Judgement Day (S03E09) (epizoda)

Akční / Komedie / Horor

USA, 2018, 30 min

Režie:

Rick Jacobson

Scénář:

Rick Jacobson

Masky:

Hannah Wilson
(další profese)
 • corpsy
  ****

  Po takmer telenovelovskom intre, sa opäť spustí peklo. Škoda, že tak neskoro.(6.7.2018)

 • topi
  *****

  Příprava na finále je impozantní!!(24.4.2018)

 • ScarPoul
  *****

  Absolútne skvelé. Hrvavé, odkazové, vtipné, deep purple ovské. Mrzí ma že 4. séria nebude. Ale očividne nás čaká najlepšie finále zo všetkých sérií. Teším.(23.4.2018)

 • Martrix
  *****

  Právě teď má předposlední epizoda neuvěřitelných 98%. A sluší se přiznat, že zaslouženě. Nejsem skalní Ashovec a tento typ hororů nevyhledávám, ale něco do sebe to má. Hromada nechutňáren podaná ...stydím se to napsat, ale zábavným způsobem, byla tentokrát ve filmové kvalitě a s gradací, která mě snad poprvé přiměje vypláznout plný počet. Navíc ten devadesátkový odér... . Chápu nadšení fanoušků Ashe. Tohle je velká jízda a víc než důstojná příprava na poslední díl.(24.4.2018)

 • Trevor
  ****

  Ash sa rozhodne vyhľadať Ruby, aby ju konečne porazil a prinútil ju, aby telo Kelly zbavila démona a mohol tak priviesť naspäť aj Kelly. "Temní" si však už našli cestu na svet a snažia sa dostať ku knihe mŕtvych a ovládnuť svet. Rovnako Brandy zvádza boj s temnými silami a plné ruky práce má aj Pablo. Záver série nadviazal na skvelý úvod.(22.7.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace