Reklama

Reklama

Velká oříšková loupež 2

  • Kanada The Nut Job 2: Nutty by Nature (více)
Trailer 3

Veverčák Bručoun je nepsaným vůdcem komunity zvířátek z městského parku. Když zavřeli obchod s oříšky, bručoun navedl zvířátka přímo sem, a tak se bezstarostně cpou a cpou. To se nelíbí veveřici Andie, která má na svět jiný pohled, chce, aby zvířátka svou potravu hledala v parku, čemuž se Bručoun vysmívá. Když ale dojde k nehodě a krtek svou nedbalostí zaviní, že obchod vybuchne a shoří, musí se zvířátka postarat o potravu jinak. Bručoun a krysák Buddy se sice pokusí sehnat něco k snědku ve městě, ale marně. Zatím se chamtivý a zlý starosta města Muldoon chystá park proměnit na zábavní centrum a otevřít zde lunapark. Andie a Bručoun to zjistí a přemluví ostatní zvířátka, aby se společně bránili. Když se objeví stavební stroje, začne boj, ve kterém Bručoun a spol. slaví vítězství. Starosta se ale nevzdává a najímá deratizační firmu, aby zvířata pochytala a zlikvidovala. Bručoun je chycen hned, ale ostatní mu pomohou a mizí. V parku se objevuje i starostova rozmazlená malá dcera, která na zvířátka posílá svého boxera Frankieho. Ten, jak spatří fenku Mazlíka, se do ní zamiluje. Oba jsou potom chyceni a odvezeni do starostova domu, kde musí být s panovačnou dcerou starosty. Je jasné, že park zvířátka neudrží, a tak se Andie s několika příteli vydává prozkoumat park na druhé straně města. Tam je ale golfové hřiště, a není tam tedy bezpečno. Bručoun a Buddy hledají starostův dům, aby zachránili Mazlíka… (TV Nova)

(více)

Videa (5)

Trailer 3

Recenze (38)

misterz 

všechny recenze uživatele

Veľká oriešková lúpež? A kde teda bola?... Animák sa venuje hlavne tomu, že by si zvieratká mali zabezpečovať potravu vlastnými silami a nie byť závislé na orieškovom "poklade". A najvýraznejšie postavičky tu boli postavy starostu a tá jeho srandovná dcérenka, čo je dosť málo, vzhľadom k tomu, že to malo byť najmä o zvieratkách. Dejová linka ma vôbec neoslovila, oproti jednotke nevýrazné a málo zaujímavé. Priemer. 60/100 ()

Fiftis 

všechny recenze uživatele

Celkovo nejde o nijak prevratné dielo. Áno, chvíľami pobaví dokonca aj tie najstaršie generácie v publiku, ale to je tak všetko. Príbeh neprináša nič nového či osviežujúceho. Je pravda, že pri filme určeného predovšetkým detskému publiku netreba byť príliš kritický, sú tu, dalo by sa povedať tak trochu iné merítka. Má to milé roztomilé postavy? Má. Budú sa pri tom deti baviť? Budú. Tu je však nutné dodať, že sa ukázalo, že snímka možno úplne nie je pre všetky deti, zvlášť nie tých najmladších. Prečo? Niektoré jeho momenty, ako sa zdá, môžu byť pre deti až príliš traumatické. Tvorcovia to tu trochu prehnali s temnou tématikou a urobili tak prehliadku pre niektoré deti viac zastrašujúcu, než by mala byť. A to je veľké mínus. Už len preto nemožno animák odporučiť všetkým. Dohromady tak ide o celkom podpriemerný film, ktorý do hry neprináša nič nové. ()

Reklama

Ainy 

všechny recenze uživatele

Celkem nenáročná podívaná, kdy (pozor spoiler) dobro opět vítězí nad zlem. I přes mé obavy mě dokázal tento animák rozesmát a je vhodný i pro malé děti. Film hýří dobrodružstvím a akcí, ale v některých místech jim asi zatrne. Nicméně by neměla ukápnout ani jedna slzička ze žádné ztráty nějakého oblíbeného hlodavce. Takže v poho ;-) ()

silentname 

všechny recenze uživatele

S rokom 2017 asi prišiel najzbytočnejší sequel k filmu, ktorý nikto asi nechcel a nepotreboval vidieť. Ale zo zvedavosti som si ho nakoniec pozrel. A viete čo? Nebolo to až také zlé. Okey, príbeh je plný klišé, postavy sú maximálne zrecyklované a náš hlavný zloduch je absolútne mizerný, ale má to celkom dobré animácie, akcia nie je zlá a deti si to užijú. A nepôsobí to tak odporne a nesympaticky ako v prvom filme. Dospelí tam možno nájdu pár dobrých momentiek a pár fórov, čo fungujú ako napríklad môj najobľúbenejší: "It´s time to eat my vegetables. And by that I mean ketchup." Je to dobrý film? Nie. Ale nemyslím si, že je to absolútny odpad. A aspoň animácie sú celkom na úrovni. Hodnotenie: C ()

Rominator 

všechny recenze uživatele

Veverčák Surly (hlas Will Arnett) a banda zvířátek z parku zažívá bezstarostné časy, protože v suterénu uzavřeného obchodu s ořechy mají nekonečné zásoby jídla. Jednoho dne však kvůli Krtkově (břichomluvec Jeff Dunham) chybě dojde k explozi a musí se vrátit domů. Vše nebude tak jednoduché, protože chamtivý starosta chce nahradit zelené stromy zábavním parkem Liberty Land.. Za poslech určitě stojí písnička Born to Be Wild od kapely Steppenwolf. Jackie Chan namluvil modrookého vůdce kung fu myší, který se jmenuje Mr. Feng. Povedla se narážka na nepovedené záběry a one-inch punch, který popularizoval Bruce Lee. Jackie se na chvíli objeví v závěrečných titulcích při nahrávání zvukové stopy ve studiu. Příběh není extra originální, ale občas slušně pobaví. V úplném závěru je potitulková scéna. ()

Galerie (47)

Zajímavosti (2)

  • Závěrečné filmové titulky se vyplatí dodívat do úplného závěru, protože tam je schovaná vtipná animovaná scéna s nepovedenými záběry, Jackie Chan v nahrávacím studiu a krátká potitulková scéna. (Rominator)

Reklama

Reklama