Frank (Eric Bana) a Finch (Ricky Gervais) pracují v rádiu jako redaktor a technik. Jejich šéf jim zadá úkol, aby odcestovali do jedné země Jižní Ameriky, kde právě probíhá puč, a posluchačům zprostředkovali autentické zpravodajství. Shodou okolností však přijdou o letenky a musejí vymyslet záložní plán. Tím se stává nápad s ukrytím v New Yorku, přímo naproti budově rádia, a nafingováním vlastního únosu. (C0r0ner)

DExUS

Nečakane som sa bavil, ale chýbalo tomu viac dramatu a konfliktu no a koniec nebol taky dramaticky ako som očakavál. Rozhodne neurazí. ()

fafejt001

NÁPAD dobrý , výkony průměrné , druhá polovina horší a hloupý , opravdu hloupý závěr . ,, Sumasumárum ,, jsem zklamán . A režiíí také . Ricky to neměl dělat . PROSTĚ NA TO NEMÁ ..... bohužel . ()

Tomas_PO

Tie Rickyho pokusy o prienik do mainstreamu sú značne pod priemerom jeho stand-upov, oscarových hostovaní, či kultového The Office. Tentokrát však love-story vsuvka príjemne zafungovala, no najmä kvôli výbornej Vera Farmiga a Kelly Macdonald. Podprahový britský humor však stále pobaví. Niektoré scénky s až brutálne rasistickým podtónom nadväzujú na Gervaisove kontroverzné oskarové hosťovania a kto Rickyho nepozná, môže ostať riadne zaskočený. ()

hortenz1e

Tak tohle bylo opravdu vtipné a občas úžasně dojemné. Film, od kterého jsem nic nečekala. Nejsem fanynkou ani jednoho z protagonistů a přesto mně tady učarovali oba právě tím balancováním mezi groteskou a "dramatem".  Potěšila Kelly Macdonald. ()

Pignon

Jak si udělat za pár peněz radost ve velkém jablku? Natočit film jako famácké studentské video. Chybí tomu sice hravost Přetoč to, ale blbé to vyloženě není. ()