poster

Prázdniny v Provence

 • Slovensko

  Prázdniny v Provence

Komedie

Česko / Francie, 2016, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Olík
  **

  Tak tohle nebyly zrovna dvakrát zábavné prázdniny....možná tak (nebo určitě) příjemná dovolená pro dotyčný filmový štáb, ale ty drahý diváku raději honem zanes uspořenou libru do nejbližší cestovky. Hned v první minutě to tam napálíme v podobě hlavního hrdiny hledajícího vhodné místo k vykonání velké potřeby...to aby bylo každému ze staru jasno oč tu poběží. A scénář jste nechali na letišti u odbavení? Potřebuju na velkou-zhulím se- ožeru se- zhulím se-potřebuju na velkou-udělám lachtana-zhulím se-potřebuju na velkou-ožeru se-zhulím se.....tak jsme se zasmáli "ha, ha, ha"! Z dobře sestříhané upoutávky se by dalo uvěřit, že jde o vtipnou letní odpočinkovou komedii, ale realita je trochu jiný Cabernet Sauvignon. Když nejvydařenějším počinem celého projektu je písnička z závěrečných titulcích, tak je hádám něco špatně.....že pane Michálek?(2.5.2017)

 • Jeremy.jk
  **

  Že film napsal stejný člověk, co Řachandu, jsem se dozvěděl až po projekci. Teď už mě tedy neudivuje absence jakéhokoli příběhu.. Narozdíl od Řachandy jsem se ale v tomhle případě poměrně dost smál a to především díky K. Hádkovi. Ten člověk je teď snad všude a jsem za to rád - 40%. Tento film leda v letńáku s lahví rosé v ruce ;).(14.9.2016)

 • zette
  odpad!

  Jako v kazdem roce se u nas natoci jeden ci vice filmu, ktere jsou uplne o nicem a tento je jeden z nich. Krome asi pekne dovolene ve Francii nechapu motivaci takovy brak natocit. Je smutne, videt nekoho, kdo mj. natocil Sekala nebo Babi leto, aby byl podepsan pod takovou zumpou. Krausove to i pres jeji vek sluselo, tak alespon ji slunicko prospelo.-).(9.5.2018)

 • rigby
  *

  Na můj vkus až moc odlehčený letní filmeček. Přitom potenciál je tu obrovský v podobě vynikajícího hereckého obsazení, zejména u chlapců. Jen to z nich vytáhnout, jak už se to párkrát podařilo v jiných filmech. Kluci se hodně snaží udržet to trochu nad vodou, ale brzy vyjde najevo, že vlastně nemají co hrát. A to ani hudebně. Film bez příběhu se tak po dvaceti minutách smrskne na nekonečné čekání na konec, který stejně vlastně není. Velká škoda.(15.2.2017)

 • Jenda
  *

  Někdo si chěl nechat proplatit dovču v Provence, která je teď v kurzu, a tak vznikl tupý film o blbejch smažkách, který nedělaj nic jinýho, než co by od nich kdokoli čekal, a přiblble u toho tlachaj... Update: Citace režiséra:" ve chvíli, kdy přijedete do Francie, nemáte v ruce hotový scénář a víte, že za pár dní musíte natočit alespoň nějaký hotový tvar…" Mno tak asi tak...(29.9.2017)

 • - Hudba, která hraje na diskotéce, je píseň „Ještě se připlazíš“ od kapely J.A.R., pouze v instrumentální verzi. Píseň jako taková vyšla na desce „Eskalace dobra“ až téměř rok po premiéře filmu Prázdniny v Provence. (MTHRFCKR)