poster

Prázdniny v Provence

 • Slovensko

  Prázdniny v Provence

Komedie

Česko / Francie, 2016, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mira007
  *

  Jedna hvězda za obsazení, Francii a sluníčko ( a asi i za Denisu ), ale jinak film o ničem doslova a do písmene a ani jednou jsem se nezasmál. Nesmyslné dialogy, hulení, chlastání, sprostá slova, melancholické vzpomínání Krausové, nulový děj, nulová myšlenka - nuda o naprosto ničem. Taková sračka nepatří do kin.(17.2.2017)

 • SaNcHeZ_cz
  *

  Ano, je to břečka, u které podezřívám tvůrce, že neměli žádný scénář a jen tak se vydali něco natočit do Francie. Výsledek tomu rozhodně napovídá. Šílené herecké výkony a samotný děj si snad ani nezaslouží komentář, stejně jako školácké chyby ve zpracování jako například otřesný střih v některých momentech. Přesto musím uznat, že úplné dno tahle "taškařice" není, neboť alespoň co se vizuálu týče a některých momentů v samotném filmu, není to taková bída. Existují totiž v českých luzích a hájích daleko horší adepti, u kterých se nedá najít ani to.(26.3.2017)

 • dawe787
  **

  Film bez hlubší myšlenky a zápletky. Scénarista by zasloužil uhradit veškeré náklady za vstupenky lidem, kteří jim skočili na špek a šli na toto do kina. Já to vydržel do konce jen kvůli dobrým hercům jako je Hádek, Bareš, Krausová či Nosek. Scény, kdy se zhulili a svět se jim houpal před očima byly kýčovité a tvůrci si mysleli, že díky tomu snad bude tento film něco jako český Trainspotting, já fakt nevím....:D(11.2.2017)

 • blondboss
  *

  Toto zrejme mala byť akási humorná sonda do problematiky medziludských vzťahov, no nebola to ani sonda, už vôbec nie humorná a totálne bez významu a zmyslu. Len pozliepané scény z nejakej dovolenky, ktoré mali asi tvoriť nejaký súvislý dej, o ktorom podľa mňa ani režisér netušil, aký by mal byť. Na čo sa Česi zvrhávajú k takýmto tupostiam, to fakt netuším. Jedna hviezdička z milosti za pekné francúzske prostredie, inak ale jedna veľká filmová katastrofa. 20 %(4.2.2018)

 • klukluka
  *

  Kotek, Prachař, Hádek - to má přece samo o sobě potenciál. Bez scénáře bych je nechal improvizovat a muselo by to dopadnout líp. Ale udělat z těchhle tří sympatických kluků takový kreatury... Proč? Co tím jindy (měl jsem za to, že vždy) přemýšlivý režisér Vladimír Michálek sledoval? Vnímá takhle celou generaci českých třicátníků? Nebo má nějaký problém s muzikantama? Možná mi něco uniká, ale to nic plus, co jsem zachytil a zpracoval, ve mně vyvolává jedinou vážně míněnou otázku: co se Vladimíru Michálkovi děje? Smutné...(27.2.2017)

 • - Hudba, která hraje na diskotéce, je píseň „Ještě se připlazíš“ od kapely J.A.R., pouze v instrumentální verzi. Píseň jako taková vyšla na desce „Eskalace dobra“ až téměř rok po premiéře filmu Prázdniny v Provence. (MTHRFCKR)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace