Nikdy nejsme sami

• angličtina We Are Never Alone (více)

Do obce roztažené podél státní silnice se nastěhuje paranoidní pracovník vězeňské správy a jeho rodina. Spřátelí se se svým novým sousedem, nezaměstnaným hypochondrem, kterého živí jeho žena pracující v místní prodejně. Unavená životem a starostí o dva syny, všimne si vyhazovače z nočního klubu. Ten ale miluje striptérku. Ta však čeká na otce svého dítěte, který sedí v nedaleké base, kde pracuje náš bachař. Drama o současné době a lidech, kteří jsou obětmi i strůjci jejích běsů. (Falcon)

Martina_K

Někdy se nestačím divit, co se to v poslední době točí za filmy. Asi nějaká "moderna". Jednu hvězdu za to, že jsem se nakonec dodívala.. ()

honza.g

Myšlenka, že filmy tohoto druhu potřebujeme, je lákavá. A řada režisérů jí podlehla, takže s filmy z šeského venkova v 21.století se roztrhl pytel. Jenže k tomu, aby toto téma ve společnosti nějak rezonovalo, je potřeba taková drobnost - musí ty filmy většina obyvatel nejen vidět, ale také pochopit. A takováhle sbírka exotů (nezpochybňuji ani možnost jejich výskytu v jednom městečku) pospojovaných málo pravděpodobnými vztahy mezi nimi těžko přitáhne pozornost. A story, která nemá hlavu ani patu - co si z toho mám odnést? Petr Václav prostě pro většinového diváka točit neumí a asi ani nechce. Jenže i artoví fajnšmekři mají na výběr filmařsky chutnější díla (Sláma, Sedláček i další režiséři, kteří se tak nespecializují na vesnici) ()

SandroCZ

Odpad nedávám jen kvůli exteriéru a relativně dobře zahranejm rolím jinak film jako takovej je o ničem. Ztráta času. ()

Zdenkaalexa

Tvl, tohle je pořádný psycho, mít doma takového manžela, tak dobrovolně skočím z mostu, ten Roden opravdu nikdy nic nezkazí...Vlasáková standartně moc dobrá, Dudová + Godla skvělí, Hanuš tu má zvláštní roli, atmosféra celkově dost pochmurná, do toho ti malí kluci - pro mě hodně podařené dílko! ()

stanslon odpad!

Nechápu lidi co napíší : " Film, na kterém se mi líbí snad jen jeho plakát a grafika závěrečných titulků, jinak to šlo dost mimo mě. Ke konci jsem se už vážně modlil, aby to skončilo." a dají tomu tři hvězdy. Já s podobnými pocity čekal jak se to na konci vyvrbí. Nijak. Odpad je slabé slovo. Správně by mělo být sra*ka. A to že autoří předestírají současnou realitu života mne nedchlo. Ale za dotace se dá natočit leccos. ()

Generi

Odporná scéna s hovnem, které Roden drží tak, že čekáte, kdy se do něj zakousne, vlastně úplně vystihuje hodnotu tohoto filmu. Jedno velké HOVNO, tvářící se jako alternativní film. Celé mi to přišlo, že se pražská smetánka sjela pod obraz a namíchala koktejl, kde je všechno: sex, zbraně, úchylák, bezprizorní děti, a nevím co ještě, jako když pejsek a kočička vařili dort. Ale tahle žbrnda, co z toho vznikla, se určitě jíst nedá. Jedna hvězda za vynikající herecké výkony. ()

The_Casual

Nebylo to zlý, rozhodně to lepší, co se v dnešní době točí, akorát nechápu proč byla část černobíle. Už aspoň 40 let se točí barevné filmy a pořád si někdo myslí, že když něco natočí černobíle, tak je to asi větší umění, to je tak trapný. Jinak 3*, dal bych 4, nebýt toho pokusu o art. ()

Road-movie Martina Jelínka v Kině Pilotů

Road-movie Martina Jelínka v Kině Pilotů

27.05.2016

Road-Movie, film vypovídající o současné generaci mladých lidí, jejich dezorientaci, absenci vlastního názoru a nespokojenosti s vlastním životem, se bude promítat exkluzivně v Kině Pilotů od 26… (více)

23. Dny evropského filmu

23. Dny evropského filmu

02.04.2016

Dny evropského filmu jsou jediným festivalem v České republice zaměřeným výhradně na evropské filmy. Hlavní přehlídka proběhne v Praze ve dnech 7. - 14. 4. (kina Lucerna, Světozor a Royal) a v Brně… (více)