Tygří spáry

• Česko Tygří drápy (více)

Policistka Linda Mastersonová (Rothrock) je už unavená z obchůzek po městě coby volavka. Šanci jí dá vedoucí komisař, když jí svěří aktuální případ tzv. „obchodníka se smrtí“. Vraha, který se zaměřuje na mistry a trenéry bojových umění a jedinou stopou, kterou zanechává, jsou specifické škrábance na jejich tělech. Jako pomocník je k Lindě přidělen dočasně suspendovaný Tarek Richards (Merhi), který je v oboru bojových umění specialistou. Stopy vedou do čínské čtvrti mezi vyznavače tzv. tygřího stylu. (J.Connor)

Luk80

Když chcete být nejlepší, musíte trénovat s nejlepším a to jsem já - Bill Pickells :-) Tarek, Linda a Chong. To je nehorázná klasika v Intersonic kabátě. Cynthii ty krátké vlasy vždycky moc sekly. Mám to prostě rád. ()

JohnSmith odpad!

Extra béčko s naprostou hloupým scénářem, trapnými dialogy a příběhem, který by vymyslel desetiletý kluk. To bych klidně ustál, kdyby aspoň akce stála za to, ale ono ne. Akce je opravdu víc než špatná. ()

Pecival

Musím připustit, že boje hekající Cynthie mají jistý komický potenciál (ikdyž je to zcela jinÿ komickÿ potenciál než například u Jackieho). Jenže jich moc není, ale naštěstí to zachraňuje pro mě sympatický hlavní hrdina. Jako bonus sem měl příšernej dabing, kde Bolo zněl jak nějaká buzna, což krásně zvyšovalo absurditu celého snímku. Na to jakej byl Bolo na začátku maser a zabíjel skoro pohledem, dostával ke kenoci pořád jenom nakládačku ..... ale jinak vypadat jako Bolo v 50 bych asi bral :) ()

Fox85

Neskutečně hloupé dialogy a prkené herectví, a ty souboje taky takové nemastné a neslané. Jen s odřenýma ušima 1* ()

lskala

"... co říkáš? Ty nevíš co říkáš! ..." Nejlepší film s Cynthií Rothrock a se skvělým Bolo Yeungem. Ten ani nemusí příliš mluvit, stačí jeho figura s pohledem vraždící bestie. 65% - 3*** ()

SG-1

"Mám toho dost a jsem unavená z oblíkání jako šlapka a z těhle drobnejch případů." -Linda Mastersonová- ()

Movie Gourmet

Tento film je klasickou "yeungovkou". Jeden z filmů, kterými se coby záporák, proslavil asijský herec akčních bojových filmů Bolo Yeung. Solidními protivníky mu zde byli i Cynthia Rothrock a Jalal Merhi, coby dva nepříliš dobře sehraní poldové, kteří zde šli po tzv. Obchodníkovi se smrtí (Yeung), jehož totožnost pro ně vyšla najevo až v závěru filmu a ne jak je to zde psáno v obsahu. Na těchto filmech jsem vyrůstal. Verdikt: 3* a 70 %. ()

jilda

Opravdu béčkový akčňák s nařáchlým Bolo Yeungem, děj příšerný, hlavní klaďas je něco jako Nick Slaughter a v reálu by ho musel Bolo vymazat z povrchu zemského. Ještě kousek a byl by to adept na festival otrlého diváka. ()

MickeyStuma

Cynthia Rothrock, Jalal Merhi a Bolo Yeung jsou neopomenutelnou zárukou skvělé filmové podívané plného ukázek bojového umění v tomto jinak velmi jednoduchém avšak fenomenálním snímku. Ano, na tento způsob boje je snímek převážně zaměřen a jelikož se jedná o pouhopouhý nízkorozpočtový videofilm, nelze z něho očekávat bůhvíjakou kvalitu. Akce střídá akci a tak je nějaký plynulý děj pochopitelně až jako druhotná záležitost. Pro příznivce bojových umění a fanoušky oněch tří takřka povinnost. ()

Psycho.R

Úplná pohoda. Cynthia je sice přesným opakem slova krásná, ale vždycky měla něco do sebe, když došlo na rvačky. Bolo Yeung se pro tyhle role narodil. Dokonce si pamatuju, že na mě brácha machroval, když jsem byl malej s tím, že umí "tygra" :D. ()

Nix

Stará dobrá klasika. Líbí se mi, že je to kombinace takové nenáročné detektivky s martial arts vsuvkami, kterých je dost a jsou super. Dokonce i tréninkové části tady jsou a baví mne. Hlavně zastoupení je naprosto skvělý, Bolo jako záporák mne dycky bavil nejvíc. Tohle můžu a je to i správná dávka nostalgie. Hlavně film není nikterak dlouhý a neotravuje nějakými zbytečnými pasážemi. Ale je jasný, že pokud na tomhle člověk nevyrůstal a nemá na to úchylku, asi mu to nic neřekne. Ale tohle já můžu. ()

Dinsberg

Veškeré klady filmu táhne Bolo Yeung, na své tradiční straně. To co film mělo táhnout měli být souboje, ale chtělo o lepšího kameramana a lepšího choreografa. Mohlo jít o legendární akční film. O legendu rozhodně jde, ale pokud si ji shlédneme dnes, kultovní status zmizí jako pára nad hrncem. ()

gein

Tak po letech opáčko a musím říct, že už je to skutečně nostalgie, dneska je to už fakt béčko, ale v mládí to byla pecka, mám ji rád. Jalal Merhi je hrozný poleno, Cynthia je Cynthia, ovšem Bolo je super záporak jako vždy, kdyby to mělo dneska Remake třeba od režiséra Johna Wicka, samozřejmě s Bolo Yeungem bylo by to fenomenální... I tak za pět hvězd ()

Sintiroma

Když jsem byl malý tak sem tyhle filmy miloval a dokázal se na ně dívat třeba i celé dny.Dnes s odstupem času jsem po shlédnutí snímku asi jako většina uživatelů kroutil hlavou.Ale dívat se na to dá:)Bolo Yeung je správnej záporák.... ()

wray

jalal merhi, cynthia rothrock, bolo yeung - stacia taketo mena a hned je jasne ze to bude akcne karate, budu tam daki policajti, daky zaporak (ktory stejne dostane nakonci naprdel) a vela bojovych scen ktore boli fakt super ked som mal 15 ale dnes su proste iba trapne... Ale stejne - pozeravam tieto becka z nostalgie rad, nepoucim sa, a uz sa tesim na dalsie. Aj ked je to len brak :) 1* ()

montel

Dvojice policistů Linda Mastersonová (Cynthia Rothrock) a Tarek Richards (Jalal Merhi), mají za úkol vypátrat vraha mistrů bojových umění, který používá k usmrcení protivníka zákeřný styl tygra. Tarek se tajně infiltruje do školy tohoto stylu a snaží se vypátrat vraha. Vzájemný souboj je neodvratný....Bolo Yeung v další roli záporáka, která mu sluší nejvíc. Po Krvavém sportu druhý nejoblíbenější film s Bolem, který se na tuto postavu skvěle hodí. Bez něho bych šel s hodnocením rapidně dolů. 70% ()

Mr.Hackels

Chápu, že to po letech někomu už nic neříká. Já na to koukal nedávno a byl jsem spokojen úplně stejně jako před lety. Tygří styl je prostě super. Miluju ty blbý kecy, co na začátku mele ten rádoby mistr při natáčení reklamy :) Bolo Yeung je dokonalej záporák. Jediný o čem vždycky pochybuju je, jak by ho mohl o polovinu lehčí Merhi vůbec potrápit. Škoda, že v těhle filmech dostane záporák jednu slabší ránu a hned se motá jako kdyby dostal tyčí přes hlavu :) Ale jinak to má kouzlo, který u béčkovýho akčního filmu hledám. ()

Mark1983

Společnost intersonic - video začátky a filmy,které jsme neznali - tak nás zaujali,ale jak člověk má možnost vidět dnes tolik filmů,že do smrti je nestihne zkouknout, dřívější filmové pecky se mění na těžké průměry až podprůměry. Jako tčeba u tohoto snímku Tygří spáry, dnes si neumím představit,že bych se na to s nadšením mrknul. ()