Tenká černá linie (TV seriál)

• Švýcarsko

Der Bestatter

Krimi

Švýcarsko, 2012, 28x45 min

Brian D. Goff

Mike Müller, Carlos Leal, Mathias Gnädinger, Rebecca Indermaur, Ueli Jäggi, Yolette Thomas, Monica Gubser, Christoph Gaugler, Urs Jucker, Max Rüdlinger, Silke Geertz, Rebekka Burckhardt, Max Gertsch, Charlotte Schwab, Siegfried Terpoorten, Manuel Löwensberg, Dominique Jann, Oriana Schrage, Armando Dotto, Natalia Christina Rudziewicz, Lena Sabine Berg, Sibylle Brunner, Michael Gempart, Margot Gödrös, Jessy Moravec, Philippe Reinhardt, Gregory B. Waldis, Pascal Ulli, Alois Moyo, Philippe Graber, Friederike Wagner, Sascha Pederiva, Tomas Spencer, Marcus Signer, Wanda Wylowa, Daniel Rohr, Aaron Hitz, Suly Röthlisberger, Isabelle Barth, Eva Scheurer, Michael von Burg, Wowo Habdank, Miro Svercel, Enzo Scanzi, Olga Dinnikova, Pit-Arne Pietz, Barbara Terpoorten-Maurer, Pierre Siegenthaler, Noemi Besedes, Werner Biermeier, Kamil Krejčí, Oliver Zgorelec, Hansjörg Betschart, Lisa Maria Bärenbold, Joel Singh, Valérie Schneider, Annina Euling, Nicolas Rosat, Peter Hottinger, Markus Merz, Jean-Christophe Nigon, Alexandra Prusa, Hanspeter Bader, Carina Braunschmidt, Anna-Katharina Müller, Stephan Bürgi, Sarah Hostettler, Florence Matousek, Sonia Diaz, Anne Haug, Dagna Litzenberger-Vinet, Hans-Caspar Gattiker, Joey Zimmermann

Markus Fischer
  • omega_SK

Hlboko podpriemerná kriminálka veľmi často nudná a "okato" naťahovaná, priam šitá do žumpy TV Barrandov.(19.5.2018)

Prekvapivo kvalitná detektivna séria Made in Schwizerland(29.5.2018)

Překvapivě kvalitní švýcarská kriminálka, sand první, kterou jsem viděl, originální a lehce morbidní hlavní hrdina a řada postav, které rozhodně tuctové nejsou. Chvílemi černě humorné, ale právě tak, aby to dodržovalo pravidla žánru. Velké překvapení, bohužel, dává to ona Soukupova TV, nejtrapnější stanice u nás a to na jednom z těch dvou vedlejších kanálů v pátek v noci - takže díky bohu těm, kteří stáhli a zpřístupnili. Od hradní televize nečekejte, že by měli web, kde byste si tuhle příjemnost mohli pustit, kdy se vám zachce....škoda je, že chrám a tvrz české kultury pořady tohoto typu nechává podobným pochybným institucím, jako je Zemanův cirkus Barrandov. Nakonec trapná estráda na prvním programu ČT třeba v sobotu v osm večer s PR agentem Koukalem nebo už po stopadesáté opakované Četnické humoresky jsou asi lepší.....nicméně milovníkům detektivek lze s klidným svědomím doporučit.(21.4.2018)