Velká oříšková loupež 2

• Kanada

Veľká oriešková lúpež 2

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Kanada / USA / Jižní Korea, 2017, 92 min

Celkem nenáročná podívaná, kdy (pozor spoiler) dobro opět vítězí nad zlem. I přes mé obavy mě dokázal tento animák rozesmát a je vhodný i pro malé děti. Film hýří dobrodružstvím a akcí, ale v některých místech jim asi zatrne. Nicméně by neměla ukápnout ani jedna slzička ze žádné ztráty nějakého oblíbeného hlodavce. Takže v poho ;-)(24.8.2017)

• oveckaoa

Zatím nejslabší animák co jsem tento rok viděl proti tomuhle je Emoji Movie na oskara. Už první díl nebyl nějak extra dobrý (dal jsem 40 procent), ale tady je to ještě horší. Z Bručouna se stal odborník na přežití,kterého všichni poslouchají Andy je tam dopočtu a zbytek dopadl ještě hůře (Greyson zde není třeba vůbec ne,že by mě chyběl) Všechny vtipy jsou ve stylu, že někdo někam spadne což je možná jednou vtipné, ale rvat to tam pořád se už ohraje. Celé to zachraňuje jen dcera starosty, která je slušný magor (na animák možná až moc) a zhruba 1-2 vtipy. P.s. pokud jste neviděli jedničku o nic nepříjdete návaznost tu není žádná na konci jedničky koupila Lana oříškárnu a tu fenu si vzala s sebou tady hned na začátku se o tu oříškárnu absolutně nikdo nestará (proč ji kupovala je mě záhadou) a o tu fenu taky ne (což popírá to jak se k ní starala v jedničce)(26.8.2017)

• Pepinec

V kině byli čtyři dospělí a jedno dítě. Jeden divák během filmu odešel a už se nevrátil - kdo to byl? Jasně, že odešlo to děcko, vždyť i na chodbě je větší sranda. Propó, ještě někdo si všiml, že tu nebyla žádná loupež?(13.9.2017)

Když se převtělím do svého dětského já, uvědomuji si, jaká to byla vlastně příjemná podívaná; zavzpomínat si na staré dobré klasické animované pohádky a ne na ty, které dnes vypouštějí do světa, kde hrdinové pobíhají s tablety a kdejakou jinou moderní technologií v ruce... Dokonce i koutky úst mi párkrát ucukly na to, jak těžké je mě rozesmát.(2.9.2017)

• kluviM

Pre kinovanie s mojou dcerkou som volil medzi Týmto filmom a Letíme https://www.csfd.cz/film/488078-letime/komentare/ Ale našťastie som sa podíval a XX mal mizerné hodnotenie, tak som sa rozhodol pre orechy. Až po zhliadnutí TOHOTO som pochopil že to bol omyl ktorý spočíval v tom že to proste nebolo hodnotené. Je to asi podobný paskvil. Americká blbina plná klišé a póz. Najprv som si myslel že to tu poriadne natriem, ale je to škoda energie. Je to proste obyčajný bijákový brak. Celú dobu sa mi otvárala kudla v kapse nad totálne šablonovitými charaktermi postáv. Miesto hodnotenia fakt: Moja 4.5 ročná dcera sa presunula na schody v kine kde sedel už jej vrstevník a spolu sa pekne vyprávali o živote. Bolo mi trapné že vyrušujú tak som ich po asi ½ hod rozsadil a spôsobil jej tak kultúrno sociálne násilie. Sorry Klárka.(31.8.2017)