Prázdniny v Provence

Prázdniny v Provence

Komedie

Česko / Francie, 2016, 85 min

• DAPDO

Tohle byl očistec. Přitom Michálek natočil už pár dobrejch filmů...Obsazení mi nevadilo, mám ty herce dokonce i rád. Nechápu. Ve svejch hodnoceních jsem moc odpadů filmům nedával a když jo, tak to už musela bejt fakt maxikokotina. Po shlídnutí Prázdnin v Provence přemejšlím, jestli jsem viděl vůbec někdy horší film. Sorry jako !(9.3.2017)

• Pethushka

Kluci se snažili, ale to je tak všechno. Z ukázek se může zdát, že půjde o čistou komedii, kde o vtipné hlášky nebude nouze. Všechno je ale jinak. Naprosto všechny vtipy byly využity do upoutávky. Zbytek filmu je špatně natočené zmatené drama, kterému chybí jakýkoliv smyslný děj. Postavy nemají jasné charaktery, jednou se chovají tak, potom zase onak. Film se v podstatě skládá ze spousty nikam nevedoucích scén, které jsou tam jen kvůli tomu, aby mohl padnout většinou hodně slabý vtípek, který zrovna scénáristy napadl. Vedlejší postavy jsou opět spíš zbytečné. Prostě se tam jen mihnou, aniž by nějak zamíchaly s dějem. Navíc je většina z nich dost hrozně zahraná. Tohle není ono. 1,5*(26.9.2016)

• Nessak

Proč? Proč tohle vzniklo? Vzniklo to vůbec, resp.: Proč to nedokončili a pustili do světa? Chyběl scénář nebo se ho nedrželi? Jednotlivé obrazy nic nespojuje. Téměř nic na nic nenavazuje. Chlapci se zjevili ve Francii, cigarety jsou drahé, tak vyhulí lanýže za 100K, neustále lemtají nepřirozeně růžové růžové a slintají po pivu dialogy (jsou to vůbec dialogy) jsou slabé jak kafe ze špetky lógru. Veškerý doslova veškerý humor z 85 minut útrpného díla najdete v traileru. Moje kategorie PřišelJsemODvěHodinyživota = ČSFD kategorie odpad! Stejný skvost jako Panic je nanic. Moje doporučení: Tomuto filmu se vyhněte a štourejte se v nose - pobaví Vás to víc.(14.2.2017)

• Fr

“JEDINĚ KDYŽ PROJDEŠ UTPENÍM, MŮŽEŠ POZNAT PRAVÝ ŠTĚSTÍ“ /// (prohlásil Prachař poté, co se málem posral…) Tak tak, o hluboké myšlenky tady nepude. Spíš ukázat trošku tý exhibice, zachlastat (víno z flašky), zhulit se a něco zprznit. Že jsou to věci zajímavý? Tak tady ne! Fešákům (hele, nic pro ti těm týpkům nemám, nevaděj mi, dokonce bych řekl, že jeden z nich umí i hrát…) se snaží sekundovat stará Krausová, předvádějící doutnající stodolu, která by prej ještě mohla chytnout… Píčovina, ve který kromě akoholdrogovýho opojení nemá smysl nic hledat. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Su neustále zhulenej (a proto můžu čumět na cokoliv!). 2.) Zjistím, proč je dobrý si vzít na prázdniny (dovču) kameru. /// PŘÍBĚH ** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ ne(10.3.2017)

• Big Bear

Uh.. a to bylo jako co? Marně mamky říkají dětem - nesahej! Pálí! Marně tu má film hodnocení 19 %, musel jsem si sáhnout. A pálí, ku*va pálí ! Snad to bylo tou Kotkovou Padesátkou s vůní Skiva a s cinkotem zmrzlých plivanců dálkových běžců, nevím. Prostě jsem tomu chtěl dát šanci. Zbytečné! Je to film o ničem. Jediné co snad zaujme je to francouzské léto, které byť na sklonku, ale přesto ještě stále dlouhé letošní zimy působilo o to sladčeji a lákavěji. Jinak fakt nevím co měl film sdělit a čemu se měl divák smát. Hulení? To už tu bylo tolikrát... Nenacházím nic. Celkem příjemně hrál Hádek, Prachař a Kotek to byl takový ,,snowboardovský'' standard. Herecké výkony ostatních hvězd i nehvězd se nedají nazvat ani herecké, ani výkony. Tohle že režíroval tvůrce Sekala a O rodičích a dětech? Pane Michálku, příště ty lanýže už fakt nehulte! *(22.2.2017)