Reklama

Reklama

Everly

  • Česko Brutální Everly (více)
Trailer

Strhující a napínavý thriller vypráví příběh exkluzivní prostitutky Everly, která zradila svého šéfa a stala se policejní informátorkou. To ale její boss nenechá bez odplaty a pošle na Everly a její rodinu několik zabijáků. Částka 50 tisíc dolarů vypsaná jako odměna za její zabití je pro každého z nich víc než lákavá. Aby Everly ochránila svou dceru a matku, bude muset překonat ty nejtěžší nástrahy a nakonec možná přinést i oběť největší. (Bontonfilm)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (191)

Morholt 

všechny recenze uživatele

Lynch rozjel těžkou grindhouse jízdu, ale místy to vypadalo, jako by si s ní nevěděl rady. Parádní momenty, které mohly patřit k žánrovým vrcholům vzápětí devalvovaly ty slabší, což platí zejména pro tupé dialogy, kterých tu bylo neúměrně moc a zbytečnou rodinnou linku. Ale pokud film zůstával v akční rovině, tak bylo vše v pořádku, notabene když je Salma pořád takový kus. Na konci jsem byl relativně spokojený, ale ten pocit, že pokud by se námětu chopil někdo zkušenější, byla by z toho bomba, zůstal i tak. 60% ()

Yoshitsune odpad!

všechny recenze uživatele

Proč dávám odpad, když lidi okolo mně dávají čtyři nebo rovnou pět hvězdiček a nejméně tři, proč ? Protože hlavní hrdinka je špatná, tady nejde o to že bych měl problém s tím že hlavní hrdina je žena. Jde o to že hlavní hrdinka, střílí ze zbraní přesně a neomylně, ví přesně co jaká zbraň dělá, umí se prát, je zkušená a umí se pohybovat. No přesně jako speciální jednotky, což o to, ale ve filmu neni nijak vysvětleno jak k tomuhle přišla. Kdyby ji ozářili v mimozemšťani svými neuronovými paprsky a popřípadě ji něco někam strčili, tak bych to bral. Bral bych i to že, jeto superhrdinka a dokonce bych bral to, že se jí to do hlavy nějak nalilo, cokoliv bych bral. Kdyby to však bylo vysvětleno, mnozí asi budou namítat, že to blbost, né blbost to neni jde o princip. I v sebe hloupějším filmu, bývá tohle vysvětleno. No navíc je tady i ta její infantilní matka, která se furt na ně co ptá, odmítá poslouchat a svoji vlastní dceru, vystaví takovému nebezpečí jen aby ji dala růžového medvěda ? Ehhh navíc hlavní záporák je neskutečně ukecaný a hovno předvede. Takže za zmínku stojí nějaká ta šílenost a občasná zvrácenost, jako je pan Japončík se svým pojízdným Kabuki divadlem. ()

Reklama

rollman1 

všechny recenze uživatele

Ano, ano a ano!!!!!!! Tohle je pro mě ten pravý Well done filmovej steak. Naprostá mašinérie, kde Salma kočička Hayek stojí proti děvkám, korejcům, mafii, policistům, domovníkovi a také se objeví zástupci zvířecí říše. Přidejte nekončící akci, gore lepší než ve většině hororech( proto jsem musel dát po televizi kýbl, aby ta krev a střeva měly kam odtéct) a máte nášup jako sviň. NO, prostě nářez se skvělými scénami, které tvoří ještě lepší celek. Tohle se povedlo Biiiiiiiiiiicth! ()

ywo666 

všechny recenze uživatele

Tak čakal som zábavnú pičovinu a presne to som aj dostal. Totálne absurdné. Na hlavu postavené. Násilné akčné. Nápadité postavy. Najviac ma bavil postrelený típek. Salma je stále sexi a užijeme asi stovku záberov do jej výstrihu. Joe mieša na hlavu postavený film s gore minulosťou a jemným náznakom alternatívy. Aspoň 5 krát som sa schuti zasmial. Čo je plus. Na druhú stranu. Bolo to až moc uvrešťané. A na vrieskanie a hádzanie sa o zem nie som. A tá hlúposť, ktorí miestami baví ale rovnako miestami nebaví. dávam 3.5* = 65-70%. Viac menej súhlasím s ostatnými 3-4 hviezdičkovými pánmi. ()

heyda 

všechny recenze uživatele

Fanouškům klasických akčních filmů bych to asi nedoporučoval. Je to dost krvavé, dost brutální, chvílemi to nemá daleko do některých hororových subžánrů. Navíc je to hodně bláznivé, ujeté až skoro úchylné. Ale zase má to neskutečně sexy Salmu Hayekovou, která ve svých letech zesměšní i kdejakou dvacítku. Navíc ani neví, jak se nabíjí samopal, přesto tam na prostoru 7x7 metru vystřílí celý gang. Takže ano, bavil jsem se a respektuju záměř režiséra, který chtěl jen masakrovat hlava nehlava a to se mu povedlo natočit celkem obstojně. Potenciál tam však byl mnohem vyšší...55% ()

Galerie (86)

Zajímavosti (4)

  • Film měl premiéru na festivalu Fantastic Fest 20. září 2014. (Terva)
  • Everly si měla zahrát Kate Hudson. Produkce se ale protáhla a herečka už se dále projektu nemohla účastnit. Nakonec studio rozhodlo, že postavu ztvární Salma Hayek. (Terva)
  • Natáčení probíhalo v Pink studiu v srbském Bělehradě. (Terva)

Reklama

Reklama