poster

Těžkej Pokondr: Kníra mám (hudební videoklip)

Hudební / Krátkometrážní / Komedie

Česko, 2014, 5 min

 • Stoka
  **

  Kníra mám, kníra mám.....maj ho všichni borci.(14.8.2015)

 • MM_Ramone
  *

  Roman Onráček a Miloš Pokorný mi nikdy nesadli. Ich štýl humoru sa mi zdá kostrbato trapný. Takže ani ich stupid satirický hudobný projekt Těžkej Pokondr ma nedokázal oslovotiť, zaujať a už vôbec nie pobaviť. Chlapci sú to snaživí, ale to je tak asi všetko. Ku natočeniu videoklipu ku songu "Kníra mám" si prizvali celú plejádu mediálne známych osobností, ktoré presvedčili, aby si nechali pre túto príležitosť narásť kníra pod nosom. Z môjho uhla pohľadu to dopadlo tak ako vždy, trapne a hlúpo. *(23.6.2018)

 • corpsy
  **

  90te boli a už niesu. Ale aj tak som trochu rád za to, že sa umelci z toho obdobia vedia stále baviť. Trochu.(29.1.2019)

 • orkadimenza
  **

  Těžkej Kokondr hučí refrén 3 minuty v kuse, až z toho budu mít malýho kníra na puse. Radši cpu se něčím mnohem lepším, třeba rockem, tak už mě s tím knírem neštvi, odlož to bokem. Seru na vás stejně jako Kája Gott, tahle šaškárna si zaslouží max. 1 bod, ale protože já rozhodně nejsem chudej, tak vám za ty celebrity dám i druhej.(7.9.2016)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Všichni borci mají kníra a z toho jednoznačně vyplývá, že já kníra mít nemohu. Mezi borce mne zkrátka Wikipedia neřadí, ale mně to nevadí a v tomto klipu si užívám s hvězdnou sestavou jejich nesynchronizovaného vrtění v horečkovském rytmu sobotní noci. Nějaká extrémně inteligentní zábava to sice není, ale považuji za naprosto zbabělé vytýkat duu Pokorný - Ondráček, že neumí zpívat, že ztrapňují světové hity nebo že mají porážkovou hmotnost. Oni to dobře vědí a neváhají to kdykoli použít proti divákovi. Jen do nás!(20.3.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace