Judgement Day (S03E09) (epizoda)

Akční / Komedie / Horor

USA, 2018, 30 min

Rick Jacobson

Rick Jacobson

Masky:

Hannah Wilson

Po takmer telenovelovskom intre, sa opäť spustí peklo. Škoda, že tak neskoro.(6.7.2018)

Příprava na finále je impozantní!!(24.4.2018)

Absolútne skvelé. Hrvavé, odkazové, vtipné, deep purple ovské. Mrzí ma že 4. séria nebude. Ale očividne nás čaká najlepšie finále zo všetkých sérií. Teším.(23.4.2018)

Právě teď má předposlední epizoda neuvěřitelných 98%. A sluší se přiznat, že zaslouženě. Nejsem skalní Ashovec a tento typ hororů nevyhledávám, ale něco do sebe to má. Hromada nechutňáren podaná ...stydím se to napsat, ale zábavným způsobem, byla tentokrát ve filmové kvalitě a s gradací, která mě snad poprvé přiměje vypláznout plný počet. Navíc ten devadesátkový odér... . Chápu nadšení fanoušků Ashe. Tohle je velká jízda a víc než důstojná příprava na poslední díl.(24.4.2018)

Ash sa rozhodne vyhľadať Ruby, aby ju konečne porazil a prinútil ju, aby telo Kelly zbavila démona a mohol tak priviesť naspäť aj Kelly. "Temní" si však už našli cestu na svet a snažia sa dostať ku knihe mŕtvych a ovládnuť svet. Rovnako Brandy zvádza boj s temnými silami a plné ruky práce má aj Pablo. Záver série nadviazal na skvelý úvod.(22.7.2018)