BoJack Horseman: Příběh BoJacka Horsemana, kapitola první (S01E01) (epizoda)

BoJack Horseman: The BoJack Horseman Story, Chapter One

Animovaný / Komedie

USA, 2014, 25 min

• Raijin

Veľká variácia postáv. Ibaže nuda, ktorá tlaci na nefungujúci humor. Práve som objavil nový stupeň na meradle ubohosti.(2.11.2019)

Kůň, který nechce přebrat zodpovědnost :) . 65%.(13.10.2019)

Pěknej nápad, dobrej humor a rychlej rozjezd už od začátku. Nesere se s nějakým pomalým vysvětlováním a rovnou vám předhodí pěkně rozejetej příběh. Ale teda doporučovala bych, abyste se naučili rychle číst, protože ty dialogy jsou rychlý jak sviň, a s přetáčením to není taková prdel. :D Hodnocení: 7/10(31.1.2020)

Tak před půlrokem jsem už na Bojacka narazil a moc mě neoslovil, i díky tomu se nemůžu divit zdejším na poměr seriálu velmi podprůměrným číslům. Druhé šance jsou ale někdy potřeba a tady je více než přínosná. Dlouho jsem nenarazil na seriál, po kterém bych měl takovou chuť pustit další epizodu. Těším se na budoucí dění, které si všichni (zdejší devadesátiprocentní hodnocení!) vychvalují jako jednu z nejpovedenějších dramedy současné televize.(9.3.2020)

• honajz2

Na tohle se chci podívat už dlouho a dostal jsem se k tomu až teď. Kdybych měl tenhle seriál soudit jen podle pilotu, tak s tím okamžitě seknu. Nesympatické postavy, nevtipný humor (v tom lepším případě, někdy je to dost trapné) co jde mimo mě, animace nijak úžasná, abych ji zvlášť chválil... Tak co tady vlastně hodnotím kladně? Asi pár vtípků v obraze, které tu nevtipnost dialogů občas tahají z úplné bídy. Taky mě trošku zajímá, kam se děj vyvine do budoucna, ale jestli všechny epizody budou takové, tak to s tímhle seriálem brzo seknu. Slabé 2*(23.11.2020)