Hollarovi

• USA The Hollars

Živořící newyorský umělec John Hollar se musí vrátit do rodného středoamerického městečka, které opustil, když obdrží zprávy o matčině nemoci. V domě, ve kterém vyrůstal, je John okamžitě vtažen do problémů se svou dysfunkční rodinou, středoškolským rivalem i příliš horlivou bývalkou. Při tom všem ještě musí čelit blížícímu se otcovství, neboť čeká se svou přítelkyní z New Yorku dítě. (HBO Europe)

Dlubal David

Taky žádná hitparáda, ale o štipec lepší než Místo u moře. Dvě scény s Annou jsou fakt super, ale to k celkovému ohodnocení, které bych označil za výborný film, nestačí... ◢ ■ ◣ (R) [55/100] ■ (K) [68/100] ■ (V) [51/100] ■ (♫) [60/100] ■ (E) Manchester by the Sea (2016) ● Lo imposible: The Impossible (2012) ● The Big Sick (2017) ● Návštěvní hodiny (1986) ● Celeste and Jesse Forever (2012) ● Pozor, vizita! (1981) ■ (Č) 1 ■ (P) [Leden 2017] [1080p] ϿϾ [PZ-cz] [60/100] ■ (CSFD) kingikAljakMickeyStumabllmRockermanalldo.raineKcarlosK(C) [60/100] ()

bllm

Moc pěkná oddechovka, na nedělní poledne jako dělaná. Všeho tak akorát, no možná spíš přesně tak akorát, aby to nepřesáhlo hranici, kdy by to bylo moc bláznivé a přiblblé a moc sladkobolné a dojemné. Navíc klobouk dolů, vypadá to, že si Margo Martindale opravdu nechává oholit hlavu a nesnížila se k nalepovací plešce, která i z rukou hollywoodských maskérů vždycky působí blbě (a pokud ne, tak je to zatím nejlépe namaskovaná pleška, co jsem kdy viděla). ()

zahadum

Myslím si,že v tomto filme fungovala naprosto dokonalá chémia medzi hercami a to má veľké plus....veľmi sympatická a dobrá herečka Margo Martindale bola ale naprosto úžasná ! ... malý milý film kde sa to čo sa musí diať deje naprosto s noblesou....vrelo odporúčam. ()

BOURQUE

Druhý celovečerný film J. Krasinskiho dopadlo dobre. Cez chorobu matky sa postupne odkryjú osobné problémy a tváre démonov všetkých členov rodiny. Každý má svoje problémy – mali by sme si navzájom pomáhať, hlavne keď sme jedna rodina! Osobné hodnotenie: 75% (***) ()

Rockerman

Není to špatné, ale žádný zázrak. Milý, ne příliš vtipný film o obyčejných lidských radostech a starostech, přičemž ty starosti jsou v převaze. Optimistické na tom je, že téměř všechny problémy (tedy až na ten největší) jsou nakonec vyřešeny. U mě je přesně na 50%, nutnou půlhvězdu přihazuji za krásnou Mary Elizabeth, která se tam, bohužel jen mihla. ()

MickeyStuma

Krásný přesvědčivý snímek o rodině čelící krizi. Ta krize ční v rodinných vazbách jednoho na druhém, porozumění a štěstí v době, kdy byl jednoho dne mamince po omdlení v koupelně nalezen v mozku nádor. Upřímný pohled na věc všedního dne s porozuměním a citelností. Lidské emoce tu představené odpovídají skutečným situacím a rozhodně nejsou smyšlené. I ten přístup maminky je věrohodný. Chová se jakoby měla jen chřipku, avšak přesto s ní cloumá strach a beznaděj. Stále má starosti hlavně o rodinu. Příběh je smutný a veselý zároveň. Nehraje si na něco co není a nenechává nic na lehkou váhu. Rodinné vazby jsou v životě to nejdůležitější co může být a to za každých situací. A to maminka moc dobře ví. A podle toho se také před náročnou operací chová. Konec je takový, jaký má být. Chytne za srdce a vyvolá úsměv i slzy zároveň. Příběh který emocionálně pohladí a snad i připomene, že ti nejbližší lidé jsou nám skutečně nejdražší. ()

Rathalos

Hrozne prijemna zalezitost a pohodovka,velmi dobre sa na to pozeralo,pekny,smutny,dojemny film so sympatickym hereckym obsadenim zo zivota jednej uplne obycajnej rodinky,ktora je raz hore a raz dole,no vzdy bojuju spolu...:-) ()

Kalimero13

Sílu hudby si člověk uvědomí, když ho z ní mrazí po zádech, ale bohužel i v situacích, jako je Hollars. Lehce nadprůměrný kousek od Krasinskiho byl stržen do vod WTF tím nejkýčovitějším a nejpřeslazenějším soundtrackem všech dob. Ta hudba tam doslova transformuje řadu scén do patosu a uplně je ničí. ()

alldo.raine

Krasinski v tomto filmu krásně zkombinoval drama s prvky až absurdního humoru. V jednu chvíli je Vám do breku a najednou si říkáte, wtf?:) Tohle mu šlo parádně, jen škoda, že toho tam nebylo víc. Richard Jenkins opravdu nemůže hrát normální dědky, ten už by si takové role měl nechat patentovat. ()

keka68

Dojemně smutný, milý až melancholický film o obyčejných věcech, obyčejných lidech a běžných životních peripetiích. Určitě stojí za shlédnutí. Tímto doporučuji navzdory nízkému hodnocení. ()

PlysovyMacko

Taky malý obyčajný filmik o rodine Hollarovcov. Matke nasli nádor na mozgu (napriek tomu si udržiava zmysel pre humor) tak sa rodina stretne a snaží sa s tým vyrovnať. Najviac sa mi páčilo ako ju uniesli z nemocnice do cukrárne. ()

solisoli

Aká taká podívaná pre seniorov a papučových TV divákov, ktorých poteší aj málo, alebo hoci čo, len aby prežili v pokojnej atmosfére, ďalší premárnený večer. Žiadna akcia, nevýrazný melancholický dej, ľahký humor, jemný nádych drámy. Jediný svetli moment – svadobný obrad. ()

bonovox

Veľmi príjemná rodinná tragikomédia. Výborný herci, kvalitný hudobný doprovod. Nenápadný, ale o to kvalitnejší snímok. ()

KcarlosK

Takový pěkný malý milý film o jedné celkem normální rodině. Tentokrát by mi happy end nevadil. Máma byla skvělá. To jak dokázala semknout rodinu jenom pár chytře zvolenýma větama bylo geniální. ()