Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V tomto filmu známí nosáči vysílají ve své stanici zábavné songy a jsou v širokém okolí velmi populární. To se nelíbí konkurenci a jeden ředitel jedné nejmenované stanice oznámí policii, aby rádio dvou nosáčů zastavila. Jenže je není lehké dopadnout, protože používají nejrůznější převleky... (duklak2)

Recenze (38)

Bigfuckman 

všechny recenze uživatele

Nejstarší z dílů nosáčů a nejlepší německá komedie 80 let? Ty skopčáci fakt nemají rozum. Tohle je očividně nejslabší díl z celé trilogie nosáčů. Možná to vidět v těch 80 letech kdy se u nás promítala maximálně Harpuna :) tak by mě to třeba trošku nadchlo, ovšem jak jsem již říkal je to nejnepovedenější díl. Škoda. Poznali jste v roli programového ředitele rozhlasu Sama Hawkinse z Vinetua?! Byl to on, jestli se nemejlím :) ()

Kalda69 

všechny recenze uživatele

Po letech jsem na to narazil na youtubu a musim rict ze jsem si tenhle prvni dil vubec nepamatoval. Prestoze to nedosahuje kvalit nasledujicich dilu i tak jsem se bavil a byl potesen ze zas tak moc tato komedie nezestarla a pro me osobne jde o lehky nadprumer a rozhodne stokrat lepsi nez vetsina radoby komedii typu "prcicek" dohromady. ()

Reklama

Barybal 

všechny recenze uživatele

Dalo by se říci, že v podstatě souhlasím s většinou komentářů zde a to sice, že se jedná o nejslabší díl celé série, ono se stává, že se objeví nějaká dvojice, která hraje v nějakém filmu, ale během toho filmu se přijde na to, že ta dvojice má potenciál a vzápětí vznikne nový příběh, který je této dvojici napsán "na míru" a tudíž ten předešlý díl poněkud zastíní. Mě osobně tento díl dlouhou dobu míjel, vlastně jsem o něm ani nevěděl, až jsem na něj náhodou narazil, skouknul a docela dobře se bavil, bylo to poněkud příliš ukřičené a ne úplně dotažené, ale jako celek se mi to celkem líbilo. Proto dávám tři hvězdičky, neboť tuhle dvojici a jejich trampoty mám rád a vžd se na ně rád podívám... ()

MickeyStuma 

všechny recenze uživatele

První komediální snímek dvojice Mike Krüger & Thomas Gottschalk plný taškařic a převleků. Oba také společně s režisérem Sigi Rothemundem spolupracovali na scénáři a vytvořili filmové dílo, které sice poměrně zestárlo, ale z nostalgického hlediska stále pobaví. Že tomu dal český distributor předzvěst dvou nosáčů nepřekvapuje. Stejní herci, stejně pojmenované postavy, stejná komediální nátura. Čert vem, že s pozdější trilogií 'Dva nosáči…’ tohle nemá vůbec nic společného. ‘Pirátský vysílač Powerplay’, tak zní originální název, který prozrazuje, o co v tomto snímku jde. Tommy a Mike provozují nelegální rozhlasovou stanici a jsou velice populární. A tak není divu, že jim úřady jsou po krku. Jenomže to pranic nemají jednoduché, když oba pánové každou chvíli mění svou pozici. Honičky a taškařice sice nemají vyloženě groteskní tempo a na dnešní dobu patřičnou šťávu, i když je místy snaha viditelná, přesto určitou zábavnost ve vínku ještě stále mají. Západoněmecká crazy komedie z počátku osmdesátých let bez bázně a hany, která se ani dnes rozhodně nemá za co stydět. Bonusem je výborný písničkový soundtrack z hity své doby, o kterých si rozhlasoví posluchači ve stejné době v komunistickém Československu mohli nechat jen zdát. Buď jak buď, vyloženě pecka to není, ale při porovnání se zmíněnými Dvěma nosáči, je tento snímek nejzábavnější. ()

Le6n 

všechny recenze uživatele

Na DVD u nás uvedený ako 'posledný' diel do zbierky a on to pritom bol prvý z nich. Je to na ňom aj cítiť, Gottschalk s Krügerom akoby sa len zahrievali na ďalšie páchanie spoločných komédií. Bohužiaľ u väčšiny dnešných mladých divákov film neobstojí - nie sú tam digitálne efekty a modré pozadie, netočilo sa to v 3D, nie je to paródia na čokoľvek, neprdí a nezvracia sa tam a nemá to ani dvanásť bombastických trailerov na YouTube. Všetko, čo táto komédia má - dvoch správnych bláznov, pár dobrých nápadov a hlášok, dobrú muziku a spád - mi stačí na dobrý pocit, príjemne strávené popoludnie a poctivé tri hviezdy... ()

Galerie (19)

Zajímavosti (1)

  • Natáčelo se v německém Mnichově. (GASTON73)

Reklama

Reklama