poster

Prázdniny v Provence

 • Slovensko

  Prázdniny v Provence

Komedie

Česko / Francie, 2016, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • maverick10
  odpad!

  Jak říkaval pan Werich, pokud má být hra dobrá, musí v ní o něco jít. Jenomže v této parodii na film nebyl žádný děj. Šlo v zásadě jen o jednu velkou filozofickou otázku: Najde Jakub svůj vysněný záchod včas? Koho to zajímá, pro toho bude mít film obrovský úspěch a pokud se tohle bude lidem líbit, pak celý náš film směřuje tam, kam směřují kroky Jakuba Pracháče celý film...(7.3.2017)

 • DAPDO
  odpad!

  Tohle byl očistec. Přitom Michálek natočil už pár dobrejch filmů...Obsazení mi nevadilo, mám ty herce dokonce i rád. Nechápu. Ve svejch hodnoceních jsem moc odpadů filmům nedával a když jo, tak to už musela bejt fakt maxikokotina. Po shlídnutí Prázdnin v Provence přemejšlím, jestli jsem viděl vůbec někdy horší film. Sorry jako !(9.3.2017)

 • Morholt
  *

  Štáb si prostě udělal výlet do Provence (teda pokud se to točilo v Provence), kde natočil zmatené cosi, co nedávalo vůbec žádnej smysl. Vlastně to byl jen sled zmatených záběrů, kde se buď chlastalo víno nebo hulilo cokoliv. Ústřední trojka se sice snažila a Pfauserová je roztomilá, ale kde nic není, ani smrt nebere. 5%(9.3.2017)

 • SaNcHeZ_cz
  *

  Ano, je to břečka, u které podezřívám tvůrce, že neměli žádný scénář a jen tak se vydali něco natočit do Francie. Výsledek tomu rozhodně napovídá. Šílené herecké výkony a samotný děj si snad ani nezaslouží komentář, stejně jako školácké chyby ve zpracování jako například otřesný střih v některých momentech. Přesto musím uznat, že úplné dno tahle "taškařice" není, neboť alespoň co se vizuálu týče a některých momentů v samotném filmu, není to taková bída. Existují totiž v českých luzích a hájích daleko horší adepti, u kterých se nedá najít ani to.(26.3.2017)

 • panMartin
  odpad!

  Film naprosto o ničem. Tohle byl očistec. Děj tam žádný v podstatě není, to co se tváří jako děj je jen nějaký paskvil, taková slepenina záběrů. Chtít za tohle peníze je výsměch všemu a všem a pro mě suveréně nejhorší a nejodpornější film co jsem v poslední době viděl.... Prachaře by měli zakázat! Když budete přepínat mezi dalšími programy, o nic nepřijdete. Bože můj, jak až nízko může padnout tvorba v Česke republice? Jen je škoda, že tímto shitem moc hezkou reklamu Francii neudělali.(3.7.2018)

 • - Hudba, která hraje na diskotéce, je píseň „Ještě se připlazíš“ od kapely J.A.R., pouze v instrumentální verzi. Píseň jako taková vyšla na desce „Eskalace dobra“ až téměř rok po premiéře filmu Prázdniny v Provence. (MTHRFCKR)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace