Hot Girls Wanted

Brittany Huckabee

Ronna Gradus

Daniel Ahearn
  • Morholt

Nějak nechápu, co tím chtěly režisérky říci. Jo, pornoprůmysl, kor ten amatérskej, neni žádná procházka růžovou zahradou. Člověk občas musí dělat to, do čeho se mu zrovna nechce, pro vztah to taky není zrovna ideální povolání a že se na to máma s tátou nebudou tvářit zrovna šťastně je celkem jasný. To všechno tady bylo, ale zároveň jakoby nebylo, protože film se absolutně nesnaží jít do hloubky a podává lidi kolem porna jako partu fajn kluků a holek (ne že by to nemohli bejt fajn kluci a holky), kteří maj prostě občas jen problémy v práci či doma. Zatímco problémy doma jsou sem tam ukázány, byť nejde o nic extra emotivního, o problémech v práci se výhradně mluví. A to je chyba. Ono točit dokument o tom, že je porno temná řehole a neukázat, že je porno temná řehole, je docela na hlavu. Nemusím mít rovnou hc záběry, ale přece jen bych čekal něco explicitnějšího. Ale tady není vůbec nic a když tak o tom přemýšlím, tak tu člověk nezavadí ani o bradavku. Ono je to nejspíš určený neplnoletým holčičkám, kterým v budoucnu něco podobného hrozí, ale jestli měl dokument za cíl je odradit, tak se mu to vůbec nepovedlo. 30%(19.7.2015)

• Lanark

Vzhledem k tomu, že ČR je na špici všelijakých amatér castingů a každou chvíli nějaká nebohá učitelka nebo úřednice dostane padáka, páč si chtěla přividělat na novou kabelku, tak jsem ani nečekal něco mimořádně objevného a spíš jsem byl zvědavý na zpracování. Kupodivu nejzajímavější okamžiky jsou ty, kdy holky před kamerou vůbec nejsou a řeší se buď statistiky kolem pornobyznysu a nebo interview poskytují ostatní lidé z branže (často mnohem zkušenější). Překvapilo mě, nakolik tvůrkyně utíkají před těmi nejzajímavějšími tématy a zůstávají v pozici téměř voayerů, kteří freneticky přelétávají z jedné "herečky" na druhou, jakoby se skoro bály pohlédnout hlouběji a zůstavaly v bezpečí melodramat typu Bravíčko. Téma vybrané velmi dobře, ale příště to holt chce mít víc "koule".(28.2.2016)

Skvelá téma na dokument, ale to spracovanie viacmenej priemerne. Ten jeden chalan, ktorý sa snažil prehovoriť svoju priateľku, aby odišla z toho porno-kolotoča nastolil v podstate dosť kľúčovú otázku: "Aký je vlastne rozdiel medzi porno-herectvom a prostitúciou?". A veruže veľký rozdiel v tom neni - k obom alternatívam sa uchýlia väčšinou mamonárske dievčatá, ktoré pod vidinou peňazí zapredajú vlastnú povesť. Je to smutné, najmä ten príbeh Tressy ma najviac z toho celého zaujímal, hlavne v závere keď si to celé uvedomila. Lenže minulosť aj tak už nezvráti a čo sa raz na internet dostane, s tým ťažko niečo robiť...(22.7.2015)

// No FAP allowed aneb porn is bad, watching porn is bad & this whole society sucks! Ten dokument není ničím zas tak zvláštní, největší atraktivnost mu obstarává prostředí, do kterého se vydává a dotyčné dívky, z jejichž pohledu o dané problematice hovoří. Nejsem si tak úplně jistý, co by si z toho měli lidé vzít. Čekal jsem něco ve stylu mé úvodní věty, ale to taky není tak úplně pravda. Mnohem víc to připomíná jakési instruktážní video, které by se mělo lidem pouštět před prvním spuštěním internetu a pak je nechat se s tou realitou prostě nějak porvat. Většina lidí to automaticky odsoudí jako něco špatného, protože to od nich společnost vyžaduje a oni se nebudou obtěžovat nad tím dál přemýšlet. Několik dalších lidí to nejspíš zaujme, ale ultimátně přivede ke zklamání, protože si z téhle exkurze neodnesli nic nového. A ten zbytek dál sedí u Porntube, pozadí amatérského porna absolutně neřeší a tenhle dokument nikdy neuvidí, maximálně když si ho spletou s Hot Teen Girls I'd Like To Fuck Wanted. A to je taky okay. Takže znova, what was the point again? 6/10(10.1.2016)

• Pajky3

Po dlouhé době jsem se podíval na dokument a jsem opravdu zklamaný. Přivedl mě k tomu twitter jedné z producentek (Rashida Jones - Parks & Rec) a byla to chyba. Téma totiž nabízí něco zajímavého a já jsem byl zvědavý co nového se z dokumentu dozvím, ale přínos je naprosto nulový. Je to totiž pojaté jako jedna z těch trapných amerických reality show, kde se všichni snaží tvářit, že to skutečně prožívají, ale přitom dobře ví, že je natáčí kamera.(20.2.2016)

• - Úvodní skladbu složil a produkoval newyorský hudebník Samuel „SamTRax" Aristil. (Dr Lizal)

• - Dokument měl premiéru na festivalu Sundance v roce 2015. (Dr Lizal)