Grace je příběh vyprávěný úplně novým způsobem – očima dívky posedlé ďáblem. Alexia Fast (Jack Reacher: Poslední výstřel) se představuje v roli Grace: naivní, půvabné a nevinné čerstvé vysokoškolačky, která si zvyká na nové prostředí i na svou novou spolubydlící. Když se ale jejího těla zmocní temné síly a rozpoutají chaos, Grace se ocitá zpátky v mrazivé náruči přísné babičky (Lin Shaye) a neúprosných pravidel církve. I tady ji ale pronásledují vzpomínky na děsivou smrt matky a hluboce zakořeněné destruktivní touhy. Je jí jasné, že démony ve svém těle musí zastavit dřív, než bude pozdě. (Bontonfilm)

Carcooli

Náhodou dobrý snímek. Líbila se mi kamera, a že je to celé pojaté zas trochu jinak, originálně. Pár lekavých scén mě opravdu nadzvedlo ze židle (možná to bylo tím, že jsem film sledovala v noci ve sluchátkách :D ), ale viděla jsem už horší horory. Tenhle mezi brak určitě nepatří a doporučuju ho zhlédnout :) ()

leiin

Ale ano dávám 4 hvězdy bylo to perfektní. Kamera byla pojata tak jak jse ji už dlouho neviděl. Byď téma nebylo nic nového prostě Exorcista 2ale po dlouhé době horůrek u kterého jsem se i bál . ()

RivenzGS

Musím říct, že film z pohledu 1. osoby pro mne byl novinkou. Proto mě to zaujalo, ovšem to se nedá říct o ději. Ty neustálé náboženské kecy okolo...to byla hrůza. A nemůžu říct, že bych se u toho filmu bál, i když jsem tomu přizpůsobil atmosféru (tma, prázdný dům a sluchátka na maximum). Takže jsem šel spát s klidem :) Hvězdička tedy za pohled z 1. osoby a druhá hvězdička za zajímavý konec :) ()

fibur84

Nebýt toho, že byl film natočen z pohledu první osoby, tak by to byl jeden z méně povedených filmu o posedlosti. Díky tomuto faktu, ale získal další rozměr a film se jeví velmi dobře. ()

Pollini

Je to opravdu slabota. Babička zničí holce sexualitu, realistický pohled na svět a zřejmě i dobrý vkus. Holka si z jejího kázání ovšem odnesla jen to, že všechno zakázané hodlá vyzkoušet - klišé. Nepochopila jsem, proč se démon projevil až úderem 18-tého roku věku, myslím, že démonům není trpělivost vlastní a na věk nehrajou, čím nevinější, tím líp. Hrozně tomu chybí propracování. Plno záběrů na oblečení a pokus o výmítání je nedodělaný, krátký, Plno zbytečných scén, zbytečně dlouhých, čas mohli využít daleko líp. Mezi filmy o posednutí patří k těm nejhorším. ()

minilawman

Moc mi pohled z první osoby nesednul. Určitě se z toho dalo vytěžit mnohem víc a nemusela to být až taková nuda. Musím říct, že jedinou emoci ve mě vzbudila scéna, kdy své babičce vydloubla oči a to jen z toho důvodu,že jsem věděl, že se tam do konce filmu již neobjeví. ()

radek72

Ač mě většinou filmy o posedlosti ďáblem a jeho vymítání nudí a většinou je nedodívám, tento mě neplánovaně zaujal. Pohled převážně z pohledu Grace je zajímavé pojetí, scény natáčené z pohledu první osoby jsou natočené věrohodně. Trochu mi to připomíná Blair Witch. Líbila se mi vystupňovaná posedlost v průběhu filmu. Vymítání ďábla a ďábelské zúčtování až v závěru filmu bylo prospěšné a nezkazilo film jako celek. ()

BigJohn02

Chudák holka - pomatená pánbíčkářská babice s bandou zvrácených flanďáckých zmetků jí totálně zmrvila život, není divu, že si démon vybral takhle slabej kus. Ten způsob, jakým to bylo natočeno, mě zpočátku strašně sral, ale od okamžiku vymítání to bylo docela slušný. ()