Hot Girls Wanted

Trailer
Dokumentární
USA, 2015, 82 min

Dokument sa zameriava na amatérsky pornopriemysel, ktorý predstavuje dobrodružstvo a príležitosť pre mladé ženy unikajúce z malých mestečiek. Príbeh nám poskytne intímny pohľad do života niekoľkých dievčat, ale zameria sa hlavne na 19-ročnú Tressu, ktorá túži po slobode a sláve. Stane sa z nej amatérska herečka a spolu s novými priateľmi zažije nielen vzostupy a pády podnikania, ale okúsi aj temnejšie kúty internetu a skúsenosti ju donútia prehodnotiť toto pochybné odvetvie. (Refresher.sk)

Trailer

POMO

Dokument, který se snaží diváka šokovat tím, jak dehonestující a amorální je internetový pornobiznis s mladými amatérkami. Spověděma a názorama těchto inženýrek, které do něj jdou dobrovolně, s radostí a často jej považují za svůj první karierní úspěch. Přesto že pak vedou doma dusné dialogy s rodičema, přítelama atd. Příliš dlouhé a repetitivní. ()

HAL

I přes snahu o manipulativnost opačným směrem tento dokument vlastně trefně ukazuje, že to jediné opravdu negativní na natáčení porna je odsuzující reakce okolí... protože jinak je to jen přirozenost schovaná za spoustu celospolečenského pokrytectví. A sem tam to sperma v oku a jiné ne zrovna příjemné věci, což vyváží slušná suma peněz - protože pořád je to prostě práce. ()

Kothy

Docela zajímavý dokument o životě začínajících pornohereček. I když za to mají docela slušné peníze, většina z nich v branži nevydrží déle než rok, pokud se neproslaví. Nese to ale s sebou i stinné stránky. Většinu peněz z toho totiž mají producenti. Dokument se zaměřuje na 5 holek bydlících u jejich agenta v Miami. Ten jim shání zakázky a taky láká nové holky. Ne vždy je to ale podle jejich představ. Dost často musí dělat věci, které se jim úplně nelíbí. Ať už jde o různé násilí, ponižovaní atd. Popřípadě je to spojeno i s různými zdravotními komplikacemi. Proto to ne každá vydrží dělat dlouho. Taky to má dopad na jejich osobní život a vztahy. Většina holek z dokumentu toho nechala, některé zůstaly. Některé záběry byly vážně smutné... "Jak jste přišly na Rileyho? Přes Craigslist." :D ()

dO_od

// No FAP allowed aneb porn is bad, watching porn is bad & this whole society sucks! Ten dokument není ničím zas tak zvláštní, největší atraktivnost mu obstarává prostředí, do kterého se vydává a dotyčné dívky, z jejichž pohledu o dané problematice hovoří. Nejsem si tak úplně jistý, co by si z toho měli lidé vzít. Čekal jsem něco ve stylu mé úvodní věty, ale to taky není tak úplně pravda. Mnohem víc to připomíná jakési instruktážní video, které by se mělo lidem pouštět před prvním spuštěním internetu a pak je nechat se s tou realitou prostě nějak porvat. Většina lidí to automaticky odsoudí jako něco špatného, protože to od nich společnost vyžaduje a oni se nebudou obtěžovat nad tím dál přemýšlet. Několik dalších lidí to nejspíš zaujme, ale ultimátně přivede ke zklamání, protože si z téhle exkurze neodnesli nic nového. A ten zbytek dál sedí u Porntube, pozadí amatérského porna absolutně neřeší a tenhle dokument nikdy neuvidí, maximálně když si ho spletou s Hot Teen Girls I'd Like To Fuck Wanted. A to je taky okay. Takže znova, what was the point again? 6/10 ()

Zeck

Ledabyle načrtnuté příběhy mladých kurev, které začínají v pornu, šukají jak fretky, berou za to skvělé prachy a se vším jsou nanejvýš spokojené. Jednou sice budou muset natočit scény, ve kterých jim někdo šuká obličej, nafackuje jim a nakonec se jim vystříká do očí, což se jim logicky moc nelíbí, protože si u toho poprvé a naposled uvědomí, že jsou jen kurvy a kus masa pro umaštěné honiče z celého světa, ne filmové hvězdy a celebrity, ale i tak to berou, protože za cumshot na rohovku je příplatek. Porno je můj koníček, těšil jsem se na pohled do zákulisí, který mi ukáže, že bych se měl při prohlížení a stahování všech těch perverzností stydět, protože u toho někdo za tisíc dolarů na ruku skutečně "trpí", ale nic z toho mi dokument neukázal. Ukázal mi rozmazlené děvky, které si chtějí udržet vysoký životní nároky a proto každý týden 4x podstupují creampie s upocenými důchodci na viagře, kteří hrají jejich fotry. Absolutní nuda, ve které nedojde na žádná skutečná dilemata a problematiku celého porna. 20% ()

• Úvodní skladbu složil a produkoval newyorský hudebník Samuel „SamTRax" Aristil. (Dr Lizal)
  • Dokument měl premiéru na festivalu Sundance v roce 2015. (Dr Lizal)