Mladý nemecký počítačový mág Benjamin (Tom Schilling) je tak trochu outsider. Vo virtuálnom svete sa zoznámi s charizmatickým Maxom (Elyas M'Barek) a jeho priateľmi Stephanom (Wotan Wilke Möhring) a paranoidným Paulom Makesom (Antoine Monot Jr.). Tí Benjamina pozvú, aby sa pripojil k  hackerskej skupine, ktorá sa chce zviditeľniť na svetovej scéne. Pôvodne malo ísť o neškodnú zábavu, ktorá im všetkým vylepší profily. Chvíľu to vyzerá, že všetko je v poriadku, dokonca sa Benjaminovi darí zoznamovať sa s atraktívnou Marie (Hannah Herzsprung). Potom sa však čosi pokazí, skupina sa dostane do hľadáčiku polície, na čele s detektívkou Hanne Lindberg (Trine Dyrholm). Z Benjamina sa z noci na deň stane jeden z najhľadanejších hackerov na svete... (Martyska)

danny79

Forma dobra, obsah bidny. Ti jednotlive casti puzzle sice vypadaji efektivne, ale vubec do sebe nezpadaji. Film pobavi, ale je lepsi u neho nepremyslet, Bara bo Odar vice zapracoval na rezii, nez na samotnem scenari. ()

SANNY22

Fakt to bolo dobré. Zaujímavý dej a herecké obsadenie. Najlepší film týkajúci sa tejto témy Hackerstvo. Odporúčam. ;) ()

Bluepiggie

Konecne film, ktery pojednava o hackerstvi, kde neni jen schovany kid v cepici nekde v dire a hackuje na dalku, ale ukazuje to, ze hackerstvi neni jen o pocitaci, alw silnejsi a efektivnejsi je hacknout cloveka, coz dela mnoho lidi denodenne, pekny film. ()

Zacharod

Zábavné, velmi dobře a hlavně originálně natočené. Prezentace metra jako deep webu naprostá bomba. Německý top casting, Elyas zahraje úplně všechno. Super hudba, nenudil jsem se ani chvilku. Má to všechno co si od Thrillerové žánrovky můžeme přát. Já jsem spokojený. ()

doom.cz

na začátku to vypadalo jako strašná teenagerská hovězina, ale děj nabral velmi rychle spád. prostřihy do "darknetu" celý děj pěkně osvěžily. fajny filmek ()

Polik_

„Nejlepší film od rozpadu NDR“? Pokud za hacking považujete puštěný příkazový řádek s infinite loopem a zběsilé bušení do klávesnice všema jedenácti prsty, je tu vysoká šance, že s autorem této teze budete souhlasit. Po prokousání se skrze začátek, který působí jako vystřihnutý ze scénáristické brožury pro začátečníky, se věci začnou obracet k lepšímu. Pestrou paletu motivů zastíní ale nápaditá reprezentace dark webu, jež zaujme nejen svým industriálním vizuálem, ale také působí jako skvělý prostředek k objasnění některých crackerských metod a postupů. Od více hvězdiček mě odrazují vlastně jen plot holes, které úplně pohřbívají význam některých scén a bohužel v určité míře i samotný konec. ()

hypnos11

Velice solidně natočený snímek. Slušní herci, zajímavý a originální scénář, napětí a kvapící tempo. Po shlédnutí filmu u mě seriál Mr. Robot malinko klesnul, když vidím, že vlastně ani zdaleka není tak originální, jak jsem si myslel - orpavdu hodně věcí si odsud vypůjčil. Who Am I dokáže karty skrývat až do samotného konce. Mírný spoiler - je vtipné, když si člověk uvědomí, že hodně věcí se vlastně vůbec nestalo, a ten zbytek, který se stal, musel proběhnout úplně jinak :) Takže palec nahoru, hecnu se a přidám i tu pátou *. ()

ujfi

Dobrý film ukazující hackerskou komunitu se zajímavým závěrem, který sice trosku kulhal a šel by dotáhnout lépe, ale zábava to byla… ()