Unfinished Business (S03E04) (epizoda)

Akční / Komedie / Horor

USA, 2018, 29 min

Keďže trebalo aj trochu povysvetľovať okolnosti, tak sa aj trochu viac sústredilo na dialógy. A ono to aj tak nestratilo spád a atmosféru.(6.7.2018)

Zatiaľ najlepší diel. Otec mám s pivnicami a mŕtvolami už nejaké skúsenosti. Okej? Parádička. Finálna pantomíma dokonca zábavná.(18.3.2018)

Kelly s Brandy sa schovajú v Ashovom karavane, pretože na nich útočí Pablo, ktorého posadlo zlo rovnako ako Kellynho priateľa Douglasa. Toho chce využiť Ruby, aby sa od neho dozvedele kde je kandahárska dýka. Ashovi duch jeho otca ukáže spomienku vďaka ktorej sa Ash dozvie o chýbajúcich stranách z knihy mŕtvych. Aj keď väčšinu epizódy tvorili dialógy, boli potrebné k tomu, aby tretia séria dávala lepší zmysel a vysvetlila niekoľko súvislostí.(20.7.2018)

Konečně nějaká zápletka, která mě přiměje být zvědavý jak to bude dál. Navíc dostaneme novou pomocnici pro Rubby...stejně byla na všechno chudák sama. Tyto trochu víc ukecanější díly, se mi líbí víc. I tak zbylo dost prostoru pro gore.(19.3.2018)

Díl od dílu lepší a lepší! Nehorázná prdel a hlášky! A taky nádhernej vizuál a zvuk!!! Tenhle seriál je opravdu vymazlenej a dělanej s velkým fanouškovským zapálením! Pro mě absolutní pecka!(19.3.2018)