Hot Girls Wanted

Trailer

VOD (1)

Dokument sa zameriava na amatérsky pornopriemysel, ktorý predstavuje dobrodružstvo a príležitosť pre mladé ženy unikajúce z malých mestečiek. Príbeh nám poskytne intímny pohľad do života niekoľkých dievčat, ale zameria sa hlavne na 19-ročnú Tressu, ktorá túži po slobode a sláve. Stane sa z nej amatérska herečka a spolu s novými priateľmi zažije nielen vzostupy a pády podnikania, ale okúsi aj temnejšie kúty internetu a skúsenosti ju donútia prehodnotiť toto pochybné odvetvie. (Refresher.sk)

Trailer

Streeper

Čekala jsem to více šokující. Vlastně celkově nic v tom dokumentu mě nepřekvapilo. Chápu, že v dnešní době to holky dělají kvůli snadným prachům a některé i kvůli sexu. Rozhodně nikoho nesoudím, je to jejich volba a respektuji to. Každý ať si žije svůj život jak chce, ale nevím něco mi v tom prostě chybělo, trošku toho šokujícího zjištění nebo tak, nic takového se nekonalo. Je to hodně nemastné, neslané., žádné překvapení, všechno co už divák dávno ví. ()

POMO

Dokument, který se snaží diváka šokovat tím, jak dehonestující a amorální je internetový pornobiznis s mladými amatérkami. Spověděma a názorama těchto inženýrek, které do něj jdou dobrovolně, s radostí a často jej považují za svůj první karierní úspěch. Přesto že pak vedou doma dusné dialogy s rodičema, přítelama atd. Příliš dlouhé a repetitivní. ()

Lischai

Za mě dobrý. Hejtu v komentářích "jsou to kurvy a můžou si za to samy, dávám dvě hvězdičky" nerozumím: o tom přece ten dokument je, že si to celé dělají samy a dobrovolně, protože jim to připadne jako super nápad. Za mě to bylo solidní. Člověk vidí zázemí mladých pornohereček, pozná jak funguje ten celý on-boarding, jak to mají holky v hlavě srovnané. Klidně bych snesl víc názorů od jiných lidí z branže. Jak se na to dívají ti kameramani, technici... Někde je to naznačené, jemňučce, když se maskérka podivně tváří u líčení holky před natáčením, nebo když je nějaký nasvalený pornoherec vlastně vtipný a shazuje to, aby herečce natáčení ulehčil. A toho bych chtěl vidět víc - porozumět světu porna obecně, ne jen těm holkám. ()

Arsenal83

Čo si o tom myslieť. Chvíľami som mal pocit, že sa réžia snažila poukázať na to, ako sa mládež dnes tak ľahko vďaka internetu morálne skazí. Ale nebolo to celkom dotiahnuté. Ani dokumentárne to nebolo dokonalé. Taký priemer. Neublíži ani neobohatí. V každom prípade matka, ktorá je spokojná, že jej dcéra po zavŕšení dospelosti robí kurvu, to je na psychiatra. ()

campix

Moc netuším, co tímto dokumentem chtěl autor říci. Zda je tedy problém, že amatérské porno láká spoustu mladých žen s vidinou snadného výdělku. Přitom většina z nich v branži vydrží maximálně několik měsíců. Nebo, zda jde o to, jak jsou přijímány ve společnosti, a že se máme na pornoherečky koukat jako na normální těžce pracující ženy, které pokud se nechytí od začátku, tak musí přijímat méně lukrativní a většinou hodně nechutné herecké příležitosti. Ať tak či onak, nulová vypovídací hodnota a hodně nezáživná podívaná. ()

• Úvodní skladbu složil a produkoval newyorský hudebník Samuel „SamTRax" Aristil. (Dr Lizal)
  • Dokument měl premiéru na festivalu Sundance v roce 2015. (Dr Lizal)