Prázdniny v Provence

Komedie

Česko / Francie, 2016, 85 min

• LexBarker

Hodně jsem se snažil najít na filmu něco fajného a zajímavého, leč bohužel kde nic není ani smrt nebere. Ještě bych tak chápal, kdyby se ta partička kolem filmu prostříhala k pár záběrům, které by pak dala na youtube, ale dělat z toho celovečerní film je marnost nad marnost... Takže jedinou hvězdičku dávám za kozičky paní Krausové.(22.2.2017)

• Nessak

Proč? Proč tohle vzniklo? Vzniklo to vůbec, resp.: Proč to nedokončili a pustili do světa? Chyběl scénář nebo se ho nedrželi? Jednotlivé obrazy nic nespojuje. Téměř nic na nic nenavazuje. Chlapci se zjevili ve Francii, cigarety jsou drahé, tak vyhulí lanýže za 100K, neustále lemtají nepřirozeně růžové růžové a slintají po pivu dialogy (jsou to vůbec dialogy) jsou slabé jak kafe ze špetky lógru. Veškerý doslova veškerý humor z 85 minut útrpného díla najdete v traileru. Moje kategorie PřišelJsemODvěHodinyživota = ČSFD kategorie odpad! Stejný skvost jako Panic je nanic. Moje doporučení: Tomuto filmu se vyhněte a štourejte se v nose - pobaví Vás to víc.(14.2.2017)

• klukluka

Kotek, Prachař, Hádek - to má přece samo o sobě potenciál. Bez scénáře bych je nechal improvizovat a muselo by to dopadnout líp. Ale udělat z těchhle tří sympatických kluků takový kreatury... Proč? Co tím jindy (měl jsem za to, že vždy) přemýšlivý režisér Vladimír Michálek sledoval? Vnímá takhle celou generaci českých třicátníků? Nebo má nějaký problém s muzikantama? Možná mi něco uniká, ale to nic plus, co jsem zachytil a zpracoval, ve mně vyvolává jedinou vážně míněnou otázku: co se Vladimíru Michálkovi děje? Smutné...(27.2.2017)

• DAPDO

Tohle byl očistec. Přitom Michálek natočil už pár dobrejch filmů...Obsazení mi nevadilo, mám ty herce dokonce i rád. Nechápu. Ve svejch hodnoceních jsem moc odpadů filmům nedával a když jo, tak to už musela bejt fakt maxikokotina. Po shlídnutí Prázdnin v Provence přemejšlím, jestli jsem viděl vůbec někdy horší film. Sorry jako !(9.3.2017)

• Fr

“JEDINĚ KDYŽ PROJDEŠ UTPENÍM, MŮŽEŠ POZNAT PRAVÝ ŠTĚSTÍ“ /// (prohlásil Prachař poté, co se málem posral…) Tak tak, o hluboké myšlenky tady nepude. Spíš ukázat trošku tý exhibice, zachlastat (víno z flašky), zhulit se a něco zprznit. Že jsou to věci zajímavý? Tak tady ne! Fešákům (hele, nic pro ti těm týpkům nemám, nevaděj mi, dokonce bych řekl, že jeden z nich umí i hrát…) se snaží sekundovat stará Krausová, předvádějící doutnající stodolu, která by prej ještě mohla chytnout… Píčovina, ve který kromě akoholdrogovýho opojení nemá smysl nic hledat. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Su neustále zhulenej (a proto můžu čumět na cokoliv!). 2.) Zjistím, proč je dobrý si vzít na prázdniny (dovču) kameru. /// PŘÍBĚH ** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ ne(10.3.2017)