Reklama

Reklama

Prázdniny v Provence

  • Slovensko Prázdniny v Provence
Trailer

Obsahy(1)

Léto neskončilo, zábava trvá. Vojta Kotek, Jakub Prachař a Kryštof Hádek se po zimní komedii Padesátka vrací na plátna kin s letní atmosférou a s francouzskou vůní v komedii Prázdniny v Provence. Režisér Vladimír Michálek je obsadil do rolí tří kamarádů a členů hudební skupiny, kteří utečou před svojí manažerkou až do slunné Francie k tetě jednoho z nich. Trochu se poflakují, hodně si užívají a taky potkají krásnou a sympatickou dívku, která umí lámat srdce. Každý z velké trojky kámošů je jiný, společně pak vrství více či méně šílené situace. Zavilý hulič marihuany, hláškující filosof a nesmělý basák dělají všechno ve větším, než malém množství. (Bontonfilm)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (202)

Monggol odpad!

všechny recenze uživatele

Predstavte si sled dvadsiatich piatich najvulgárnejších nadávok a k tomu pripojte obdivné výkriky ako: Kurva, dement, pičovina, debilné ... monštruózne prijebané a realisticky vykokotené. A potom sa aspoň priblížite na vzdialený okraj tejto slabomyseľnej "komédie" a vôbec v posledných rokov Michálkovej "tvorbe", ktorý zdatne konkuruje vynikajúcej slovenskej filmárčine. Len do toho! Len sa nebáť ... urobiť z diváka totálneho idiota a mať ho za tupú ovcu. Hlavne, že to vynáša. Čo už sa dá robiť, keď máme henten kapitalizmus. ()

maverick10 odpad!

všechny recenze uživatele

Jak říkaval pan Werich, pokud má být hra dobrá, musí v ní o něco jít. Jenomže v této parodii na film nebyl žádný děj. Šlo v zásadě jen o jednu velkou filozofickou otázku: Najde Jakub svůj vysněný záchod včas? Koho to zajímá, pro toho bude mít film obrovský úspěch a pokud se tohle bude lidem líbit, pak celý náš film směřuje tam, kam směřují kroky Jakuba Pracháče celý film... ()

Reklama

dawe787 

všechny recenze uživatele

Film bez hlubší myšlenky a zápletky. Scénarista by zasloužil uhradit veškeré náklady za vstupenky lidem, kteří jim skočili na špek a šli na toto do kina. Já to vydržel do konce jen kvůli dobrým hercům jako je Hádek, Bareš, Krausová či Nosek. Scény, kdy se zhulili a svět se jim houpal před očima byly kýčovité a tvůrci si mysleli, že díky tomu snad bude tento film něco jako český Trainspotting, já fakt nevím....:D ()

iN odpad!

všechny recenze uživatele

Tak na TOHLE bych pana Michálka nikdy netipoval. Trojka hlavních herců mi byla tolik nesympatická, "vtipy" tak ohrané (hulení, kadění, chlastání, balení...), dialogy naprosto mimo a celý film tak zbytečný, že si ode mě nezaslouží nic jiného než to nejnižší hodnocení. Lituju lidi, kteří na TOHLE šli do kina. ()

malylada odpad!

všechny recenze uživatele

Nebyl jsem v kině na ničem horším. To je opravdu film? Nechápu tu pointu a ani co měl být příběhj. Ale vlastně tam žádný děj nebyla, v pořádku.... dobře, tak se mohu smířit s tím, že to bude slepenec nahodilých, nesmyslných scének, které budou aspoň vtipné. Bohužel ukrutná bída, kde nebyl jediný okamžik, aby mi ucukly koutky. Správné slovo pro tuto slátaninu je Pane Bože proč?.......0/10 ()

Galerie (28)

Zajímavosti (9)

  • Hraji frontmana kapely, který vidí věci, které ostatní lidé nevidí, a říká věci, kterým ostatní moc nerozumí. Všichni si o něm myslí, že je idiot. Ale na konci se ukáže, že co říkal, byla pravda. Když o tom tak přemýšlím, hraju asi trochu blbce,“ říká o své roli Jakub Prachař. (SONY_)
  • Hudba, která hraje na diskotéce, je píseň „Ještě se připlazíš“ od kapely J.A.R., pouze v instrumentální verzi. Píseň jako taková vyšla na desce „Eskalace dobra“ až téměř rok po premiéře filmu Prázdniny v Provence. (MTHRFCKR)
  • Ve 12. minutě chlapci nakládají náklad vína do auta a přijde Petr Dražinský (Igor Bareš). Dostane flašku vína a sklenici. Začne si do sklenice nalévat a láhev drží v levé ruce. Následně přijde velmi rychlý a krátký střih a láhev drží v pravé ruce. Po prostřihu je opět v levé. (Mydlivoj)

Reklama

Reklama