poster

Ma Ma

 • Španělsko

  Ma ma

Drama

Španělsko, 2015, 111 min

Režie:

Julio Medem

Scénář:

Julio Medem

Kamera:

Kiko de la Rica
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • xxmartinxx
  **

  Můj bože. Tak tohle bylo vážně k nesnesení. Penélope Cruz hraje ženu, na níž má rakovina menší dopad než rýmička a vůbec všechny postavy se chovají, jako by je někdo rozmrazil po tisíci letech hybernace a měly značně změklý mozek. Film k nesnesení.(11.2.2016)

 • Lukrecie
  *****

  Kvůli takovým filmům já chodím do kina. Hluboce lidský, citlivý příběh o ženě bojovnici - zázraky se dějí. O to více obdivuji, že scénárista i režisér je muž; herecký koncert Penelope!(13.4.2016)

 • Praxis
  **

  Předem se omlouvám všem těm, kteří byli dojati. Varování - nečtěte dál... Nejdřív klady - jednoznačně Penelope. Způsob, jakým ztvárnila umírající postavu, je neoddiskutovatelně skvělý. Technicky brilantní - kamera, filtry, zajímavý nápad s bílou barvou... A teď se pojďme podívat na nenávistné hejty. Je sice trochu levné tento film poprskat. Když ale se to tak strašně nabízí. Prvních 20 minut si říkáte, že je to celkem fajn, že to vypadá i dost seriozně. Až do té doby, než přijde šťastná dovolená s Arturem, dvě modré čárky na gynekologickém testu a zpívající gynekolog (jooo, vyšetřování v moři, to tu panečku ještě nebylo... ano, přesně to!). Penelope (film) pojala rakovinu jako nějaký kašlíček nebo rýmičku, která je vlastně děsně fajn. To je prostě jednoznačné WTF. I když všichni kolem mě v sále plakali a posmrkávali, já měl na práci v sobě dusit výbuchy smíchu. Poslední part filmu je tak odporně kýčovitá, až jsem se chytal za hlavu... Filozofické promluvy o bohu a nebohu, o duši a neduši, to snad někdo nemohl myslet přece vážně ne? A to jste si ještě nepočkali na závěr. Poslední scéna se řadí do ranku absolutní filmové porno. Podle mě laciná ždímačka slz od všech mamynek z mymybazaru. A jestli mě chce někdo vyhejtovat, prosím - udělejte to. Ale za tímhle komentem si stojím! Tečka 40%(24.3.2016)

 • Pedross800
  *****

  Tentokrát budu stručný, všechny hvězdy jdou za PENÉLOPE CRUZ.....na víc nemám slov.(28.3.2016)

 • PP66
  ***

  Poetické a smutné, symbolické. Letošní tour po "nových" kinech pokračuje - tentokrát Říčany.(21.2.2016)

 • - Magda (Penélope Cruz) si v jedné scéně dá za levé ucho červenou květinu. To se dá chápat jako jasný odkaz na film (a především plakát) filmu Pedra Almodóvara Volver (2006), ve kterém hraje Penélope Cruz taktéž hlavní představitelku. (poz3n)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace