Prázdniny v Provence

Prázdniny v Provence

Komedie

Česko / Francie, 2016, 85 min

• Nessak

Proč? Proč tohle vzniklo? Vzniklo to vůbec, resp.: Proč to nedokončili a pustili do světa? Chyběl scénář nebo se ho nedrželi? Jednotlivé obrazy nic nespojuje. Téměř nic na nic nenavazuje. Chlapci se zjevili ve Francii, cigarety jsou drahé, tak vyhulí lanýže za 100K, neustále lemtají nepřirozeně růžové růžové a slintají po pivu dialogy (jsou to vůbec dialogy) jsou slabé jak kafe ze špetky lógru. Veškerý doslova veškerý humor z 85 minut útrpného díla najdete v traileru. Moje kategorie PřišelJsemODvěHodinyživota = ČSFD kategorie odpad! Stejný skvost jako Panic je nanic. Moje doporučení: Tomuto filmu se vyhněte a štourejte se v nose - pobaví Vás to víc.(14.2.2017)

• LexBarker

Hodně jsem se snažil najít na filmu něco fajného a zajímavého, leč bohužel, kde nic není ani smrt nebere. Ještě bych tak chápal, kdyby se ta partička kolem filmu prostříhala k pár záběrům, které by pak dala na youtube, ale dělat z toho celovečerní film je marnost nad marnost... Takže jedinou hvězdičku dávám za kozičky paní Krausové.(22.2.2017)

Já si nemůžu pomoct, ale v kině jsem se dost nasmál a nevadila mi absence příběhu, nevadily mi nesouvisle postříháné scény o ničem, jen jsem vnímal atmosféru toho filmu.Ale doufal jsem že jako kapela budou více hrát a být slyšet, mělo to být více zaměřené i do muziky a ne jen do chlastu a hulení. Takže trochu i zklamání že se to mohlo stát i něčím víc než jen prázdninovou blbostí,(23.9.2016)

• Fr

“JEDINĚ KDYŽ PROJDEŠ UTPENÍM, MŮŽEŠ POZNAT PRAVÝ ŠTĚSTÍ“ /// (prohlásil Prachař poté, co se málem posral…) Tak tak, o hluboké myšlenky tady nepude. Spíš ukázat trošku tý exhibice, zachlastat (víno z flašky), zhulit se a něco zprznit. Že jsou to věci zajímavý? Tak tady ne! Fešákům (hele, nic pro ti těm týpkům nemám, nevaděj mi, dokonce bych řekl, že jeden z nich umí i hrát…) se snaží sekundovat stará Krausová, předvádějící doutnající stodolu, která by prej ještě mohla chytnout… Píčovina, ve který kromě akoholdrogovýho opojení nemá smysl nic hledat. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Su neustále zhulenej (a proto můžu čumět na cokoliv!). 2.) Zjistím, proč je dobrý si vzít na prázdniny (dovču) kameru. /// PŘÍBĚH ** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ ne(10.3.2017)

• Big Bear

Uh.. a to bylo jako co? Marně mamky říkají dětem - nesahej! Pálí! Marně tu má film hodnocení 19 %, musel jsem si sáhnout. A pálí, ku*va pálí ! Snad to bylo tou Kotkovou Padesátkou s vůní Skiva a s cinkotem zmrzlých plivanců dálkových běžců, nevím. Prostě jsem tomu chtěl dát šanci. Zbytečné! Je to film o ničem. Jediné co snad zaujme je to francouzské léto, které byť na sklonku, ale přesto ještě stále dlouhé letošní zimy působilo o to sladčeji a lákavěji. Jinak fakt nevím co měl film sdělit a čemu se měl divák smát. Hulení? To už tu bylo tolikrát... Nenacházím nic. Celkem příjemně hrál Hádek, Prachař a Kotek to byl takový ,,snowboardovský'' standard. Herecké výkony ostatních hvězd i nehvězd se nedají nazvat ani herecké, ani výkony. Tohle že režíroval tvůrce Sekala a O rodičích a dětech? Pane Michálku, příště ty lanýže už fakt nehulte! *(22.2.2017)

• - Hudba, která hraje na diskotéce, je píseň „Ještě se připlazíš“ od kapely J.A.R., pouze v instrumentální verzi. Píseň jako taková vyšla na desce „Eskalace dobra“ až téměř rok po premiéře filmu Prázdniny v Provence. (MTHRFCKR)