Kelly prehrala súboj s Ruby. Preto sa jej mŕtve telo stalo hostiteľom démonickej bytosti, ktorá pomáha Ruby. Ash to však netuší. Takže dovolí, aby Kelly robila doprovod jeho dcére Brandy na školskom večierku. Tam ju chce Ruby zmanipulovať a prinútiť zabiť svojho otca. Na večierok zavíta i temný Ashov dvojník, ktorý tam rozpúta vražedný masaker. (MM_Ramone)

MM_Ramone

Americký režisér Sam Raimi, spolu so svojim starším bratom scenáristom Ivanom Raimim, oživili v roku 2015 kultové horrorové dielo. Fanúšikovia fenoménu "Evil Dead" sa opäť môžu stretnúť s charizmatickým Ashom Williamsom a vrhnúť sa do boja proti temným démonickým silám. Tento krát vo forme televízneho seriálu, ktorý nesie názov "Ash vs. Evil Dead". Tretia séria bola vyprodukovaná v roku 2018. Pozostáva z desiatich častí. V poradí siedma epizóda sa volá "Točiť a kričať" (Twist and Shout). Kelly prehrala súboj s Ruby. Preto sa jej mŕtve telo stalo hostiteľom démonickej bytosti, ktorá pomáha Ruby. Ash to však netuší. Takže dovolí, aby Kelly robila doprovod jeho dcére Brandy na školskom večierku. Tam ju chce Ruby zmanipulovať a prinútiť zabiť svojho otca. Na večierok zavíta i temný Ashov dvojník, ktorý tam rozpúta vražedný masaker. **** ()

topi

Tak tenhle díl zatím nejnapínavější. Na scéně je Ashův démonicnej dvojník a démonická dvojnice od Kelly. Všechno je pěkně zamotaný a závěrečná scéna dává vytušit, že se podíváme i do země "mrtváků". No a ten českej překlad je fakt luxus! "Tak jo, vpadnem tam, najdem Ruby, ty pomačkáš její démonický čudlíky a bác ho! Je po čarodějce." "Co se děje?" "Poldové. Když ti najdou v kufru malýho démonka, hned začnou jančit." :D :D Prostě super!! ()

Trevor

Brandy sa vyberie na školský ples, kde sa s ňou chce stretnúť Ruby. Ashovi sa to nezdá ako dobrý nápad, ale Kelly mu sľúbi že dá na jeho dcéru pozor. Ash netuší, že Kelly už nie je kým bývala a že Ruby ma plán, ako chce prinútiť dcéru zabiť svojho otca. Aj keď sme tu už dvojníka Asha v prvej sérii mali do deja tejto časti sa hodil a výsledok bol celkom zaujímavý. Aj keď si nemyslím, že je najlepším nápadom púšťať americkým teenagerom dvoch týpkov s motorovými pílami, ktorý zavítajú na školský večierok, pre ostatných ľudí to bola ozaj zábavná epizóda. ()