktorí to hodia rovno do odpadu. V prípade Everly asi väčšina čakala čistokrvný akčňák a ono to je nakoniec zámerne podradný akčňák. CELKOVO: 2* (4/10), ale ... :)(7.2.2015)

 • - Natáčení probíhalo v Pink studiu v srbském Bělehradě. (Terva)

 • - Film měl premiéru na festivalu Fantastic Fest 20. září 2014. (Terva)

 • - Everly si měla zahrát Kate Hudson. Produkce se ale protáhla a herečka už se dále projektu nemohla účastnit. Nakonec studio rozhodlo, že postavu ztvární Salma Hayek. (Terva)