Batman vs. Robin

Stíny Gotham City nejsou právě tím nejlepším místem pro dítě, ale Damian Wayne není jen tak ledajaký kluk. V masce Robina je, tvrdohlavý a občas lehkovážný, stále v patách svému otci Batmanovi. Jednoho dne se chlapec na místě zločinu setká s tajemným Pařátem. Ten ho vezme na výpravu do temných zákoutí gothamského tajného spolku známého jako Soví tribunál. Je to nebezpečná cesta, na které se Batman a Robin musí postavit svému dosud nejstrašnějšímu nepříteli – jeden druhému! Prožijte působivou bitvu, která navždy změní Robinův osud a budoucnost. (Magic Box)

Naby

Animace nic moc a příběh byl taky trochu nudný. Kdo má rád Batmana a animace, ať se určitě podívá, ale jinak to s klidným svědomím klidně přeskočte. Celkem 3,1* ()

Herrydos

Mě se tenhle anime batman moc líbí. Je správně temný příběh zajímaví (i když přiznám že dějové kotrmelce tu sou). Líbí se mi že i když je to animák krve se film nebojí a tím pádem už není zcela vhodný pro děti. Takže pro mě skvělá akce dobrá animace a dospěli příběh. 5* zaslouženě i když našlo by se tu dost uživatelů kteří by oponovali. ()

Megahead

Batmanov syn bola blbosť (dal som v hodnotení 1 bod) a toto kvázi pokračovanie tomu vysoko konkuruje. Damien ako nový Robin je stále nesympatický a arogantný, ale naviac pridal ešte aj sebectvo a tvrdohlavosť. No najviac ma "udivuje" jeho sila a bojové schopnosti, keďže 10 ročný (!!!) chlapec porazí dospelých bojovníkov a natrie to v súboji aj Batmanovi alebo predošlému Robinovi (teraz taktiež dospelákovi). Následne si ho obľúbi nejaký Pařát, ktorý je bojovníkom a ochrancom v spolku Soví tribunál. Ten sa ho snaží získať na svoju stranu a využiť pre spolok. Keď sa Soví tribunál rozhodne zabiť Damiena, Pařátovi z ničoho nič prepne a vyzabíja svojich nadriadených ako aj spolučlenov tajného spolku. Spolku, ktorému roky verne slúžil a za ktorý chcel v prípade potreby obetovať aj život... ()